شیرالات شایان

شیرالات شایان از برندهای خوش نام صنعت شیرآلات ایران است که سابقه طولانی در این صنعت داراست . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی قهرمان را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرآلات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات شایان

این شرکت شیرآلات جز برندهای حائز رتبه در بحث رعایت قیمت منصفانه می باشد که در مقاله تحلیلی سه ماه اول بازار شیرآلات ۱۴۰۱ خدمت شما ارئه گردید. برای مشاهده کلیک نمایید

در این مقاله از سایت لوکس شیر درباره شرکت شیرآلات بهداشتی شایان یکی از شرکت های خوب در رابطه با شیرآلات را برای شما خوانندگان محترم مورد بررسی قرار خواهیم داد و محصولات خوب این شرکت را برای شما معرفی خواهیم کرد ، امیدواریم مقالات اختصاصی لوکس شیر درباره شیرالات و معرفی شیرالات و تکنولوژی های صنعت شیرالات بتواند در زمینه انتخاب شیرالات در بین شرکت های متعدد حاضر در بازار ایران شما را یاری نماید و بتوانید خریدی اگاهانه تر را انجام دهید برای آشنایی بیشتر با شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه شیرالات شایان


شرکت شیرآلات شایان با سی سال سابقه درخشان در تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات اهرمی – شیرآلات کلاسیک – علم یونیکا) نامی آشنا و معتبر برای مصرف کنندگان عزیز می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن همواره سعی در تولید محصولات متنوع ، با کیفیت و بادوام داشته است تا همگام با توسعه و آبادانی کشور سهم بیشتری در پوشش نیاز بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.کارخانجات این شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد در نزدیکی تهران واقع است.

عناوین و اهداف شرکت شیرالات شایان


عناوین اهداف و اقدامات این شركت به شرح ذیل می باشد:

 • برنامه ریزی جهت توسعه و تجهیز منابع مورد نیاز
 • طراحی و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه به منظور تولید شیرآلات متنوع ،با كاربری آسان و بارعایت استانداردهای لازم
 • برنامه ریزی جهت افزایش تولید شیرآلات همراه با تنوع لازم به منظور افزایش سهم نیاز بازار داخلی و خارجی
 • كنترل كیفیت و نظارت دقیق بر فرایند تولید شیرآلات
 • برنامه ریزی جهت كاهش قیمت تمام شده شیرآلات به منظور ارائه شیرآلات ارزان قیمت ، متناسب با توان خرید مصرف كنندگان عزیز

برای خرید شیرآلات شایان از سایت لوکس شیر کلیک نمایید

شیرالات آشپزخانه شایان


شرکت شیرالات شایان  با توجه به نیاز روز و تقاضای بازار شیرالات ایران شیرالات آشپزخانه خود را در مدل ها و رنگ های کروم ، سفید ، طلایی ارائه داده است.شیرالات این شرکت از لحاظ زیبایی در سطح بالایی قرار دارند و اکثر محصولات این شرکت در رده قیمتی متوسط قرار دارند البته باید اشاره کرد تنوع انتخاب شما به قیمت شیرالات نیز تاثیر گذار خواهد بود. این شرکت اثر شیرالات آشپزخانه خود را در کاتالوگ خود به صورت شیرالات اهرمی معرفی نموده ولی در سبد تولیدات محصولات این شرکت شیرالات آشپزخانه کلاسیک دو پایه یا دو حفره نیز موجود است که البته محصولات کلاسیک این شرکت در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد و برای ثبت در خواست این محصولات باید با ما تماس حاصل نمایید. 

شیرالات آشپزخانه شایان را می توان به چهار دسته کلی تعریف کرد

 • شیرالات آشپزخانه اهرمی  
 • شیرالات آشپزخانه دوکاره (تصفیه آب)
 • شیرالات آشپزخانه توکار ( مدل ایتالیایی)
 • شیرالات آشپزخانه کلاسیک شایان

شیرالات آشپزخانه اهرمی شایان

شیرالات آشپزخانه اهرمی را در فیلترهای سایت لوکس شیر با عنوان شیرالات آشپزخانه ثابت می توانید مشاهده نمایید. شیرالات آشپزخانه شایان شامل مدل های شیرالات آشپزخانه شلنگدار و شیرالات آشپزخانه فنری می باشد .برای درک بیشتر تفاوت شیرالات آشپزخانه شلنگدار و فنری می توانید مقاله منتشر شده در سایت لوکس شیر را مطالعه نمایید. متاسفانه در زمینه اطلاعات فنی شیرالات شایان در کاتالوگ این شرکت و نحوه مصرف آب این شیرالات اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و در این رابطه همانطور که قبلا در سایت لوکس شیر ذکر شد شرکت های ایرانی باید در راستای بهبود این اطلاعات برای خرید آگاهانه تر گام بردارند. در اینجا و طبق مقالات ارائه شده در سایت لوکس شیر در رابطه با شیرالات آشپزخانه هوشمند باید گفت جای این محصولات در سبد محصولات آشپزخانه شایان خالی است

شیرالات آشپزخانه تصفیه آب شایان

شرکت شایان در طیف محصولات آشپزخانه خود شیرالات آشپزخانه تصفیه آب را نیز قرار داده که توسط این شیرالات شما به راحتی و بدون استفاده از تبدیل کننده های دیگر می توانید شیرالات آشپزخانه خود را به دستگاه تصفیه آب متصل نمایید و خروجی آب را از شیرالات خود به صورت تصفیه شده دریافت نمایید.

شیرالات آشپزخانه توکار

این شیرالات متاسفانه در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد ولی در کاتالوگ شیرالات شایان با مدل ایتالیایی و اسپانیایی شایان آشنا می شویم.برای مشاهده کاتالوگ شیرالات کلیک نمایید. نکته ای که باید در مورد شیرالات آشپزخانه توکار شایان دانست آنست که شیرالات آشپزخانه توکار شایان برای نصب شاید احتیاج به تغییر سبک لوله کشی داشته باشد و باید این مطلب را هم در نظر گرفت که شیرالات آشپزخانه توکار احتمال دارد در هنگام خرابی احتیاج به تعمیرات سخت تری داشته باشد ولی با این حال شیرالات آشپزخانه توکار از زیبایی خاصی نیز برخوردار است

شیرالات آشپزخانه کلاسیک شایان

این شیرالات همانطور که در نام آن ذکر شده به صورت کلاسیک و دو پایه ارائه می شود و معمولا در این شیرالات به جای استفاده از کارترج، مغزی استفاده می شود و نسبت به شیرالات اهرمی ارزان قیمت تر است و این نکته نیز خالی از لطف نیست که احتمال نشتی و مصرف بیشتر آب در این شیرالات نسبت به مدل های اهرمی بیشتر است. این مجموعه شیرالات به علت درخواست کمتر در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد ولی در صورت نیاز می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا همکاران ما مشاوره های لازم در رابطه با خرید این شیرالات را به شما ارائه دهند.

تعدادی از شیرآلات آشپزخانه خوب این برند را در ادامه مشاهده می نمایید

شیرالات توالت شایان


شیرالات توالت این شرکت در رنگ های کروم ، سفید ، طلایی موجود است و علاوه بر آن این شرکت شلنگ های توالت را نیز در تولیدی محصولات توالت خود دارد.شیرآلات توالت این شرکت در دو نوع توکار و روکار ارائه می شود که مدل توکار این شرکت در سایت لوکس شیر فعلا موجود نیست و در آینده به محصولات سایت اضافه خواهد شد.برای مشاهده کامل شیرآلات توالت این برند کلیک نمایید

تعدادی از شیرآلات توالت این برند را در ادامه مشاهده می نمایید

شیرالات حمام شایان


این برند در گروه محصولات حمام خود مجموعه کاملی از محصولات را ارئه می دهد که این محصولات را می توان شامل موارد زیر کرد

 • شیرالات حمام روکار
 • شیرالات حمام توکار
 • علم یونیکا
 • یونیورست

برای انتخاب هر کدام از موارد بالا شما انتخاب های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف دارید که در رنگ های کروم ، طلایی و سفید در سایت لوکس شیر موجود می باشد. باز هم ذکر این نکته الزامی است که شیرالات توکار در رابطه با نصب و حتی سرویس آن پس از مدتی یا رفع خرابی با شیرالات روکار تفاوت زیادی دارد و شما شاید نتوانید بدون استفاده از نیروی ماهر این کار را خودتان انجام دهید پس بعد از انتخاب نوع مدل شیرالات این موضوع را نیز در انتخاب خود قرار دهید و توجه کنید که مغزی شیرالات توکار بر روی سرویس هایی که خریداری می کنید قرار نمی گیرد و قیمت آن به مجموعه شیرالات توکار حمام شما اضافه می گردد .

نکته مهمی که باید در رابطه با سردوش های بارانی بدانید اینست که این سردوش ها در طولانی مدت به دلیل آهک موجود در آب و سختی آب منافذش امکان بسته شدن دارد که باید با مواد قلیایی این سردوش ها را تمیز نمایید .برای آشنایی بیشتر با سیستم های دوش حمام کلیک نمایید

تعدادی از شیرآلات حمام  این برند را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات روشویی شایان


در انتخاب شیرالات روشویی سبک کاسه روشویی سرویس بهداشتی شما نقش موثری دارد پس قبل از انتخاب شیرالات مطمئن شوید که کاسه روشویی شما برای شیرالاتی که انتخاب می کنید مناسب باشد.برای خرید راحت تر شیرالات راهنمایی خرید شیرآلات روشویی را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

شیرآلات روشویی شایان را در گروه های زیر دسته بندی می کنیم 

 • شیرالات روشویی پایه کوتاه
 • شیرالات روشویی پایه بلند
 • شیرالات روشویی توکار

انتخاب شیرآلات روشویی در مدل و طرح های گوناگون در سایت لوکس شیر و در سه رنگ کروم ، سفید و طلایی امکان پذیر است .اگر اطمینان ندارید که شیرالات روشویی پایه کوتاه برای شما مناسب است یا شیرالات روشویی پایه بلند با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. تمامی موارد گفته شده در انتخاب سبک توکار و دقت در این انتخاب برای شیرآلات روشویی توکار شایان هم مد نظر است. در ادامه تعدادی از شیرآلات روشویی منتخب این شرکت را برای شما عنوان خواهیم نمود.

ست شیرالات شایان


ست های شیرآلات را سایت لوکس شیر برای راحتی شما خریداران گرامی برای خرید محصولات شایان به صورت چهار تکه شامل شیرآلات آشپزخانه ، روشویی روکار ، حمام روکار و توالت روکار آماده نموده است .چنانچه بخواهید محصولات را به صورت تکی نیز به سبد خرید خود اضافه نمایید این امکان برای شما وجود دارد .

تعدادی از ستهای این شیرآلات را در ادامه مشاهده می نمایید.

 

گارانتی شیرآلات شایان


این شرکت محصولات خود را ۵ سال گارانتی نموده است .این گارانتی ها معمولا به شرایط خاص تعلق می گیرد و در صورتی که شیرالات دچار نقص داخلی شود معمولا شامل می شود و در صورت استفاده نادرست و یا از بین رفتن آبکاری شیرالات معمولا گارانتی تعلق نمی گیرد.

نقاط قوت محصولات شایان


 • دوام و کیفیت

شیرآلات شایان با سالها سابقه و نامی درخشان در تولیدات از برندهای خوب ایرانی است که محصولات آن را می توان از لحاظ کیفی در سطح قابل قبولی دانست.

 • زیبایی

 با ارائه محصولات از رده اکونومی تا رده لوکس که بیشتر شامل محصولات گروه طلابراق این شرکت می شود سعی نموده است زیبایی بصری را در محصولات خود به طور کامل در نظر گیرد.

 • رنج گسترده محصولات

این برند سعی نموده محصولات بهداشتی ساختمان خود را در تمامی طیف ها و منطبق با نیاز روز بازار ایران ارائه دهد و مجموعه وسیعی از شیرآلات روکار و توکار را در لیست تولیدی خود دارد.

نقاط ضعف محصولات شایان


 • کمبود موجودی شیرآلات شایان 

همانطور که در لیست های ارائه شده در ماه های مختلف که توسط سایت لوکس شیر ارائه می شود و بهترین شیرالات ایرانی را در ماه های مختلف به سمع و نظر شما میرسانیم ، این شرکت در موجودی محصول در بازار می تواند بهتر عمل کند تا بتواند پاسخگوی تمامی خریداران باشد.

 • رنگ بندی

شیرآلات شایان در تعدد رنگ محصولات ارائه شده شامل رنگ های خاص نیست و می توانست رنگ های مات ، مشکی و سایر رنگ ها را نیز در تولیدات خود داشته باشد

 • تبلیغات

این برند با توجه به کیفیت تولیدی محصولات خود می بایست در بخش تبلیغات محصولات خود کمی بهتر عمل کند تا خریداران با این برند خوب ایرانی بیشتر آشنا شوند.

افتخارات شایان


همانگونه که در ابتدای مقاله در توصیف این شرکت گفته شد این شرکت از برندهای خوب و استاندارد صنعت شیرآلات است که در ادامه تعدادی از عناوین آن را ذکر کرده ایم

جمع بندی درباره شیرآلات شایان


شرکت شایان با توجه به استمرار تولید در سه دهه و کسب جایگاه خوب در بازار شیرآلات ایران عملکرد خوبی از بابت ارائه محصولات خود دارد و امیدواریم با ارائه تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولات خود بتواند کیفیت محصولات ایرانی را در جایگاه های بین المللی ارتقا بخشد چنانچه نظری در رابطه با این مقاله دارید با ما در تماس باشید و در رابطه با خرید شیرآلات از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای آشنایی با شیرآلات قهرمان کلیک نمایید.برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

قیمت شیرآلات شایان

قیمت شیرالات ایرانی شایان آذر ۱۴۰۰ را در این مقاله برای شما آماده کرده ایم . برای مشاهده قیمت با تخفیف شیرالات شایان بر روی لینک محصولات کلیک نمایید.برای مشاهده آرشیو قیمت شیرالات ایرانی و خارجی کلیک نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شیرالات و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره های درج شده در سایت لوکس شیر تماس حاصل نمایید.

بهترین شیرالات ایرانی و مقایسه آن توسط کارشناسان لوکس شیر را مشاهده نمایید.

برای مشاهده آرشیو کامل قیمت شیرالات شایان کلیک نمایید.

 قیمت شیرالات شایان آذر ۱۴۰۰

 قیمت شیرالات شایان آذر 1400

قیمت  شیرآلات شایان

نام مدل قیمت (ریال) لینک محصول
ست شیرآلات شایان مدل ارس کروم ۱۱۹,۲۴۰,۰۰۰ ۱
ست شیرآلات شایان مدل ارس طلایی ۱۳۹,۹۱۰,۰۰۰ ۲
ست شیرآلات شایان مدل ارکیده کروم ۶۰,۷۸۰,۰۰۰ ۳
ست شیرآلات شایان مدل ارکیده طلایی ۸۱,۷۱۰,۰۰۰ ۴
ست شیرآلات شایان مدل رز کروم ۱ ۵۰,۹۸۰,۰۰۰ ۵
ست شیرآلات شایان مدل تنسو کروم ۵۸,۷۳۰,۰۰۰ ۶
ست شیرآلات شایان مدل نگین کروم ۵۸,۷۳۰,۰۰۰ ۷
ست شیرآلات شایان مدل کارون کروم ۱ ۶۷,۹۳۰,۰۰۰ ۸
ست شیرآلات شایان مدل الماس کروم ۷۰,۹۶۰,۰۰۰ ۹
ست شیرآلات شایان مدل الماس طلایی ۹۸,۱۲۰,۰۰۰ ۱۰
ست شیرآلات شایان مدل بلورین کروم ۴۹,۴۴۰,۰۰۰ ۱۱
ست شیرآلات شایان مدل باران کروم ۵۲,۵۴۰,۰۰۰ ۱۲
ست شیرآلات شایان مدل باران سفید ۶۴,۴۲۰,۰۰۰ ۱۳
ست شیرآلات شایان مدل باران طلایی ۸۰,۹۶۰,۰۰۰ ۱۴
ست شیرآلات شایان مدل پرشین کروم ۵۵,۷۰۰,۰۰۰ ۱۵
ست شیرآلات شایان مدل پرشین سفید ۶۵,۱۸۰,۰۰۰ ۱۶
ست شیرآلات شایان مدل شیبا کروم ۵۰,۶۵۰,۰۰۰ ۱۷
ست شیرآلات شایان مدل شیبا سفید ۵۹,۳۰۰,۰۰۰ ۱۸
ست شیرآلات شایان مدل صدف کروم ۴۳,۲۳۰,۰۰۰ ۱۹
ست شیرآلات شایان مدل صدف سفید ۵۳,۳۶۰,۰۰۰ ۲۰
ست شیرآلات شایان مدل ساحل کروم ۳۷,۴۱۰,۰۰۰ ۲۱
ست شیرآلات شایان مدل مروارید کروم ۳۳,۷۲۰,۰۰۰ ۲۲
ست شیرآلات شایان مدل دریا کروم ۳۶,۸۴۰,۰۰۰ ۲۳
ست شیرآلات شایان مدل درسا کروم ۳۳,۳۷۰,۰۰۰ ۲۴
ست شیرآلات شایان مدل رز کروم ۲ ۵۰,۹۸۰,۰۰۰ ۲۵
ست شیرآلات شایان مدل کارون کروم ۲ ۶۷,۹۳۰,۰۰۰ ۲۶
ست شیرآلات شایان مدل دنا کروم ۳۲,۸۲۰,۰۰۰ ۲۷
شیرالات روشویی شایان مدل ارکیده کروم ۱۴,۳۶۰,۰۰۰ ۲۸
شیرالات توالت شایان مدل ارکیده کروم ۱۴,۰۶۰,۰۰۰ ۲۹
شیرالات حمام شایان مدل ارکیده کروم ۱۵,۰۲۰,۰۰۰ ۳۰
شیرالات آشپزخانه شایان مدل ارکیده کروم ۱۷,۳۴۰,۰۰۰ ۳۱
شیرالات روشویی شایان مدل ارکیده کروم ۲۵,۳۷۰,۰۰۰ ۳۲
شیرالات روشویی شایان مدل رز کروم ۱ ۱۱,۸۸۰,۰۰۰ ۳۳
شیرالات روشویی شایان مدل رز کروم ۲ ۱۱,۸۸۰,۰۰۰ ۳۴
شیرالات توالت شایان مدل رز کروم ۱ ۱۲,۱۹۰,۰۰۰ ۳۵
شیرالات توالت شایان مدل رز کروم ۲ ۱۲,۱۹۰,۰۰۰ ۳۶
شیرالات حمام شایان مدل رز کروم ۱ ۱۴,۳۷۰,۰۰۰ ۳۷
شیرالات حمام شایان مدل رز کروم ۲ ۱۴,۳۷۰,۰۰۰ ۳۸
شیرالات آشپزخانه شایان مدل رز کروم ۱ ۱۲,۵۴۰,۰۰۰ ۳۹
شیرالات آشپزخانه شایان مدل رز کروم ۲ ۱۲,۵۴۰,۰۰۰ ۴۰
شیرالات روشویی شایان مدل صدف کروم ۱۰,۷۳۰,۰۰۰ ۴۱
شیرالات توالت شایان مدل صدف کروم ۸,۴۵۰,۰۰۰ ۴۲
شیرالات حمام شایان مدل صدف کروم ۱۱,۹۴۰,۰۰۰ ۴۳
شیرالات آشپزخانه شایان مدل صدف کروم ۱۲,۱۱۰,۰۰۰ ۴۴
شیرالات روشویی شایان مدل کارون کروم ۱ ۱۵,۸۹۰,۰۰۰ ۴۵
شیرالات روشویی شایان مدل کارون کروم ۲ ۱۵,۸۹۰,۰۰۰ ۴۶
شیرالات توالت شایان مدل کارون کروم ۱ ۱۶,۹۱۰,۰۰۰ ۴۷
شیرالات توالت شایان مدل کارون کروم ۲ ۱۶,۹۱۰,۰۰۰ ۴۸
شیرالات حمام شایان مدل کارون کروم ۱ ۱۷,۸۸۰,۰۰۰ ۴۹
شیرالات حمام شایان مدل کارون کروم ۲ ۱۷,۸۸۰,۰۰۰ ۵۰
شیرالات آشپزخانه شایان مدل کارون کروم ۱ ۱۷,۲۵۰,۰۰۰ ۵۱
شیرالات آشپزخانه شایان مدل کارون کروم ۲ ۱۷,۲۵۰,۰۰۰ ۵۲
شیرالات روشویی شایان مدل درسا کروم ۸,۹۵۰,۰۰۰ ۵۳
شیرالات توالت شایان مدل درسا کروم ۶,۷۳۰,۰۰۰ ۵۴
شیرالات حمام شایان مدل درسا کروم ۸,۵۸۰,۰۰۰ ۵۵
شیرالات آشپزخانه شایان مدل درسا کروم ۹,۱۱۰,۰۰۰ ۵۶
شیرالات روشویی شایان مدل بلورین کروم ۱۱,۹۲۰,۰۰۰ ۵۷
شیرالات توالت شایان مدل بلورین کروم ۱۱,۳۱۰,۰۰۰ ۵۸
شیرالات حمام شایان مدل بلورین کروم ۱۲,۹۹۰,۰۰۰ ۵۹
شیرالات آشپزخانه شایان مدل بلورین کروم ۱۳,۲۲۰,۰۰۰ ۶۰
شیرالات روشویی شایان مدل تنسو کروم ۱۳,۵۳۰,۰۰۰ ۶۱
شیرالات توالت شایان مدل تنسو کروم ۱۵,۲۷۰,۰۰۰ ۶۲
شیرالات حمام شایان مدل تنسو کروم ۱۶,۳۳۰,۰۰۰ ۶۳
شیرالات آشپزخانه شایان مدل تنسو کروم ۱۳,۶۰۰,۰۰۰ ۶۴
شیرالات روشویی شایان مدل شیبا کروم ۱۱,۸۰۰,۰۰۰ ۶۵
شیرالات توالت شایان مدل شیبا کروم ۱۲,۴۱۰,۰۰۰ ۶۶
شیرالات حمام شایان مدل شیبا کروم ۱۳,۳۳۰,۰۰۰ ۶۷
شیرالات آشپزخانه شایان مدل شیبا کروم ۱۳,۱۱۰,۰۰۰ ۶۸
شیرالات روشویی شایان مدل ارس کروم ۳۵,۸۴۰,۰۰۰ ۶۹
شیرالات روشویی شایان مدل شیبا سفید ۱۳,۳۸۰,۰۰۰ ۷۰
شیرالات توالت شایان مدل شیبا سفید ۱۳,۹۹۰,۰۰۰ ۷۱
شیرالات حمام شایان مدل شیبا سفید ۱۵,۱۴۰,۰۰۰ ۷۲
شیرالات آشپزخانه شایان مدل شیبا سفید ۱۶,۷۹۰,۰۰۰ ۷۳
شیرالات روشویی شایان مدل نگین کروم ۱۳,۵۳۰,۰۰۰ ۷۴
شیرالات توالت شایان مدل نگین کروم ۱۵,۲۷۰,۰۰۰ ۷۵
شیرالات حمام شایان مدل نگین کروم ۱۶,۳۳۰,۰۰۰ ۷۶
شیرالات آشپزخانه شایان مدل نگین کروم ۱۳,۶۰۰,۰۰۰ ۷۷
شیرالات روشویی شایان مدل ارس طلایی ۳۲,۸۹۰,۰۰۰ ۷۸
شیرالات توالت شایان مدل ارس طلایی ۳۷,۷۶۰,۰۰۰ ۷۹
شیرالات حمام شایان مدل ارس طلایی ۳۲,۲۵۰,۰۰۰ ۸۰
شیرالات آشپزخانه شایان مدل ارس طلایی ۳۷,۰۱۰,۰۰۰ ۸۱
شیرالات روشویی شایان مدل ساحل کروم ۹,۲۹۰,۰۰۰ ۸۲
شیرالات توالت شایان مدل ساحل کروم ۷,۵۷۰,۰۰۰ ۸۳
شیرالات حمام شایان مدل ساحل کروم ۱۰,۳۲۰,۰۰۰ ۸۴
شیرالات آشپزخانه شایان مدل ساحل کروم ۱۰,۲۳۰,۰۰۰ ۸۵
شیرالات روشویی شایان مدل مروارید کروم ۷,۹۱۰,۰۰۰ ۸۶
شیرالات توالت شایان مدل مروارید کروم ۷,۳۲۰,۰۰۰ ۸۷
شیرالات حمام شایان مدل مروارید کروم ۹,۵۸۰,۰۰۰ ۸۸
شیرالات آشپزخانه شایان مدل مروارید کروم ۸,۹۱۰,۰۰۰ ۸۹
شیرالات روشویی شایان مدل دریا کروم ۹,۶۰۰,۰۰۰ ۹۰
شیرالات توالت شایان مدل دریا کروم ۷,۶۳۰,۰۰۰ ۹۱
شیرالات حمام شایان مدل دریا کروم ۹,۳۵۰,۰۰۰ ۹۲
شیرالات آشپزخانه شایان مدل دریا کروم ۱۰,۲۶۰,۰۰۰ ۹۳
شیرالات روشویی شایان مدل صدف سفید ۱۲,۲۵۰,۰۰۰ ۹۴
شیرالات توالت شایان مدل صدف سفید ۱۳,۶۸۰,۰۰۰ ۹۵
شیرالات حمام شایان مدل صدف سفید ۱۳,۳۰۰,۰۰۰ ۹۶
شیرالات آشپزخانه شایان مدل صدف سفید ۱۴,۱۳۰,۰۰۰ ۹۷
شیرالات روشویی شایان مدل باران سفید ۱۳,۹۷۰,۰۰۰ ۹۸
شیرالات توالت شایان مدل باران سفید ۱۵,۸۲۰,۰۰۰ ۹۹
شیرالات حمام شایان مدل باران سفید ۱۶,۲۹۰,۰۰۰ ۱۰۰
شیرالات آشپزخانه شایان مدل باران سفید ۱۸,۳۴۰,۰۰۰ ۱۰۱
شیرالات روشویی شایان مدل پرشین سفید ۱۵,۳۹۰,۰۰۰ ۱۰۲
شیرالات توالت شایان مدل پرشین سفید ۱۴,۹۲۰,۰۰۰ ۱۰۳
شیرالات حمام شایان مدل پرشین سفید ۱۷,۶۰۰,۰۰۰ ۱۰۴
شیرالات آشپزخانه شایان مدل پرشین سفید ۱۷,۲۷۰,۰۰۰ ۱۰۵
شیرالات روشویی شایان دسته بغل مدل الماس کروم ۱۲,۲۱۰,۰۰۰ ۱۰۶
شیرالات آشپزخانه شایان علم فنری مدل شایان کروم ۲ ۱۹,۰۲۰,۰۰۰ ۱۰۷
شیرالات روشویی شایان مدل الماس کروم ۱۷,۹۰۰,۰۰۰ ۱۰۸
شیرالات توالت شایان مدل الماس کروم ۱۷,۵۸۰,۰۰۰ ۱۰۹
شیرالات حمام شایان مدل الماس کروم ۱۷,۵۸۰,۰۰۰ ۱۱۰
شیرالات آشپزخانه شایان مدل الماس کروم ۱۷,۹۰۰,۰۰۰ ۱۱۱
شیرالات روشویی شایان مدل الماس کروم ۲۸,۷۲۰,۰۰۰ ۱۱۲
شیرالات روشویی شایان مدل الماس طلایی ۲۴,۹۰۰,۰۰۰ ۱۱۳
شیرالات توالت شایان مدل الماس طلایی ۲۴,۶۱۰,۰۰۰ ۱۱۴
شیرالات حمام شایان مدل الماس طلایی ۲۳,۷۱۰,۰۰۰ ۱۱۵
شیرالات آشپزخانه شایان مدل الماس طلایی ۲۴,۹۰۰,۰۰۰ ۱۱۶
شیرالات آشپزخانه شایان مدل تندیس کروم ۱۶,۳۷۰,۰۰۰ ۱۱۷
شیرالات آشپزخانه شاوری شایان مدل تندیس کروم ۲۳,۸۳۰,۰۰۰ ۱۱۸
شیرالات آشپزخانه شایان دومنظوره مدل پردیس کروم ۲۶,۵۸۰,۰۰۰ ۱۱۹
شیرالات آشپزخانه شایان دومنظوره مدل پردیس سفید ۲۸,۷۳۰,۰۰۰ ۱۲۰
شیرالات روشویی مدل ارس کروم ۲۸,۱۱۰,۰۰۰ ۱۲۱
شیرالات توالت شایان مدل ارس کروم ۳۲,۷۹۰,۰۰۰ ۱۲۲
شیرالات حمام شایان مدل ارس کروم ۲۷,۱۹۰,۰۰۰ ۱۲۳
شیرالات آشپزخانه ثابت مدل ارس کروم ۳۱,۱۵۰,۰۰۰ ۱۲۴
شیرالات روشویی شایان مدل ارکیده طلایی ۱۸,۵۰۰,۰۰۰ ۱۲۵
شیرالات توالت شایان مدل ارکیده طلایی ۱۹,۹۱۰,۰۰۰ ۱۲۶
شیرالات حمام شایان مدل ارکیده طلایی ۲۰,۱۳۰,۰۰۰ ۱۲۷
شیرالات آشپزخانه شایان مدل ارکیده طلایی ۲۳,۱۷۰,۰۰۰ ۱۲۸
شیرالات روشویی شایان مدل باران کروم ۱۱,۲۱۰,۰۰۰ ۱۲۹
شیرالات توالت شایان مدل باران کروم ۱۲,۸۳۰,۰۰۰ ۱۳۰
شیرالات حمام شایان مدل باران کروم ۱۳,۸۳۰,۰۰۰ ۱۳۱
شیرالات آشپزخانه شایان مدل باران کروم ۱۴,۶۷۰,۰۰۰ ۱۳۲
شیرالات روشویی شایان مدل باران طلایی ۱۶,۲۹۰,۰۰۰ ۱۳۳
شیرالات توالت شایان مدل باران طلایی ۲۲,۸۳۰,۰۰۰ ۱۳۴
شیرالات حمام شایان مدل باران طلایی ۲۰,۰۸۰,۰۰۰ ۱۳۵
شیرالات آشپزخانه شایان مدل باران طلایی ۲۱,۷۶۰,۰۰۰ ۱۳۶
شیرالات روشویی شایان مدل پرشین کروم ۱۳,۴۳۰,۰۰۰ ۱۳۷
شیرالات توالت شایان مدل پرشین کروم ۱۲,۹۵۰,۰۰۰ ۱۳۸
شیرالات حمام شایان مدل پرشین کروم ۱۵,۳۳۰,۰۰۰ ۱۳۹
شیرالات آشپزخانه شایان مدل پرشین کروم ۱۳,۹۹۰,۰۰۰ ۱۴۰
شیرالات آشپزخانه فنری شایان مدل ارس کروم ۳۴,۶۵۰,۰۰۰ ۱۴۱
شیرالات آشپزخانه شاوری شایان مدل نگین کروم ۱۷,۶۲۰,۰۰۰ ۱۴۲
علم یونیکا شایان مدل هرمز سفید ۹,۴۹۰,۰۰۰ ۱۴۳
شیرالات روشویی شایان مدل ارکیده طلایی ۳۰,۶۵۰,۰۰۰ ۱۴۴
شیرالات آشپزخانه شاوری شایان مدل زدرا فیروزه کروم ۱۴,۶۹۰,۰۰۰ ۱۴۵
علم یونیورست شایان مدل سوپر فلت سفید ۳۴,۷۱۰,۰۰۰ ۱۴۶
شیرالات روشویی شایان مدل ارس طلایی ۳۶,۹۵۰,۰۰۰ ۱۴۷
شیرالات آشپزخانه فنری شایان مدل ارس طلایی ۴۱,۸۶۰,۰۰۰ ۱۴۸
شیرالات آشپزخانه فنری شایان مدل زدرا نگین کروم ۱۳,۹۳۰,۰۰۰ ۱۴۹
شیرالات روشویی شایان مدل الماس طلایی ۳۵,۰۶۰,۰۰۰ ۱۵۰
علم یونیورست شایان مدل ارس طلایی ۴۲,۱۴۰,۰۰۰ ۱۵۱
علم یونیورست شایان خلیج فارس طلایی ۴۱,۷۶۰,۰۰۰ ۱۵۲
علم یونیکا شایان تک کاره مدل هرمز طلایی ۹,۷۰۰,۰۰۰ ۱۵۳
علم یونیورست شایان مدل ارس کروم ۳۲,۵۷۰,۰۰۰ ۱۵۴
علم یونیورست شایان مدل سوپر فلت کروم براق ۳۲,۱۵۰,۰۰۰ ۱۵۵
شیرالات آشپزخانه شایان مدل شقایق کروم ۱۱,۹۵۰,۰۰۰ ۱۵۶
علم یونیکا شایان تک کاره مدل هرمز کروم ۷,۷۸۰,۰۰۰ ۱۵۷
شیرالات روشویی متحرک شقایق ۸,۹۲۰,۰۰۰ ۱۵۸
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۱ ۱۷,۷۳۰,۰۰۰ ۱۵۹
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۲ ۱۵,۴۱۰,۰۰۰ ۱۶۰
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۳ ۲۴,۶۶۰,۰۰۰ ۱۶۱
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۴ ۱۷,۸۳۰,۰۰۰ ۱۶۲
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۵ ۲۷,۸۵۰,۰۰۰ ۱۶۳
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۶ ۲۵,۴۲۰,۰۰۰ ۱۶۴
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۷ ۳۷,۲۵۰,۰۰۰ ۱۶۵
حمام توکار شایان مدل اسپانیایی کروم تیپ ۸ ۳۵,۳۹۰,۰۰۰ ۱۶۶
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۱ ۱۸,۲۳۰,۰۰۰ ۱۶۷
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۲ ۱۵,۹۳۰,۰۰۰ ۱۶۸
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۳ ۲۵,۵۲۰,۰۰۰ ۱۶۹
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۴ ۱۸,۸۸۰,۰۰۰ ۱۷۰
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۵ ۲۹,۶۶۰,۰۰۰ ۱۷۱
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۶ ۲۷,۴۴۰,۰۰۰ ۱۷۲
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۷ ۳۹,۴۶۰,۰۰۰ ۱۷۳
حمام توکار شایان مدل ایتالیایی کروم تیپ ۸ ۳۹,۲۳۰,۰۰۰ ۱۷۴
شیرالات توالت توکار شایان مدل اسپانیایی کروم ۲۰,۳۸۰,۰۰۰ ۱۷۵
شیرالات توالت توکار شایان مدل ایتالیایی کروم ۲۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱۷۶
شیرالات آشپزخانه توکار مدل اسپانیایی کروم ۲۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱۷۷
شیرالات آشپزخانه توکار مدل ایتالیایی کروم ۲۳,۹۰۰,۰۰۰ ۱۷۸
شیرالات روشویی توکار شایان مدل اسپانیایی کروم ۱۶,۰۴۰,۰۰۰ ۱۷۹
شیرالات روشویی توکار شایان مدل ایتالیایی کروم ۲۲,۸۷۰,۰۰۰ ۱۸۰
شیرآلات آشپزخانه شایان مدل دنا کروم ۱۱,۵۲۰,۰۰۰ ۱۸۱
شیرآلات روشویی شایان مدل دنا کروم ۸,۷۱۰,۰۰۰ ۱۸۲
شیرآلات حمام شایان مدل دنا کروم ۹,۴۹۰,۰۰۰ ۱۸۳
شیرآلات توالت شایان مدل دنا کروم ۸,۰۴۰,۰۰۰ ۱۸۴

قیمت شیرالات شایان آذر  ۱۴۰۰ و سایر قیمت شیرالات را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال نمایید

 

Scroll to Top