لوکس شیر » شیرالات » معرفی شیرآلات توپراک

شرکت توپراک با فناوری های نوین خود سعی در کاهش روند مصرف آب و افزایش بازده محصولات تولیدی خود می باشد. این شرکت که بیشتر در زمینه علم دوش و محصولات حمام فعالیت دارد، به محصولات خود ویژگی های جدید و به روزی اضافه کرده است…از ساختن سر دوش های نازک با ضخامت کمتر از ۲ میلیمتر گرفته تا استفاده از سردوش های دارای قابلیت ترکیب آب و هوا.

تاریخچه شرکت توپراک


شرکت توپراک فعالیت بازرگانی خود را از سال ۲۰۰۰ میلادی توسط جناب آقای حسن ملک پور آغاز نموده است و با توجه به سطح نیازمندیهای کشور به تجهیزات داخلی سرویس بهداشتی و آشپزخانه شرکت در این حوزه فعالیت خود را شروع نموده و توانسته محصولات خود را با کیفیت برتر نسبت به محصولات مشابه در بازار داخلی با کیفیت بهتر تولید کند و بازار را پوشش دهد.

شیرالات خارجی توپراکاین سرودش ها که در بازار به سردوش های باران ساز هم معروف هستند، با ترکیب هوای محیط و آب دوش، فشار مطلوبی به آب میدهند.این امر سبب میشود که قطره های باران بدون کمترین تاخیر مثل یک باران تند بر بدن بنشینند.علاوه بر احساس رضایت مطلوب از فشار آب، از حجم آب خروجی از شیر هم کاسته شود. بدین ترتیب شما تنها با استفاده از این سر دوش خاص، میتوانید ۳۰ درصد در آب مصرفی خود نیز صرفه جویی کنید.

شیرالات خارجی توپراک

شیرالات خارجی توپراک

در ضمن، در سیستم دوش های ساخت این شرکت، علاوه بر استفاده از سردوش های ویژه در علمک دوش، در بعضی از مدل ها، در دوش های دستی نیز این تکنولوژی به کار برده شده است که این امر در نهایت تا ۶۰ درصد از آب مصرفی هنگام استحمام کردن می کاهد. پس اگر میخواهید از استحمام کردن لذت ببرید و همچنین به محیط زیست نیز پیش از پیش کمک کنید، ما به شما شیرالات توپراک را پیشنهاد میکنیم.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا