شیرالات تکا

شیرآلات تکا از برندهای خوب اسپانیایی و خارجی است که در سایت لوکس شیر حضور دارد . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرالات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرآلات تکا

گروه تکا (teka) یک شرکت چند ملیتی است که در آلمان در سال ۱۹۲۴ تأسیس شد و در تولید و تجاری سازی محصولات آشپزخانه مشغول است. این گروه دارای ۱۴ کارخانه در اروپا ، آمریکا و آسیا است و محصولات خود را در ۱۱۶ کشور تجاری می کند.این شرکت دارای ۴۷۰۰ کارمند در سراسر جهان است. محصولات آن از سینک ظرفشویی و شیرالات گرفته تا فر ، اجاق القایی ، هودهای جداکننده و ماشین های لباسشویی و سایر لوازم برقی را شامل می شود.

ماکسیمیلیان برونر رئیس میراث بی (HERITAGE B) ، هلدینگ متعلق به شرکت است. آرتورو بالداسانو رئیس صنعت تکا، استفان هوتزل مدیرعامل گروه تکا است.

تاریخچه شیرالات تکا


تکا دارای بیش از ۹۰ سال سابقه است ، از ابتدای فعالیت خود در زمینه تولید ماشین آلات کشاورزی ، تا کنون ، به یکی از مهمترین مارک های لوازم خانگی در سراسر جهان تبدیل شده است.

  • ۱۹۲۴-۱۹۵۷

تاریخچه تکا در سال ۱۹۲۴ آغاز شد ، هنگامی که کارل تیلمن یک شرکت ماشین آلات کشاورزی در آلمان تأسیس کرد و در سالهای اول بر این بخش تمرکز کرد.

مدت کوتاهی بعد ، او شروع به کار در فولاد ضد زنگ کرد ، یک گام اساسی در تاریخ شرکت.در سال ۱۹۵۷ ، هلموت کلاین به عنوان شریک به این شرکت پیوست. در آن زمان بود که تکا (Teka) به عنوان علامت تجاری با حروف اول هر دو موسس آنها ، Thielmann & Klein ایجاد شد.

  • ۱۹۵۸-۱۹۶۹

از آن به بعد ، محصولات تحت نام تکا شروع به فروش کردند. در روزهای اولیه تکا فقط سینک ظرفشویی تولید می کرد. در طی سالهای بعد ، موفقیت محصولات به تکا این فرصت را داد تا فهرست خود را گسترش داده و اجاق و هود تولید کند.

در سال ۱۹۶۴ ، تکا در اسپانیا مستقر شد و در سالهای بعد گسترش بین المللی بزرگی را آغاز کرد ، ابتدا در اروپا و سپس در بقیه قاره ها. در تمام طول این دوره ، طیف وسیعی از محصولات رشد کرده و به لطف طراحی و محصولات با کیفیت بالا برای آشپزخانه و حمام ، به شهرت جهانی رسیدند.

  • ۱۹۷۰-۲۰۱۵

از دهه ۷۰ ، موفقیت بزرگ این برند در بازارهای اروپایی که در آن حضور داشت ، باعث شد تا توسعه گسترده ای در سطح بین المللی آغاز شود. ابتدا در بقیه بازارهای اروپا و بعداً در آمریکا ، آسیا ، آفریقا و خاورمیانه.

در این دوره ، این مارک به یکی از بزرگترین حامیان ورزش در سراسر جهان تبدیل شد ، حامی باشگاه فوتبال و باشگاه بسکتبال رئال مادرید ، مالکیت یک باشگاه هندبال ، راه اندازی یک تیم از دوچرخه سواران ، شرکت در رالی پاریس-داکار و حتی در بازی های المپیک زمستانی نیز حضور داشت.

  • امروز

در سال ۲۰۱۶ ، تکا مجموعه Wish را در همه لوازم خانگی خود راه اندازی کرد ، که بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ شرکت است و تمام کارخانه ها و طرح های خود را تجدید کرد.

در سال ۲۰۱۸ ، تکا موقعیت جدید و شعار جدید خود را با نام “طبخ راه زندگی” معرفی کرد. این شرکت با فیلم کوتاهی به کارگردانی مارینا سرسسکی نامزد جایزه گویا و موسیقی گلن جیمز هنسارد – برنده جایزه اسکار بهترین آهنگ اصلی در فیلم ، بزرگترین کمپین تبلیغاتی را که در تاریخ تکا به ثبت رسیده است را انجام داد. تکا برای این کمپین با Fundación Alzheimer España (بنیاد آلزایمر اسپانیا) همکاری می کند. این ویدیو در یک ماه به ۱۳ میلیون بازدید رسید و به رکوردی در صنعت تبدیل شد.

توسعه تکا


از زمان تاسیس تکا در اسپانیا در سال ۱۹۶۴ ، گروه از اروپا به پنج قاره گسترش یافته است. در پایان سال ۲۰۱۳ ، پرو سی و سومین کشوری شد که شعبه های تکا را در خود داشت. سالها پیش ، شروع به توسعه در چین کرد ، جایی که اکنون در چندین شهر مانند کایپینگ ، ویهایایی و شانگهای حضور دارد. گروه تکا از طریق شرکتهای تابعه خود در تایلند ، اندونزی ، مالزی ، سنگاپور ، چین و ویتنام به سرعت در آسیا در حال رشد است. در خاورمیانه ، از پایگاه خود در امارات عربی،  ترکیه و آمریکای جنوبی. این شرکت برنامه توسعه ای را در آفریقا راه اندازی کرده است که شامل مغرب و جنوب قاره می شود. در سال ۲۰۱۶ مارک تکا در استرالیا و نیوزلند از طریق مشارکت با توزیع کننده محلی به نام گروه مسکونی (Residentia Group) دوباره راه اندازی شد.

فروش این گروه در اروپا ۸۰ درصد از گردش مالی آن را به خود اختصاص داده است و پس از آن آمریکا و منطقه آسیا و اقیانوسیه قرار دارند.

فعالیت ها و محصولات تکا


فعالیت گروه تکا عمدتا بر اساس شیرالات آشپزخانه و حمام است.این شرکت اجاق گازهای القایی ، اجاق های سرامیکی شیشه ای ، مایکروویو و هودهای استخراج کننده را تولید می کند. همچنین شیرالات آشپزخانه و حمام و لوازم حمام را برای تأسیسات عمومی و خانه ها تولید و توزیع می کند. گروه تکا محصولات خود را با مارک های Teka ، Küppersbusch ، Mofém ، Thor و Vitrogar تجاری می کند.

برای آشنایی با شیرالات هانس گروهه کلیک نمایید

شرکتهای اصلی تکا


شیرالات تکا

گروه تکا بزرگترین شرکت چند ملیتی است. از همان مراحل اولیه ، تولید آن عمدتا بر تولید سینک های استیل ضد زنگ ، آشپزخانه ، کوره ها و هودهای استخراج کننده متمرکز شده است. یکی از مهمترین زمینه های تجاری تکا در “خط کالاهای سفید” است که به لوازم برقی مربوط به آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی ، یخچال ، فریزر و ماشین ظرفشویی و سایر موارد اشاره می کند. از همان ابتدا ، تکا متعهد شد که لوازم برقی را در وسایل آشپزخانه ادغام کند ، روشی که به آشپزخانه های داخلی یا مجهز معروف است. این کارخانه در آلمان ، اسپانیا ، پرتغال ، ایتالیا ، اسکاندیناوی ، مجارستان ، مکزیک ، ونزوئلا ، ترکیه ، اندونزی و چین کارخانه دارد.

از طریق نام تجاری Vitrogar ، روکش های لعاب دار هم کوره ها و هم اجاق های سرامیکی شیشه ای را می پوشاند و عرضه کننده قطعات لعاب سرامیکی برای خنک کننده نیروگاه های حرارتی است. این کارخانه در ویهایایی چین قرار دارد.

بخش داخلی این شرکت منشأ اسکاندیناویایی دارد و سینک ، لوازم بهداشتی و لوازم استیل ضد زنگ برای آشپزخانه و حمام تولید می کند. این شرکت در سال ۱۸۷۰ تاسیس شد. طراحی و ساخت سینک ظرفشویی از جنس استیل ضد زنگ را آغاز کرد و در ۱۹۷۰ نام خود را به Intra تغییر داد. این شرکت محصولاتش را به آشپزخانه و سایر محصولات حمام گسترش داد و طراحان صنعتی را استخدام کرد. در دهه ۱۹۸۰ به استورسند در مالویک نقل مکان کرد. مالکان همچنین یک شرکت سوئدی و یک دانمارکی خریدند و گروه اینترا را ایجاد کردند. محصولات اینترا با طراحی منحصر به فرد خود مشخص می شوند و در سراسر جهان به فروش می رسند ، اگرچه بازارهای اصلی آن در نروژ ، سوئد و دانمارک است.

Küppersbusch یک نام تجاری آشپزخانه است که در سال ۱۸۷۵ توسط فردریش کوپرسبوش تأسیس شد. لوازم خانگی برقی را برای آشپزخانه های خانگی تولید و عرضه می کند. منطقه اصلی خدمات آن مرکز اروپا است.

Strohm ، که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد ، ارائه دهنده مهم لوازم جانبی با کیفیت بالا و طراحی برای حمام است. این شرکت که از گروه TEKA در سال ۲۰۲۰ جدا شد ، بیش از ۵۰۰ کارمند در سراسر جهان استخدام می کند. طیف وسیعی از محصولات در دو مرکز تولید Strohm در مجارستان و چین تولید می شود و در بیش از ۵۰ کشور در ۴ قاره به فروش می رسد.

حمایت ورزشی


گروه تکا از Racing de Santander حمایت می کند ، اولین تیم فوتبال اسپانیا که روی لباس های خود تبلیغات کرده است. این شرکت به مدت هشت سال از رئال مادرید حمایت کرد و در این مدت دو تیم برنده لیگ قهرمانان اروپا و یک جام بین قاره ای شد. همچنین از تیم هندبال کانتابریا (CB Cantabria)، گروه ورزشی دوچرخه سواری Teka و تیم موتورکراس سوزوزکی حمایت کرد. چندین سال ، همچنین از مسابقات قهرمانی جهان موتورکراس (MOTX Motocross) حمایت کرد.

 

در سال ۲۰۱۰ ، این اسپانسر در دومین دوره مسابقات جهانی بارسلونا با یک قایق بادبانی که در رگاتای بدون توقف دو نفره دوم شد. این شرکت همچنین حامی مسابقات چوگان و اتومبیلرانی (رالی داکار ۲۰۱۳) ، هر دو در شیلی است. این اسپانسر در المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در سوچی از امره پولای (Imre Pulai) دارنده دو مدال مجارستانی در رویداد لوژ حمایت کرد.

سبد رئال مادرید


شیرالات teka

تکا در ۱ ژوئیه ۲۰۱۴ با امضای قرارداد حمایتی با رئال مادرید بالونکستو در سه فصل زیر ، حمایت خود از رئال مادرید را از سر گرفت. تکا ، که قبلاً با قهرمانی در مسابقات قهرمانی اروپا مانند یورولیگ ۱۹۹۵ ، ۳ لیگ اسپانیا ، ۱ جام حذفی و یک جام اروپا به این باشگاه پیوسته بود ، به قهرمانی های قبلی خود ، سوپرجام Endesa 2014 را اضافه کرد.

حمایت های هنری تکا


از سال ۲۰۲۰ ، تکا از تور گردشگری غذا در موزه Thyssen-Bornemisza در مادرید حمایت می کند ، متشکل از ۱۷ اثر از قرن پانزدهم تا بیستم و نمایانگر غذا به عنوان منبع لذت و احساسات. علاوه بر این ، تکا به عنوان حامی در یکی از اصلی ترین موزه های هنر مدرن در آمریکای لاتین (MAMBA) حضور دارد. طی سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ، تکا از نمایشگاههای مختلف هنری مدرن توسط هنرمندان مانند سرجیو دی لوف ، آلبرتو گرکو یا لیا لوبلین حمایت کرده است.

از سال ۲۰۱۹ ، تکا حامی اصلی موزه هنرهای مدرن اروپایی است که در قلب منطقه بورن بارسلونا واقع شده است و در آنجا فعالیت فرهنگی مانند نمایشگاه های هنری ، نمایش ها یا کنسرت ها را گسترش می دهد.

شیرالات تکا در ایران


شرکت تکا در ایران نمایندگی ندارد ولی محصولات این شرکت توسط شرکت های بازرگانی در ایران وارد شده و شما می توانید شیرالات تکا را در ایران و از طریق سایت لوکس شیر خریداری نمایید.

برای خرید شیرالات تکا کلیک نمایید

گارانتی شیرالات تکا


محصولات تکا دارای ۵ سال گارانتی می باشند ولی چون این شرکت خارجی می باشد و محصولات آن در ایران نماینده ندارد حتما قبل از خرید شیرالات تکا درباره گارانتی محصولات این شرکت از لوکس شیر مشاوره دریافت نمایید .این گارانتی ها معمولا به شرایط خاص تعلق می گیرد و در صورتی که شیرالات دچار نقص داخلی شود معمولا شامل می شود و در صورت استفاده نادرست و یا از بین رفتن آبکاری شیرالات معمولا گارانتی تعلق نمی گیرد.

جمع بندی درباره تکا


امروزه ، موفقیت محصولات تکا در سراسر جهان گسترده شده است ، تا زمانی که به جوایز و موفقیت های عظیمی دست یافت ، مانند بازار اسپانیا ، جایی که نیمی از خانوارها محصول تکا دارند.شیرالات تکا دارای کیفیت محصولات اروپایی و از برندهای خوب صنعت شیرالات است که محصولات آن می تواند زینت بخش منزل شما باشد . برای آشنایی بیشتر با شیرالات ایرانی و خارجی لوکس شیر را دنبال نمایید.کاتالوگ شیرالات تکا را در لوکس شیر مشاهده نمایید

بهترین برندهای شیرالات خارجی را در لوکس شیر مشاهده نمایید.

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

قیمت شیرآلات تکا​

شیرالات خارجی را با انتخاب آگاهانه و خرید آسان از سایت لوکس شیر خریداری نمایید.برای خرید شیرالات تکا فروشگاه شیرالات لوکس شیر را مشاهده نمایید.در این مقاله قیمت شیرالات تکا مهر ۹۹ را برای شما آماده کرده ایم. لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات ساختمانی در ایران.آشنایی با شیرالات تکا

بهترین شیرالات خارجی و مقایسه آن توسط کارشناسان لوکس شیر را مشاهده نمایید.

برای مشاهده آرشیو کامل قیمت شیرالات تکا کلیک نمایید.

 

قیمت شیرالات تکا 

نام مدل قیمت لینک محصول
ست شیرآلات تکا سری Porto ريال۵۱,۹۰۷,۶۸۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Aura ريال۸۵,۸۲۶,۶۶۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Alaior ريال۸۲,۰۶۷,۸۳۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Formentera ريال۱۱۲,۷۶۴,۹۶۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری MB2 ريال۶۳,۹۰۰,۱۴۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Vita ريال۱۰۹,۶۳۲,۶۰۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Ares ريال۵۱,۱۶۱,۸۸۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Kobe ريال۱۶۴,۷۶۲,۱۴۰ مشاهده شیرالات
ست شیرآلات تکا سری Cuadro ريال۱۹۵,۴۵۹,۲۶۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Ares ريال۱۴,۹۱۶,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Ares ريال۱۶,۸۵۵,۰۸۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Cuadro ريال۳۹,۴۶۷,۷۴۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی پایه بلند مدل Cuadro ريال۵۱,۹۹۷,۱۸۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Cuadro ريال۵۰,۱۱۷,۷۶۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Cuadro ريال۵۳,۸۷۶,۵۹۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Icon ريال۷۸,۳۰۹,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Kobe ريال۴۱,۹۷۳,۶۲۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Kobe ريال۳۰,۶۹۷,۱۳۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی پایه بلند مدل Kobe ريال۴۸,۲۳۸,۳۴۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Kobe ريال۳۸,۸۴۱,۲۶۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Aura ريال۲۳,۸۰۵,۹۴۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Aura ريال۲۸,۸۱۷,۷۱۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Aura ريال۳۳,۲۰۳,۰۲۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Vita ريال۲۶,۳۱۱,۸۲۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Vita ريال۲۳,۸۰۵,۹۴۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Vita ريال۳۱,۳۲۳,۶۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی شلنگ دار مدل Kobe ريال۵۳,۲۵۰,۱۲۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی فنردار مدل Cuadro MY1/pro ريال۷۴,۵۸۰,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی شلنگ دار مدل Cuadro ريال۵۸,۲۶۱,۹۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی ثابت مدل Cuadro ريال۵۱,۹۹۷,۱۸۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی فنر دار مدل Cuadro ريال۵۳,۲۵۰,۱۲۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی علم گرد کروم مدل Cuadro ريال۵۰,۱۱۷,۷۶۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی علم گرد سفید مدل Cuadro ريال۷۰,۱۰۵,۲۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی علم گرد مشکی Cuadro ريال۷۰,۱۰۵,۲۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی شلنگ دار مدل Cuadro MZX-EXT ريال۵۹,۶۶۴,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی ثابت مدل Cuadro MZX ريال۵۲,۲۰۶,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی مدل Vita ريال۲۸,۱۹۱,۲۴۰ مشاهده شیرالات
شیرالات آشپزخانه شاوری تکا مدل Vita ريال۴۳,۲۵۶,۴۰۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Alaior ريال۱۶,۲۸۸,۲۷۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی پایه بلند Alaior ريال۳۶,۳۳۵,۳۸۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Alaior ريال۲۷,۵۶۴,۷۷۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Alaior ريال۳۸,۲۱۴,۷۹۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Formentera ريال۳۴,۴۵۵,۹۶۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی پایه بلند مدل Formentera ريال۴۵,۱۰۵,۹۸۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Formentera ريال۳۲,۵۷۶,۵۴۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Formentera ريال۴۵,۷۳۲,۴۶۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی مشکی مدل Icon ريال۷۴,۵۸۰,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی سفید مدل Icon ريال۷۴,۵۸۰,۰۰۰ مشاهده شیرالات
شیر ظرفشویی کروم مدل Icon ريال۶۹,۱۹۸,۳۱۰ مشاهده شیرالات
شیر روشویی مدل Porto ريال۱۹,۳۹۰,۸۰۰ مشاهده شیرالات
شیر توالت مدل Porto ريال۱۵,۶۶۱,۸۰۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل Porto ريال۱۶,۸۵۵,۰۸۰ مشاهده شیرالات
علم یونیکا مدل Baltic ريال۱۳,۷۸۲,۳۸۰ مشاهده شیرالات
علم یونیکا مدل Stylo Sport ريال۱۷,۵۴۱,۲۲۰ مشاهده شیرالات
علم یونیورست مدل Universe Cuadro ريال۷۷,۰۵۶,۰۶۰ مشاهده شیرالات
علم یونیورست مدل Universe Pro ريال۸۴,۵۷۳,۷۲۰ مشاهده شیرالات
علم یونیورست مدل Universe ريال۵۸,۱۷۲,۴۰۰ مشاهده شیرالات
علم یونیورست مدل Universe Plus ريال۱۱۲,۷۶۴,۹۶۰ مشاهده شیرالات
شیر حمام مدل نیو Aura ريال۳۰,۰۷۰,۶۶۰ مشاهده شیرالات
توالت توکار مدل Alaior ريال۱۸,۱۶۷,۶۹۰ مشاهده شیرالات
حمام توکار مدل Alaior ريال۲۷,۵۶۴,۷۷۰ مشاهده شیرالات

قیمت شیرالات تکا مهر ۹۹ و سایر قیمت شیرالات را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.قیمت شیرالات تکا خرداد ۹۹ را در اینجا مشاهده نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال نمایید

 

Scroll to Top