شیرالات ریسکو

شیرالات ریسکو از برندهای خوش نام صنعت شیرآلات ایران است که سابقه طولانی در این صنعت داراست . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی قهرمان را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرآلات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات ریسکو

این شرکت از برندهای معتبر و قدیمی می باشد که از سال ۱۳۵۰ در صنعت شیرآلات ایران مشغول به فعالیت می باشد ، این شرکت خوب شیرآلات ایرانی می کوشد محصولاتی متنوع در صنعت شیرآلات ارائه دهد در این مقاله تلاش می کنیم با معرفی شیرالات ریسکو این شرکت و محصولات آنرا با شما بیشتر آشنا نماییم با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران همراه باشید.

معرفی شیرالات ریسکو : تاریخچه 


تولیدی صنعتی ریاحی در سال ۱۳۵۰ توسط شادروان آقای مهندس محمود ریاحی فرد ( نامبرده سال ها به عنوان رییس اتحادیه صنعت شیرالات مشغول بکار بودند )  در زمینه تولید شیرالات برنجی و چدنی مورد نیاز سازمانهای آبرسانی تأسیس شد . این واحد به زودی توانست با توجه به کیفیت خوب حاصل از تجربه و علم آن زمان ، نام خوبی را در این صنف برای خود به دست آورد و در ادارجات آب و فاضلاب سراسر کشور مطرح شود و موفق به قبولی در مزایدات دولتی و خصوصی گردد.

پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ با توجه به ایجاد بازارهای جدید در کشور ، این واحد بنا بر نیاز بازار اقدام به تولید سایر لوازم بهداشتی نمود و موفق به تولید سیفون های بهداشتی از جنس زاماک برای اولین بار در ایران شد . این محصول با کفیتی بالاتر از مشابه خارجی به زودی توانست در تمام بازار ایران و کشورهای همسایه توزیع شود . به طوری که اکثر فروشندگان لوازم بهداشتی قدیمی ، سیفیون های فلزی با مارک ریاحی و کیفیت خوب آن را به یاد دارند

معرفی شیرالات ریسکو : کارخانه 


با توجه به افزایش تقاضای محصولات این واحد و محدودیت امکانات، این تولیدی در سال ۱۳۶۵ اقدام به تغییر مکان به کارخانه جدید با مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و سرمایه گذاری کلان در تجهیز واحدهای ریخته گری، تراشکاری ، پرداختکاری ، آبکاری ، مونتاژ و بسته بندی با بهترین تجهیزات روز نمود .

در سال ۱۳۶۸ موفق به تولید شیرآلات بهداشتی با مارک ریاحی شد . با توجه به رضایت تجار و مصرف کنندگان خارجی و نیاز زیاد کشور به ارز ، عمده تولیدات کارخانه به کشورهای مختلغ صادر شد . به طوری که تولیدات این کارخانه تا دورترین کشورهای جهان صادر و مورد استفاده قرار گرفت و سهم بسیار کمی از این تولیدات در داخل کشور توزیع می شد .

ارتقا شیرالات ریسکو


با رشد کیفیت این واحد در سال ۱۳۷۹ در صدد کسب نشان استاندارد برآمد . در آن زمان کمتر کارخانه شیرآلات دارای این نشان بود و استاندارد ایران در مورد شیرآلات نادر بود . این واحد در سال ۱۳۸۱ موفق به کسب نشان استاندارد ایران شد و با افزایش ظرفیت خود محصولات استاندارد خود را با نام تجاری ریسکو که مخفف شیرآلات بهداشتی و استفاده از تجهیزات روز دنیا فعال بوده و مجهز به دستگاههای تست و کنترل کیفیت مورد تأیید اداره استاندارد می باشد . با تأسیس واحد طراحی و قالب سازی درون کارخانه ، این واحد موفق به طراحی و ساخت مدل های منحصر به فرد شد به طوریکه هیچ یک از مدلهای ریسکو مشابه داخلی و خارجی نیستند .

این واحد همواره اصل را بر بر علمی و با کیفیت بودن تولیدات خود گذشته و با بکارگیری مهندسین مختلف و تجربه چندین دهه ای خود به همراه علم فنی و مدیریت روز موفق به کسب گواهینامه های مختلف شده و سعی در سربلندی کشور و تولید با کیفیت و خدمت به هم وطنان خود را دارد.

برای خرید شیرآلات ریسکو در سایت لوکس شیر کلیک نمایید

شیرالات ریسکو : آشپزخانه


شیرآلات آشپزخانه ریسکو در انواع مختلف و متناسب با نیاز بازار شکل گرفته که سبک اکثر شیرآلات رایج آشپزخانه را می توان در محصولات تولیدی این شرکت مشاهده نمود که شامل انواع

 • شیرالات آشپزخانه اهرمی  
 • شیرالات آشپزخانه دوکاره (تصفیه آب)
 • شیرالات آشپزخانه شلنگدار
 • شیرالات آشپزخانه فنری

تنوع رنگ در محصولات آشپزخانه این شرکت در رنگ بندی های طلامات ، کروم ، طلا براق و …. می باشد.برای مشاهده تفاوت شیرالات آشپزخانه شلنگدار و فنری کلیک نمایید.شیرالات آشپزخانه هوشمند مانند اکثر برندهای شیرالات ایرانی جایی در تولیدات شرکت ریسکو ندارد و از این نظر شرکت های شیرالات ایرانی نسبت به تولیدات روز دنیا در جایگاه پایین تری قرار دارند.

تعدادی از شیرآلات آشپزخانه خوب ریسکو را در ادامه مشاهده می نمایید.

۲,۴۰۱,۸۲۱ تومان ۲,۲۸۱,۷۳۰ تومان
۳,۸۲۶,۷۷۸ تومان ۳,۶۳۵,۴۳۹ تومان
۳,۳۷۹,۶۰۴ تومان ۳,۲۱۰,۶۲۳ تومان
۴,۶۴۶,۱۱۵ تومان ۴,۴۱۳,۸۰۹ تومان
۱,۷۵۳,۱۸۵ تومان ۱,۶۶۵,۵۲۶ تومان
۳,۶۴۱,۵۸۰ تومان ۳,۴۵۹,۵۰۱ تومان

شیرالات ریسکو : توالت


شیرآلات توالت این شرکت در رنگ های کروم ، سفید ، طلایی ، طلایی مات و رزگلد موجود است و علاوه بر آن این شرکت شلنگ های توالت و فلاش تانک را نیز در تولیدی محصولات توالت خود دارد که فلاش تانک ریسکو در سایت فعلا موجود نمی باشد.شیرآلات توالت ریسکو در دو نوع توکار و روکار و سبک کلاسیک ارائه می شود که مدل توکار این شرکت در سایت لوکس شیر فعلا موجود نیست و در آینده به محصولات سایت اضافه خواهد شد.برای مشاهده کامل شیرآلات توالت ریسکو کلیک نمایید

تعدادی از شیرآلات توالت ریسکو را در ادامه مشاهده می نمایید

۲,۶۷۲,۱۷۳ تومان ۲,۵۳۸,۵۶۵ تومان
۲,۹۹۳,۳۶۸ تومان ۲,۸۴۳,۷۰۰ تومان
۲,۳۶۲,۹۷۱ تومان ۲,۲۴۴,۸۲۲ تومان
۱,۷۳۵,۴۰۷ تومان ۱,۶۴۸,۶۳۷ تومان
۲,۹۸۲,۹۹۵ تومان ۲,۸۳۳,۸۴۵ تومان
۲,۸۴۸,۹۳۲ تومان ۲,۷۰۶,۴۸۵ تومان

شیرالات ریسکو : حمام


در معرفی شیرالات ریسکو و در معرفی محصولات حمام خود  این برند مجموعه کاملی از محصولات را ارئه می دهد که این محصولات را می توان شامل موارد زیر کرد

 • شیرالات حمام روکار
 • شیرالات حمام توکار
 • علم یونیکا
 • یونیورست

برای انتخاب هر کدام از موارد بالا شما انتخاب های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف دارید که در رنگ های کروم ، طلایی ، طلایی مات ، رزگلد و سفید در سایت لوکس شیر موجود می باشد. باز هم ذکر این نکته الزامی است که شیرالات توکار در رابطه با نصب و حتی سرویس آن پس از مدتی یا رفع خرابی با شیرالات روکار تفاوت زیادی دارد و شما شاید نتوانید بدون استفاده از نیروی ماهر این کار را خودتان انجام دهید پس بعد از انتخاب نوع مدل شیرالات این موضوع را نیز در انتخاب خود قرار دهید و توجه کنید که مغزی شیرالات توکار بر روی سرویس هایی که خریداری می کنید قرار نمی گیرد و قیمت آن به مجموعه شیرالات توکار حمام شما اضافه می گردد .

۳,۵۷۲,۰۶۹ تومان ۳,۳۹۳,۴۶۵ تومان
۳,۶۱۸,۸۷۰ تومان ۳,۴۳۷,۹۲۷ تومان
۳,۱۹۲,۴۷۸ تومان ۳,۰۳۲,۸۵۴ تومان
۲,۲۲۳,۷۷۹ تومان ۲,۱۱۲,۵۹۰ تومان
شیرالات حمام ریسکو مدل شاتل کروم
۳,۰۹۰,۰۷۶ تومان ۲,۹۳۵,۵۷۲ تومان
۳,۵۳۷,۲۵۰ تومان ۳,۳۶۰,۳۸۷ تومان

شیرالات ریسکو : روشویی


مانند مطالبی که در توضیح شرکت های شیرالات قبلی که دادیم و شما می توانید این مطالب را در قسمت شیرالات مشاهده نمایید باید بگوییم باز هم نکته اول در انتخاب شیرالات روشویی بحث نوع سینک روشویی می باشد که باید به آن توجه نمود و در قسمت بعد سلیقه و رنگ بندی دلخواه شما پارامتر موثر شما برای انتخاب شیرالات می باشد.برای انتخاب بهتر شیرالات روشویی می توانید خرید شیرالات روشویی را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

شیرآلات روشویی ریسکو را در گروه های زیر دسته بندی می کنیم 

 • شیرالات روشویی پایه کوتاه
 • شیرالات روشویی پایه بلند
 • شیرالات روشویی توکار
 • شیرالات روشویی هوشمند 

موارد ذکر شده درباره شیرالات روشویی توکار را در صورت انتخاب این نوع شیرالات و مطالب گفته شده در سایت لوکس شیر در باب انتخاب شیرالات توکار رعایت نمایید.تعدادی از شیرآلات روشویی ریسکو را در ادامه به شما معرفی خواهیم نمود.

۲,۲۴۳,۳۷۹ تومان ۲,۱۳۱,۲۱۰ تومان
۲,۹۲۵,۷۴۸ تومان ۲,۷۷۹,۴۶۱ تومان
۱,۸۱۵,۴۸۰ تومان ۱,۷۲۴,۷۰۶ تومان
۴,۷۰۷,۱۴۰ تومان ۴,۴۷۱,۷۸۳ تومان
۲,۷۲۱,۳۹۸ تومان ۲,۵۸۵,۳۲۸ تومان
شیرالات روشویی پایه بلند ریسکو مدل شاتل کروم
۲,۹۲۲,۱۱۰ تومان ۲,۷۷۶,۰۰۵ تومان

ست شیرالات 


ست های شیرآلات را سایت لوکس شیر برای راحتی شما خریداران گرامی برای خرید محصولات این برند به صورت چهار تکه شامل شیرآلات آشپزخانه ، روشویی روکار ، حمام روکار و توالت روکار آماده نموده است .چنانچه بخواهید محصولات را به صورت تکی نیز به سبد خرید خود اضافه نمایید این امکان برای شما وجود دارد .

تعدادی از ست شیرآلات ریسکو را در ادامه مشاهده می نمایید.

۱۱,۰۴۳,۴۴۷ تومان
۱۲,۴۲۴,۵۸۶ تومان
۱۰,۶۰۶,۰۰۴ تومان
۹,۹۵۲,۴۴۲ تومان
۷,۷۶۷,۶۶۳ تومان
۱۲,۴۱۴,۹۹۹ تومان

گارانتی شیرآلات 


این شرکت محصولات خود را ۵ سال گارانتی نموده است و داخل جعبه محصولات این شرکت برگه ضمانت مخصوص شیرآلات موجود میباشد .

نقاط قوت شیرآلات ریسکو


 • کادر فروش کار آزموده و مجرب

 شیرآلات ریسکو با کادری مجرب و کار آزموده و جوان و با مدیریت جناب آقای ریاحی توانسته است کادر قوی فروش را در کنار هم قرار داده و برند خوبی را که دارای پیشینه بسیار قدیمی میباشد رشد داده و امروزه این شرکت در سراسر ایران دارای نمایندگی فعال فروش بوده که وظیفه فروش و خدمات شرکت را بر عهده دارند .

 • به روز بودن محصولات

از نظر به روز بودن محصولات باید اینگونه عنوان نمود که این شرکت دارای طرح ها و مدل های خاص و منحصر خود که کلیه مراحل تولید و ریخته گری توسط خودشان انجام میگردد که به واسطه اینکار شیرآلات این شرکت با سایر شرکت ها متمایز بوده و به اصطلاح کپی برداری نشده است .

 • کیفیت محصولات

از نظر کیفیتی شیرآلات ریسکو دارای استاندارد و چندین گواهینامه داخلی و خارجی تولید و کیفیت میباشد و میتوان از نظر کیفی به شیرآلات ریسکو اعتماد کامل داشت .

 • تنوع محصولات

از لحاظ تنوع محصولات این شرکت بالای نوزده مدل شیرالات ست کامل داشته و از این نظر تنوع خوبی دارد.

 • خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش شرکت توسط نمایندگی های فعال موجود در هر شهرستان انجام میگیرد .

 • بسته بندی و تبلیغات خوب

از نظر بسته بندی شیرآلات هر شیر دارای جعبه مشکی رنگ و شکیل میباشد که بدنه شیرآلات  داخل فوم قرار گرفته و از خط و خش محافظت میگردد .از لحاظ تبلیغات این شرکت علاوه بر حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در نمایشگاه های شهرستان ها نیز شرکت نموده و بازاریابی این شرکت به صورت مویرگی و درب هر مغازه انجام میگردد .همچنین این شرکت دارای تبلیغات تلویزیونی و رادیویی میباشد .

نقاط ضعف شیرآلات ریسکو


 • تنوع رنگ

از جمله معایب این شرکت می توان به موجود نبودن کامل بعضی از مدل ها و رنگ ها اشاره کرد مخصوصا مدلهایی با رنگ های خاص (طلایی خشدار ) اشاره کرد که گاهی با کاستی همراه است .و نبود شیرالات مشکی در تولیدات این شرکت نیز محسوس می باشد.

جمع بندی 


با توجه به موارد ارائه شده در این مقاله می توان گفت این شرکت از برندهای خوب شیرآلات ایرانی می باشد از لحاظ تنوع قیمت در مجموعه شیرآلات می توان عنوان نمود که در سبد مجموعه این شرکت برای هر سبک و سلیقه ای از قیمت پایین تا قیمت بالای شیرآلات لوکس مدل های گوناگونی مد نظر گرفته شده است .

از جمله مدل های پر فروش این شرکت میتوان به مدل های اسکرو . شاتل و اتم اشاره کرد که دارای مشتریان خاص خود میباشند . البته باید عنوان نمود شیرالات دست ارزان این برند نسبت به شیرآلات ارزان موجود در بازار قیمت بالاتری دارند .از نظر ثبت سفارش تا ارسال مرسوله در تهران توسط کارخانه به دفتر معمولا بین یک تا دو روز زمان ارسال نیاز است .

امیدواریم مطالب عنوان شده در این مقاله توانسته باشد شما را در خرید شیرالات ایرانی این برند یاری نماید برای آشنایی بیشتر با شیرالات کلیک نمایید

برای آشنایی با شیرالات قهرمان کلیک نمایید.برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

قیمت شیرآلات ریسکو

در این قسمت آخرین لیست قیمت شیرآلات ریسکو بارگذاری شده در سایت لوکس شیر را مشاهده خواهید کرد . برای تماشای لیست کامل آرشیو قیمت ریسکو کلیک نمایید

 
پیمایش به بالا