معرفی شیرالات اترون

شیرآلات اترون در سال ۱۳۹۵ با هدف رشد سطح کیفی شیرآلات ساختمانی آغاز به کار نمود.این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب تلاش می کند محصولی در خور سلیقه ایرانی تولید نماید.

فعالیت و پیشرفت این شرکت از سال ۱۳۹۸ بیشتر نمود پیدا کرد و مدیران و موسسان این شرکت توانستند با تلاش شبانه روزی خود برند خود را به بازار ایران شناسانده و شروع به پخش در بازار شیرالات ایران بزنند.تیم بازاریابی و فروش این شرکت متشکل از جوانان آینده دار توانستند در مدت کمی به جذب مشتریان دست بزنند و بتوانند محصولات خود را بهتر به بازار معرفی کرده و پیشرفت نمایند.در این مقاله از سایت لوکس شیر با معرفی شیرآلات اترون با این برند شیرآلات ایرانی بیشتر آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

معرفی شیرآلات اترون : تاریخچه


گروه تولیدی و صنعتی تراش آوران ایران با چندین سال سابقه درخشان در امر صادرات، واردات و تولید قطعات اصلی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در ارائه به بزرگترین کارخانجات داخلی و خارجی فعالیت می کند.اکنون با توجه به نیاز شدید بازار ایران، این گروه سیاست کاری خود را بر این مهم برنامه ریزی کرده که کالایی با کیفیت بسیار بالا با نام تجاری آترون و دارای استاندارد ملی ایران به شماره ۶۶۵-۸۴۸۹۴۵ تولید و در خدمت صنعت بزرگ ساختمان ایران قرار دهد.

معرفی شیرآلات اترون : بازاریابی


بازاریابی این شرکت به صورت مویرگی و با استفاده با کاتالوگ و اعزام نیرو به شهرستان ها میباشد .این شرکت با توجه به قوانین خاص خود شروع به عقد قرارداد با عاملین فروش خود نموده و محصولات این شرکت توسط نمایندگان انها ارایه میگردد .شیرالات اترون  در نقاط مختلف تهران و برخی از شهرستان ها نمایندگی فعال دارد .

در مورد وضعیت موجودی جنس در انبار و تامین این شرکت نسبت به رقبای همسطح خود میتوان نمره قابل قبولی داد هر چند که همیشه در بازار ایران با کاستی و نبود یک باره بعضی اقلام روبرو می باشیم .

مدل های معروف شیرالات اترون


پارما . پالرمو . ورونا . فوجیا . فلوریدا . میلان . کن . رکا . ونیز . بولونیا جز مدل های برند اترون میباشد .

شیرالات ظرفشویی این شرکت در مدل های تصفیه اب تنسو ، سینک دوکاره پاریس ، سینک شاوری ورونا ، سینک شاوری بولونیا ، سینک دوکاره موناکو ، سینک شاوری نیاگارا ، سینک دوکاره نیاگارا ، سینک دو کاره ریو ، ظرفشویی انجل ، ظرفشویی شاوری فیوره ، ظرفشویی شاوری المپیا  و ظرفشویی شاوری جنوا را عنوان نمود .

از لحاظ مدل های پرفروش این برند میتوان به مدل های کن و ونیز اشاره نمود که در بازار با استقبال خوبی روبرو شده اند.همچنین شیرالات توکار این برند در رنگ های کروم طلایی و استیل مات در بازار عرضه میگردد .

برای خرید شیرالات در سایت لوکس شیر کلیک نمایید.

شیرالات اترون: آشپزخانه


شیرآلات آشپزخانه در انواع مختلف و متناسب با نیاز بازار شکل گرفته که سبک اکثر شیرآلات رایج آشپزخانه را می توان در محصولات تولیدی این شرکت مشاهده نمود که شامل انواع

 • شیرالات آشپزخانه اهرمی  
 • شیرالات آشپزخانه دوکاره (تصفیه آب)
 • شیرالات آشپزخانه شلنگدار
 • شیرالات آشپزخانه فنری

تنوع رنگ در محصولات آشپزخانه این شرکت در رنگ بندی های متنوع میباشد.که می توانید آن را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید برای مشاهده تفاوت شیرالات آشپزخانه شلنگدار و فنری کلیک نمایید.شیرالات آشپزخانه هوشمند در محصولات این شرکت قرار ندارد و این امتیاز منفی برای شیرالات اترون به حساب می آید

تعدادی از شیرآلات مناسب آشپزخانه را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات اترون: توالت


شیرالات اترون علاوه بر داشتن محصولات روکار و شلنگ توالت دارای محصولات توکار نیز می باشد و از این لحاظ مجموعه محصولات کاملی دارد.محصولات توالت این شرکت رنگ بندی خوب و کاملی دارد که برای دیدن آن می توانید اینجا را کلیک نمایید.

تعدادی از شیرآلات مناسب توالت را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات اترون: حمام


در معرفی شیرآلات اترون و در گروه شیرالات حمام این برند محصولات زیر را ارائه می دهد که این محصولات را می توان شامل موارد زیر کرد

 • شیرالات حمام روکار
 • شیرالات حمام توکار

برای انتخاب هر کدام از موارد بالا شما انتخاب های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف دارید که در رنگ های کروم طلا براق و طلامات در سایت لوکس شیر موجود می باشد.شیرآلات توکار حمام در سبد تولیدی محصولات این شرکت وجود دارد که متاسفانه فعلا در سبد محصولات لوکس شیر جایی ندارد

تعدادی از شیرآلات مناسب حمام را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات اترون: روشویی


بحث انتخاب شیرالات روشویی دارای نکات و مطالب خاصی می باشد که در توضیح شرکت های شیرالات قبلی خدمت شما ارائه دادیم و شما می توانید این مطالب را در قسمت شیرالات مشاهده نمایید . نکته مهم در انتخاب این نوع شیرالات بحث نوع سینک روشویی می باشد که باید به آن توجه نمود و در قسمت بعد سلیقه و رنگ بندی دلخواه شما پارامتر موثر شما برای انتخاب شیرالات می باشد.برای انتخاب بهتر شیرالات روشویی می توانید خرید شیرالات روشویی را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

شیرآلات روشویی این شرکت را در گروه های زیر دسته بندی می کنیم 

 • شیرالات روشویی پایه کوتاه
 • شیرالات روشویی پایه بلند

تعدادی از شیرآلات شیبه مناسب روشویی را در ادامه مشاهده می نمایید.

ست شیرالات اترون


ست های شیرآلات را سایت لوکس شیر برای راحتی شما خریداران گرامی برای خرید محصولات به صورت چهار تکه شامل شیرآلات آشپزخانه ، روشویی روکار ، حمام روکار و توالت روکار آماده نموده است.چنانچه بخواهید محصولات را به صورت تکی نیز به سبد خرید خود اضافه نمایید این امکان برای شما وجود دارد .

تعدادی از ست شیرالات را در ادامه مشاهده می نمایید.

گارانتی شیرآلات اترون


ضمانت این شیرالات پنج سال بوده و در استان تهران توسط شرکت و در سایر شهرستان ها توسط عاملین پس از فروش صورت میگیرد لازم به توضیح و تاکید مجدد میباشد که استفاده از مواد اسیدی و بازی مثل وایتکس . جوهر نمک و … که باعث تغییر رنگ بدنه شیرالات میشود شامل شرایط گارانتی نمیشود پس حتما قبل از خرید شیرالات شرایط ضمانت نامه و گارانتی را مطالعه نمایید .

 بسته بندی شیرالات اترون شکیل بوده و شیرالات داخل جعبه های مشکی که رنگ سازمانی این برند است قرار دارد . از لحاظ ارسال سریع بار به نمایندگی ها جهت توزیع و ارایه محصولات میتوان عنوان نمود سفارش نمایندگان و یا عاملین فروش طی مدت سه روز تا یک هفته ارسال میگردد .

نقاط قوت شیرآلات اترون


معرفی شیرآلات اترون و تعدادی از مزایا و معایب آن را برای شما بیان خواهیم نمود

 • به روز بودن محصولات

محصولات این شرکت از لحاظ تنوع و زیبایی در جایگاه خوبی قرار دارند و از این نظر می توان به این شرکت نمره قابل قبولی داد.

 • وضعیت خوب انبار

اکثر محصولات ارائه شده توسط این شرکت قابل خریداری است و احتمال اینکه محصولی از این شرکت پیدا نشود پایین است

نقاط ضعف شیرآلات اترون


 • رنگ بندی

تنوع رنگ بندی در محصولات این شرکت پایین است

 • عدم وجود محصولات هوشمند

محصولات هوشمند آشپزخانه و روشویی تا لحظه نگارش این مقاله در لیست محصولات این شرکت موجود نمی باشد

جمع بندی درباره شیرآلات اترون


امیدواریم مطالب ارائه شده توسط سایت لوکس شیر درباره برند شیرالات اترون توانسته باشد اطلاعات و آگاهی کافی در رابطه با این برند شیرالات ایرانی را به شما خوانندگان گرامی داده باشد.

درجمع بندی نهایی میتوان عنوان نمود با توجه به رنج قیمت ها مدل ها و رنگ های موجود خرید شیرالات برند اترون با کیفیتی قابل قبول و برای مصرف کننده اقتصادی میباشد .این برند یک برند نوپا بوده که تلاش دارد موقعیت خود را در بازار ایران ارتقا دهد و مشتریان جدیدی را به مجموعه خود اضافه نماید .

شما عزیزان میتوان جهت مشاوره خرید این شیرالات با شماره های موجود در سایت لوکس شیر تماس گرفته تا بتوانید مدل مد نظر خود را خریداری نمایید .

برای آشنایی با شیرالات تنسر کلیک نمایید. برای آشنایی با شیرالات قهرمان کلیک نمایید .برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top