آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه هوشمند دیدگاه خود را بنویسد

   شیرالات در آشپزخانه هوشمند و پیشرفته_قسمت دوم

 

برای مطالعه قسمت اول و درک سه مورد اول این مقاله کلیک نمایید

 

۴:سیستم دوشی که از طریق Wi-Fi کنترل می کنید.

این باور که شما می توانید تجربه دوش گرفتن خود را به عصر دیجیتال با یک سیستم دوش گرفتن فعال Wi-Fi فعال کنید یک ایده جدید است. شیرالات Moen وعده داده است برای ارائه دوشی کامل بر اساس تنظیمات قابل تنظیم که کاربران از طریق گوشی های هوشمند خود آن را کنترل می کنند . مشتریان شما می توانند دمای دوش خود را انتخاب کرده و قبل از اینکه به سمت حمام میروند حمام آماده و گرم شده. ارائه این تکنولوژی به کسب و کار شما کمک خواهد کرد، زیرا شما می توانید خود را به عنوان یک کارشناس مهندسی خانه های هوشمند خانه بازاریابی کنید.

 

 

۵:یک شیر آب که آشپزخانه ها را آزاد می کند

شما می توانید مشتریان خود را با یک آشپزخانه تمیز با یک شیر آب ترکیب کنید که فناوری ShieldSpray  از Delta Faucet را در بر دارد. جریان یک شکل بیضوی منحصر به فرد است که سازنده آن را مانند یک سپر توصیف می کند تا از شکنندگی جلوگیری کند. شما می توانید مشتریان خود را از این مزیت که بدون توجه به سایز بشقاب ها همیشه کانتر آشپزخانه  و لباس های آن ها خشک باقی بماند با این محصول آگاه کنید.

 

۶:شیرالات آشپزخانه با سنسوری که می داند چه زمانی به آن ها احتیاج است

مشتریان خود را تحت تاثیر قراردهید با دادن توانایی روشن کردن شیرالات فقظ با نزدیک کردن دست خود به آن ها. در حالی که این ممکن است مانند سحر و جادو به نظر برسد، چندین مارک با کیفیت خوب، این واقعیت را به وجود آورده است. استاندارد آمریکایی، کوهلر، مون و پفیستر چندین آشپزخانه کوچک را که این تکنولوژی را شامل می شوند، توسعه داده اند. جرثقیل های دست آزاد به شما کمک می کند که سطح بهداشت را در آشپزخانه های مشتریان افزایش دهید.

این مورد شیرالات در لوکس شیر نیز موجود است و برندهای ایرانی شیرالات تمام اتوماتیک برای آشپزخانه موجود است هم چنین می توانید با تماس با کارشناسان لوکس شیر از این نوع شیرالات آگاهی پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X