شیرالات شایان

شیرالات شایان از برندهای خوش نام صنعت شیرآلات ایران است که سابقه طولانی در این صنعت داراست . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی قهرمان را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرآلات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات شایان

این شرکت شیرآلات جز برندهای حائز رتبه در بحث رعایت قیمت منصفانه می باشد که در مقاله تحلیلی سه ماه اول بازار شیرآلات ۱۴۰۱ خدمت شما ارئه گردید. برای مشاهده کلیک نمایید

در این مقاله از سایت لوکس شیر درباره شرکت شیرآلات بهداشتی شایان یکی از شرکت های خوب در رابطه با شیرآلات را برای شما خوانندگان محترم مورد بررسی قرار خواهیم داد و محصولات خوب این شرکت را برای شما معرفی خواهیم کرد ، امیدواریم مقالات اختصاصی لوکس شیر درباره شیرالات و معرفی شیرالات و تکنولوژی های صنعت شیرالات بتواند در زمینه انتخاب شیرالات در بین شرکت های متعدد حاضر در بازار ایران شما را یاری نماید و بتوانید خریدی اگاهانه تر را انجام دهید برای آشنایی بیشتر با شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه شیرالات شایان


شرکت شیرآلات شایان با سی سال سابقه درخشان در تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات اهرمی – شیرآلات کلاسیک – علم یونیکا) نامی آشنا و معتبر برای مصرف کنندگان عزیز می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن همواره سعی در تولید محصولات متنوع ، با کیفیت و بادوام داشته است تا همگام با توسعه و آبادانی کشور سهم بیشتری در پوشش نیاز بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.کارخانجات این شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد در نزدیکی تهران واقع است.

عناوین و اهداف شرکت شیرالات شایان


عناوین اهداف و اقدامات این شركت به شرح ذیل می باشد:

 • برنامه ریزی جهت توسعه و تجهیز منابع مورد نیاز
 • طراحی و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه به منظور تولید شیرآلات متنوع ،با كاربری آسان و بارعایت استانداردهای لازم
 • برنامه ریزی جهت افزایش تولید شیرآلات همراه با تنوع لازم به منظور افزایش سهم نیاز بازار داخلی و خارجی
 • كنترل كیفیت و نظارت دقیق بر فرایند تولید شیرآلات
 • برنامه ریزی جهت كاهش قیمت تمام شده شیرآلات به منظور ارائه شیرآلات ارزان قیمت ، متناسب با توان خرید مصرف كنندگان عزیز

برای خرید شیرآلات شایان از سایت لوکس شیر کلیک نمایید

شیرالات آشپزخانه شایان


شرکت شیرالات شایان  با توجه به نیاز روز و تقاضای بازار شیرالات ایران شیرالات آشپزخانه خود را در مدل ها و رنگ های کروم ، سفید ، طلایی ارائه داده است.شیرالات این شرکت از لحاظ زیبایی در سطح بالایی قرار دارند و اکثر محصولات این شرکت در رده قیمتی متوسط قرار دارند البته باید اشاره کرد تنوع انتخاب شما به قیمت شیرالات نیز تاثیر گذار خواهد بود. این شرکت اثر شیرالات آشپزخانه خود را در کاتالوگ خود به صورت شیرالات اهرمی معرفی نموده ولی در سبد تولیدات محصولات این شرکت شیرالات آشپزخانه کلاسیک دو پایه یا دو حفره نیز موجود است که البته محصولات کلاسیک این شرکت در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد و برای ثبت در خواست این محصولات باید با ما تماس حاصل نمایید. 

شیرالات آشپزخانه شایان را می توان به چهار دسته کلی تعریف کرد

 • شیرالات آشپزخانه اهرمی  
 • شیرالات آشپزخانه دوکاره (تصفیه آب)
 • شیرالات آشپزخانه توکار ( مدل ایتالیایی)
 • شیرالات آشپزخانه کلاسیک شایان

شیرالات آشپزخانه اهرمی شایان

شیرالات آشپزخانه اهرمی را در فیلترهای سایت لوکس شیر با عنوان شیرالات آشپزخانه ثابت می توانید مشاهده نمایید. شیرالات آشپزخانه شایان شامل مدل های شیرالات آشپزخانه شلنگدار و شیرالات آشپزخانه فنری می باشد .برای درک بیشتر تفاوت شیرالات آشپزخانه شلنگدار و فنری می توانید مقاله منتشر شده در سایت لوکس شیر را مطالعه نمایید. متاسفانه در زمینه اطلاعات فنی شیرالات شایان در کاتالوگ این شرکت و نحوه مصرف آب این شیرالات اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و در این رابطه همانطور که قبلا در سایت لوکس شیر ذکر شد شرکت های ایرانی باید در راستای بهبود این اطلاعات برای خرید آگاهانه تر گام بردارند. در اینجا و طبق مقالات ارائه شده در سایت لوکس شیر در رابطه با شیرالات آشپزخانه هوشمند باید گفت جای این محصولات در سبد محصولات آشپزخانه شایان خالی است

شیرالات آشپزخانه تصفیه آب شایان

شرکت شایان در طیف محصولات آشپزخانه خود شیرالات آشپزخانه تصفیه آب را نیز قرار داده که توسط این شیرالات شما به راحتی و بدون استفاده از تبدیل کننده های دیگر می توانید شیرالات آشپزخانه خود را به دستگاه تصفیه آب متصل نمایید و خروجی آب را از شیرالات خود به صورت تصفیه شده دریافت نمایید.

شیرالات آشپزخانه توکار

این شیرالات متاسفانه در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد ولی در کاتالوگ شیرالات شایان با مدل ایتالیایی و اسپانیایی شایان آشنا می شویم.برای مشاهده کاتالوگ شیرالات کلیک نمایید. نکته ای که باید در مورد شیرالات آشپزخانه توکار شایان دانست آنست که شیرالات آشپزخانه توکار شایان برای نصب شاید احتیاج به تغییر سبک لوله کشی داشته باشد و باید این مطلب را هم در نظر گرفت که شیرالات آشپزخانه توکار احتمال دارد در هنگام خرابی احتیاج به تعمیرات سخت تری داشته باشد ولی با این حال شیرالات آشپزخانه توکار از زیبایی خاصی نیز برخوردار است

شیرالات آشپزخانه کلاسیک شایان

این شیرالات همانطور که در نام آن ذکر شده به صورت کلاسیک و دو پایه ارائه می شود و معمولا در این شیرالات به جای استفاده از کارترج، مغزی استفاده می شود و نسبت به شیرالات اهرمی ارزان قیمت تر است و این نکته نیز خالی از لطف نیست که احتمال نشتی و مصرف بیشتر آب در این شیرالات نسبت به مدل های اهرمی بیشتر است. این مجموعه شیرالات به علت درخواست کمتر در سایت لوکس شیر موجود نمی باشد ولی در صورت نیاز می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا همکاران ما مشاوره های لازم در رابطه با خرید این شیرالات را به شما ارائه دهند.

تعدادی از شیرآلات آشپزخانه خوب این برند را در ادامه مشاهده می نمایید

شیرالات توالت شایان


شیرالات توالت این شرکت در رنگ های کروم ، سفید ، طلایی موجود است و علاوه بر آن این شرکت شلنگ های توالت را نیز در تولیدی محصولات توالت خود دارد.شیرآلات توالت این شرکت در دو نوع توکار و روکار ارائه می شود که مدل توکار این شرکت در سایت لوکس شیر فعلا موجود نیست و در آینده به محصولات سایت اضافه خواهد شد.برای مشاهده کامل شیرآلات توالت این برند کلیک نمایید

تعدادی از شیرآلات توالت این برند را در ادامه مشاهده می نمایید

شیرالات حمام شایان


این برند در گروه محصولات حمام خود مجموعه کاملی از محصولات را ارئه می دهد که این محصولات را می توان شامل موارد زیر کرد

 • شیرالات حمام روکار
 • شیرالات حمام توکار
 • علم یونیکا
 • یونیورست

برای انتخاب هر کدام از موارد بالا شما انتخاب های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف دارید که در رنگ های کروم ، طلایی و سفید در سایت لوکس شیر موجود می باشد. باز هم ذکر این نکته الزامی است که شیرالات توکار در رابطه با نصب و حتی سرویس آن پس از مدتی یا رفع خرابی با شیرالات روکار تفاوت زیادی دارد و شما شاید نتوانید بدون استفاده از نیروی ماهر این کار را خودتان انجام دهید پس بعد از انتخاب نوع مدل شیرالات این موضوع را نیز در انتخاب خود قرار دهید و توجه کنید که مغزی شیرالات توکار بر روی سرویس هایی که خریداری می کنید قرار نمی گیرد و قیمت آن به مجموعه شیرالات توکار حمام شما اضافه می گردد .

نکته مهمی که باید در رابطه با سردوش های بارانی بدانید اینست که این سردوش ها در طولانی مدت به دلیل آهک موجود در آب و سختی آب منافذش امکان بسته شدن دارد که باید با مواد قلیایی این سردوش ها را تمیز نمایید .برای آشنایی بیشتر با سیستم های دوش حمام کلیک نمایید

تعدادی از شیرآلات حمام  این برند را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات روشویی شایان


در انتخاب شیرالات روشویی سبک کاسه روشویی سرویس بهداشتی شما نقش موثری دارد پس قبل از انتخاب شیرالات مطمئن شوید که کاسه روشویی شما برای شیرالاتی که انتخاب می کنید مناسب باشد.برای خرید راحت تر شیرالات راهنمایی خرید شیرآلات روشویی را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

شیرآلات روشویی شایان را در گروه های زیر دسته بندی می کنیم 

 • شیرالات روشویی پایه کوتاه
 • شیرالات روشویی پایه بلند
 • شیرالات روشویی توکار

انتخاب شیرآلات روشویی در مدل و طرح های گوناگون در سایت لوکس شیر و در سه رنگ کروم ، سفید و طلایی امکان پذیر است .اگر اطمینان ندارید که شیرالات روشویی پایه کوتاه برای شما مناسب است یا شیرالات روشویی پایه بلند با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. تمامی موارد گفته شده در انتخاب سبک توکار و دقت در این انتخاب برای شیرآلات روشویی توکار شایان هم مد نظر است. در ادامه تعدادی از شیرآلات روشویی منتخب این شرکت را برای شما عنوان خواهیم نمود.

ست شیرالات شایان


ست های شیرآلات را سایت لوکس شیر برای راحتی شما خریداران گرامی برای خرید محصولات شایان به صورت چهار تکه شامل شیرآلات آشپزخانه ، روشویی روکار ، حمام روکار و توالت روکار آماده نموده است .چنانچه بخواهید محصولات را به صورت تکی نیز به سبد خرید خود اضافه نمایید این امکان برای شما وجود دارد .

تعدادی از ستهای این شیرآلات را در ادامه مشاهده می نمایید.

 

گارانتی شیرآلات شایان


این شرکت محصولات خود را ۵ سال گارانتی نموده است .این گارانتی ها معمولا به شرایط خاص تعلق می گیرد و در صورتی که شیرالات دچار نقص داخلی شود معمولا شامل می شود و در صورت استفاده نادرست و یا از بین رفتن آبکاری شیرالات معمولا گارانتی تعلق نمی گیرد.

نقاط قوت محصولات شایان


 • دوام و کیفیت

شیرآلات شایان با سالها سابقه و نامی درخشان در تولیدات از برندهای خوب ایرانی است که محصولات آن را می توان از لحاظ کیفی در سطح قابل قبولی دانست.

 • زیبایی

 با ارائه محصولات از رده اکونومی تا رده لوکس که بیشتر شامل محصولات گروه طلابراق این شرکت می شود سعی نموده است زیبایی بصری را در محصولات خود به طور کامل در نظر گیرد.

 • رنج گسترده محصولات

این برند سعی نموده محصولات بهداشتی ساختمان خود را در تمامی طیف ها و منطبق با نیاز روز بازار ایران ارائه دهد و مجموعه وسیعی از شیرآلات روکار و توکار را در لیست تولیدی خود دارد.

نقاط ضعف محصولات شایان


 • کمبود موجودی شیرآلات شایان 

همانطور که در لیست های ارائه شده در ماه های مختلف که توسط سایت لوکس شیر ارائه می شود و بهترین شیرالات ایرانی را در ماه های مختلف به سمع و نظر شما میرسانیم ، این شرکت در موجودی محصول در بازار می تواند بهتر عمل کند تا بتواند پاسخگوی تمامی خریداران باشد.

 • رنگ بندی

شیرآلات شایان در تعدد رنگ محصولات ارائه شده شامل رنگ های خاص نیست و می توانست رنگ های مات ، مشکی و سایر رنگ ها را نیز در تولیدات خود داشته باشد

 • تبلیغات

این برند با توجه به کیفیت تولیدی محصولات خود می بایست در بخش تبلیغات محصولات خود کمی بهتر عمل کند تا خریداران با این برند خوب ایرانی بیشتر آشنا شوند.

افتخارات شایان


همانگونه که در ابتدای مقاله در توصیف این شرکت گفته شد این شرکت از برندهای خوب و استاندارد صنعت شیرآلات است که در ادامه تعدادی از عناوین آن را ذکر کرده ایم

جمع بندی درباره شیرآلات شایان


شرکت شایان با توجه به استمرار تولید در سه دهه و کسب جایگاه خوب در بازار شیرآلات ایران عملکرد خوبی از بابت ارائه محصولات خود دارد و امیدواریم با ارائه تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولات خود بتواند کیفیت محصولات ایرانی را در جایگاه های بین المللی ارتقا بخشد چنانچه نظری در رابطه با این مقاله دارید با ما در تماس باشید و در رابطه با خرید شیرآلات از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای آشنایی با شیرآلات قهرمان کلیک نمایید.برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

قیمت شیرآلات شایان

در این قسمت آخرین لیست قیمت شیرآلات شایان بارگذاری شده در سایت لوکس شیر را مشاهده خواهید کرد . برای تماشای لیست کامل آرشیو قیمت شایان کلیک نمایید

پیمایش به بالا