ماموریت ما

ماموریت لوکس شیر، کمک به رونق تولید و فروش محصولات شرکت های تولید کننده در سرتاسر ایران است که به ارتقا فروش محصولات ایرانی در کشور و مهم تر از آن مطرح کردن ایران در سطح جهانی است که این امر با صادرات بیشتر به کشورهای همسایه و کمک تولیدکنندگان در این راستا به مجموعه لوکس شیر تحقق می یابد. فروش بیشتر محصولات به کاهش بیکاری جوانان این مرز و بوم و افزایش اشتغال می انجامد که در نهایت به بهبود تولید ناخالص ملی کشور می انجامد.

لوکس شیر در سرتاسر ایران
محصولات خود را به فروش رسانده است

وجه تمایز فروشگاه اینترنتی لوکس شیر

مجموعه لوکس شیر سعی نموده است تا جای ممکن بهترین برندهای شیرالات اعم از شیرالات ایرانی و خارجی را بصورت خرده فروشی عرضه کند. اگر در جستجوی خرید شیرالات هستید، میتوانید به راهنمای خرید سایت مراجعه کرده و مقالات منتشر شده را راهنمای خرید خود برای انتخاب از بین بهترین های شیرالات قرار دهید.

بهترین قیمت شیرالات را میتوانید در لوکس شیر، جستجو کنید. این شعار ما نیست بلکه نظر و دیدگاه مشتریان راجع به محصولات خریداری شده است. وبسایت لوکس شیر، محصولات خود را با تخفیف ویژه بر روی قیمت مصرف کننده کارخانه، به فروش میرساند و این حق را برای مصرف کننده محفوظ داشته است که به لیست قیمت شیرالات که از طرف تولیدکننده منتشر میشود، دسترسی داشته باشد. بنابراین به شما مصرف کننده عزیز تضمین میدهیم که شیرالات را ارزان تر از قیمت واقعی آن خریداری خواهید کرد.

مجموعه لوکس شیر سفارشات تایید شده و پرداخت شده در ساعات کاری را در شهر تهران در همان روز و در سایر شهرها و شهرستانها تا حداکثر ۵ روز از زمان ثبت سفارش از طریق شرکت پست ایران ارسال خواهد کرد

شهروندان تهرانی که نیاز به خرید شیرالات دارند، با توجه به قیمت شیرالات در حال حاضر، با خرید تنها دو محصول و بیشتر و یا یک محصول با مجموع قیمت یک میلیون تومان، سفارش شما رایگان ارسال میشود. این ویژگی جدا از میزان تخفیف دریافتی به ازای خرید شیرالات از سایت لوکس شیر است.

 وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش لوکس شیر از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود تا کالا پس از تایید کارشناسان؛ مرجوع شود

وبسایت لوکس شیر سعی کرده است مطابق با زمینه کاری خود و ایجاد تنوع در انتخاب، طیف وسیعی از شیرالات را در معرض نمایش قرار دهد تا خریداران بدون مراجعه به فروشگاه های حضوری، محصول خود را با امکان انتخاب از بین بیش از ۳۰۰۰ هزار محصول و با تخفیف ویژه خریداری کنند.

بخش پشتیبانی مشتریان همه روزه و در ساعات کاری، آماده پاسخگویی به مشتریان و راهنمایی آنان برای هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد میباشد.

مهم ترین تفاوت
لوکس شیر

لوکس شیر تمامی محصولات عرضه شده را با تخفیف ویژه بر روی لیست قیمت مصرف کننده می فروشد
یعنی شما می توانید اجناس خود را ارزان تر از هر فروشگاه دیگری خریداری کنید

نظرات مشتریان