شیرالات هانس گروهه​

شیرآلات هانس گروهه از برندهای خوب آلمانی و خارجی است که در سایت لوکس شیر حضور دارد . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرالات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرآلات هانس گروهه

هانس گروهه تولید کننده لوازم بهداشتی آلمانی است.  این شرکت توسط هانس گروهه در سال 1901 در شیلتاخ آلمان تاسیس شد. هانس گروهه یکی از بزرگترین تامین کنندگان سر دوش ، دوش دستی و شیرآلات در کنار رقبایی مانند گروهه و کوهلر است. سهامداران اصلی این شرکت ، شرکت های تیلور، میچیگان و شرکت ماسکو در ایالات متحده است. 

این شرکت را نباید با گروهه ، یکی دیگر از تولیدکنندگان لوازم بهداشتی آلمانی ، که توسط پسر هانس گروهه ، فردریش تاسیس شد ، اشتباه گرفت.

هانس گروهه
موسس شرکت

سابقه و سهامداران هانس گروهه


این شرکت دو سهامدار عمده دارد: خانواده کلاوس گروهه ، پسر کوچک بنیانگذاران ، 32٪ و شرکت ماسکو  68٪ سهام دارند.  هانس یورگن کالمباخ در سال 2018 رئیس شرکت شد. این شرکت محصولات خود را با دو نام تجاری Axor و hansgrohe به فروش می رساند.

در سال 2017 ، این شرکت فروش 1.077 میلیارد یورو (2016: 1.029 میلیارد یورو) را گزارش کرد. این شرکت حدود 4،962 کارمند دارد که 40 درصد آنها خارج از آلمان هستند. هانس گروهه محصولات خود را در کارخانه های ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه و چین تولید می کند. این شرکت با 34 شرکت تابعه و 21 دفتر فروش در سراسر جهان حضور دارد. این شرکت محصولات خود را به بیش از 140 کشور جهان صادر می کند.

هانس گروهه
اولین کارخانه شرکت سال 1919

بنیاد و تاریخچه هانس گروهه


در سال 1901 ، هانس گروهه ، متولد لوکن والده نزدیک برلین در 14 مه 1871 ، این شرکت را در شیلتاخ ، در منطقه جنگل سیاه آلمان تأسیس کرد. به عنوان یک عملیات سه نفره ، شرکت شروع به تولید محصولات پرس فلزی کرد. قطعاتی از ساعت ، ماهیتابه های برنجی و دوش های ورق فلزی ، اما به زودی روی ظروف فلزی بهداشتی متمرکز شد. صادرات با اولین تحویل به آمستردام  هلند در ژانویه 1907 آغاز شد. تا سال 1919 ، 3 کارمند اداری و 48 کارمند تولید در این شرکت کار می کردند.

شرکت در سال 1929 از روش پرس جدید برنجی استفاده کرد و در سال 1930 محصولات خود را با روکش کروم شروع کرد. چهار سال بعد ، پسرش فردریش گروهه شرکت را ترک کرد و در 1936 شرکتی را در همر ، نوردراین-وستفالن تصاحب کرد. در حالی که پدرش هانس روی شیرالات دوش و فن آوری تخلیه تمرکز داشت ، فردریش روی اتصالات تمرکز کرد. این شرکت امروزه با نام Grohe AG شناخته می شود.

در سال 1968 ، کلاوس گروهه ، کوچکترین پسر هانس ، به شرکت پدر پیوست و مدیریت آن را در سال 1975 عهده دار شد. در سال 1977 ، او کلمه و علامت مجازی هانس گروهه را معرفی کرد. تحت رهبری شرکت خود ، شرکت در اواخر دهه 1960 شروع به کار با طراحان خارجی کرد ، از جمله هارتموت اسلینگر (طراحی قورباغه) و بعداً فونیکس دیزاین و فیلیپ استارک. کلاوس گروهه همچنین برای کشف بخش های جدید بازار دست به کار شد: در سال 1981 این شرکت شروع به تولید شیرآلات هانس گروهه کرد و در سال 2001 یک سیستم بازیافت آب خاکستری را معرفی کرد.

در سال 1984 ، خانواده فردریش گروهه ، یکی از سه سهامدار آن زمان ، به همراه خانواده هانس گروهه جونیور و خانواده کلاوس گروهه ، سومین سهام خود را به شرکت سرمایه گذاری آمریکایی شرکت ماسکو از تیلور ، میشیگان فروختند. در سال 1999 ، خانواده هانس گروهه جونیور سهام خود را به طور مساوی به شرکت ماسکو فروختند و آنها را به سهامدار عمده تبدیل کردند و خانواده کلاوس گروهه را به عنوان تنها سهامدار خانوادگی این شرکت با 32 درصد سهام ترک کردند. در سال 2012 ، این شرکت به یک شرکت سهامی اروپایی (Societas Europaea SE) تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار فهرست نشده است.

پس از 33 سال عضویت در هیئت مدیره ، کلاوس گروهه در سال 2008 سمت مدیر هیئت نظارت را بر عهده گرفت. از سال 2015 ، وی رئیس افتخاری هیئت مدیره بوده است. در آگوست 2018 ، هانس یورگن کالمباخ پس از تورستن کلاپروت ، رئیس شرکت شد. دو نوه بنیانگذار شرکت  ریچارد و فیلیپ گروهه ، تا اکتبر 2016 در تجارت عملیاتی فعال بودند. از آن زمان ، خانواده فاندینگ از شرکت به طور انحصاری از طریق سهامدار ، از طریق نمایندگی آنها در هیئت نظارت هانس گروهه حمایت می کنند. 

هانس گروهه

عکس موسس شرکت با پسرانش جونیور و فردریش که در پشت موتور سوار است

محصولات شرکت  هانس گروهه


محدوده محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:

 • اتصالات
 • دوش و سر دوش
 • شیرالات آشپزخانه و حمام
 • لوازم جانبی حمام

محصولات این شرکت چندین جایزه طراحی دریافت کرده اند ، از جمله جایزه معتبر iF Design 2016 ،  جایزه طراحی نقطه قرمز: طراحی محصول 2016  و جایزه طراحی جمهوری فدرال آلمان 2012.

این شرکت حدود 2500 ثبت اختراع را تا پایان سال 2015 به ثبت رسانده است. از جمله مهمترین اختراعات می توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم های زهکشی خودکار (1934) ، وال دیوار (1953) ، دوش دستی با جت آب قابل تنظیم (1968) ، شیر آشپزخانه با کشش outpray (1984) و همچنین فناوری هایی برای کاهش جریان آب از طریق افزودن هوا (2004) و فعال / غیرفعال کردن جریان آب با یک دکمه (2011). در سال 2015 ،هم چنین این شرکت دارای 24 ثبت اختراع ، 180 طرح و 93 مارک تجاری است.

موزه و آکادمی هانس گروهه


هانس گروهه در سال 1997 موزه ای برای آب ، حمام و طراحی در دفتر مرکزی آلمان در شیلتاخ تأسیس کرد. این تحول حمام خصوصی در 100 سال گذشته را نشان می دهد و پیشرفت شرکت را در جریان رویدادهای تاریخی نشان می دهد.

این شرکت در مقر اصلی خود در آلفارتا ، جورجیا ، یک مرکز آموزشی و تعاملی محصولات ، به نام Aquademie ، اداره می کند.

گارانتی محصولات هانس گروهه


محصولات  هانس گروهه دارای 5 سال گارانتی می باشند که این گارانتی شامل قوانین و مقرراتی است که برای مطالعه کامل آن می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

شیرالات هانس گروهه در ایران


شرکت هانس گروهه در ایران نمایندگی ندارد ولی محصولات این شرکت توسط شرکت های بازرگانی در ایران وارد شده و شما می توانید شیرالات هانس گروهه را در ایران و از طریق سایت لوکس شیر خریداری نمایید.

برای خرید شیرالات هانس گروهه کلیک نمایید

 شیرالات آشپزخانه هانس گروهه 


هانس گروهه تقریباً 120 سال است که فعالیت می کند و با تولید شیرالات آشپزخانه و حمام خیره کننده ، تجارت خود را توسعه داده اند. تمرکز اصلی این شرکت در ابتدا ایجاد و طراحی شیرالات حمام بود ، اما دانش و تخصص خود را در سیستم های آب گسترش داده که شیرالات آشپزخانه را نیز شامل می شود.

با شیرالات آشپزخانه هانس گروهه دستان توانمندی دارید. این شرکت اصرار دارد که پایگاه تولید خود را در جنگل سیاه آلمان حفظ کند ، جایی که استانداردهای بالای تولید اصلی آنها حفظ می شود و کیفیت فوق العاده کالاهایشان باعث شده است که نام تجاری آنها بین المللی شود.

انواع طرح های صاف و مدرن یا شیرالات ساده و سنتی در محصولات هانس گروهه به چشم میخورند تا مصرف کنندگان مطمئن شوند که با توجه به سلیقه آنها ، سبک مناسبشان پیدا می شود. مدلها معمولاً در یک رنگ ساخته می شوند ، اما در سراسر محصولات تنوع رنگی وجود دارد از کروم براق تا برنز تیره با این حال ، برای تزئین همه خانه ها، هانس گروهه شیرالاتی دارد که به آشپزخانه بسیار جلوه می دهد.

تعدادی از شیرالات برتر آشپزخانه هانس گروهه در سال 2021 را برای شما معرفی می کنیم

تکنولوژی شیرالات آشپزخانه هانس گروهه


هانس گروهه مفتخر است که شیرالات آشپزخانه با کیفیت بالا و چند کاره را تولید می کند که تجربه آشپزی را افزایش می دهد ، برای همه گروه های سنی ساده است و بسیار بادوام می باشد. آنها معتقدند که استفاده از بهترین مواد به این معناست که در طول سالها شیرالات شما به همان سطح عملکردی مشابه روز اول نصب خود کار می کنند.

 • افشانه AirPower

شیرالات ایرپاور آب را با هوا مخلوط می کنند تا شیرالات شما شبیه به دوش شود. این سیستم مبتکرانه منجر به جریانی از آب می شود که هنگام لمس کردن آن لطافت خاصی را احساس خواهید کرد در حالی که به ذخیره آب نیز کمک می کند.

 • نازل های جت لاستیکی QuickClean

 رسوبات آهکی و خاک را سریع و آسان با QuickClean( پاک سازی سریع) پاک کنید. نازل های لاستیکی به این معنی است که رسوبات به نازل های خروجی آب شما نمی چسبد و با کشیدن یک پارچه از بین می رود. این امر زمان تمیز کردن شما را به نصف کاهش می دهد و به این معنی است که شیرالات شما با بهترین عملکرد به کار خود ادامه می دهد.

 • افشانه مغناطیسی دستی MagFit

 برخی از شیرالات هانس گروهه دارای افشانه های دستی قابل جدا شدن و قابل کشیدن هستند. افشانه را از براکت بیرون بیاورید تا هنگام شستشو انعطاف بیشتری داشته باشید شلنگ را به هر جهت که می خواهید بکشید . سپس ، براکت مغناطیسی MagFit نازل افشانه شما را به محل اصلی خود برمیگرداند و با آهنرباهای فوق العاده قوی در آنجا نگه می دارد که با گذشت زمان ضعیف نمی شوند.

 • اکو اسمارت

 هانس گروهه آب را یک منبع ارزشمند می داند و دائماً در حال تحقیق روی روش های جدید برای کاهش هدر رفتن آب و تاثیرات منفی بر محیط زیست است. به همین دلیل آنها اکو اسمارت را توسعه دادند عملکردی که هم مصرف آب و هم مصرف انرژی را کاهش می دهد. اکو اسمارت طیف وسیعی از شیرالات حمام و آشپزخانه هانس گروهه را در بر میگیرد.

 • دکمه انتخاب

دکمه انتخاب منحصر به فرد به کاربران اجازه می دهد تا با یک لمس ساده جریان سریع آب محصول خود استفاده کنند. بسته به خلق و خوی خود ، بین تنظیمات مختلف تغییر دهید: از جریان برق برای طراوت و یا باران برای افشانه سبک استفاده کنید.

ارزش و قیمت شیرالات آشپزخانه هانس گروهه


البته ، ارزش پول و قیمت هر محصول ، عاملی مهم در تصمیم شما برای خرید شیرالات جدید خواهد بود. قیمت محصولات هانس گروهه از 160 دلار تا 1000 دلار متغیر است ، این بستگی به این دارد که آیا یک شیرالات ساده و بدون دردسر بخواهید یا می خواهید از نوآوری های تکنولوژیکی پیشرفته هانس گروهه سود ببرید.

اولویت های اصلی شما در آشپزخانه هرچه باشد ، هانس گروهه شیرالاتی برای شما دارد. حتی مقرون به صرفه ترین مدلهای این برند از طیف وسیعی از اختراعات مفید شرکت سود می برند: مدل “Focus” فقط 195 دلار قیمت دارد اما دارای عملکرد شگفت انگیز حفاظت از آب AirFlow و نازلهای ضد رسوب QuickClean است. به این معنی که می توانید از جدیدترین فناوری با قیمت مناسب استفاده کنید.

مدلهای گران تر مانند “AXOR Citterio” و “AXOR Montreux” از نظر ظاهری پیچیده تر هستند و قیمت هر یک از آنها 950 دلار است.

با قیمتی بیشتر ، شیرالاتی با عملکردی بسیار لوکس خواهید داشت .این محصولات گران قیمت علاوه بر انجام هر کاری که مدلهای ارزان تر می توانند انجام دهند ، از ویژگی هایی مانند قدرت جریان آب سریع قابل تنظیم ، خروجی چرخشی 360 درجه ، شلنگ های قابل جابجایی با MagFit و بسیاری از دستگاه های پیشگام دیگر برای کمک به هر کاری در آشپزخانه استفاده می کنند.

شیرالات آشپزخانه هانس گروهه برای در هر قیمتی موجود است و این برند با ویژگی هایی که در مدلهای ارزان قیمت خود نصب می کند فوق العاده سخاوتمند است.

آیا شیرالات هانس گروهه مناسب شما هستند؟


هانس گروهه یک نام تجاری فوق العاده قابل اعتماد است که برای بیش از یک قرن شیرالات حمام و آشپزخانه را طراحی کرده و توسعه داده است. آنها برند خود را با همان فداکاری برای کیفیت ادامه می دهند که طول عمر شرکت آنها را تضمین کرده و به آنها اجازه می دهد تجارت خود را در سراسر جهان گسترش دهند. هنگام خرید از هانس گروهه به مشتریان تضمین می شود که شیرالاتی با بالاترین استانداردها تهیه می کنند.

این شرکت به خاطر محصولات زیست محیطی خود از ما رتبه برتر را دریافت می کند. اگر شما از نظر زیست محیطی آگاه هستید و به طور فعال به دنبال راه های جدیدی برای کاهش تأثیر خود بر اکوسیستم هستید ، هانس گروهه انتخاب شماست.

این شیرالات نه تنها به عنوان یک ویژگی برجسته در آشپزخانه ظاهر می شوند ، بلکه با استفاده از فناوری های AirFlow و EcoSmart در مقایسه با سایر محصولات تجاری ، تا 60 درصد از هدر رفت آب جلوگیری می کنند.خرید شیرالات هانس گروهه به صرفه جویی در مصرف آب و صرفه جویی در انرژی و منابع زمین کمک می کند.

امیدواریم بررسی شیرالات این شرکت به شما در انتخاب بهترین محصول با عملکردهایی که دقیقاً متناسب با نیازهای شماست ، کمک کند!

شیرآلات نمونه هانس گروهه

Hansgrohe Metropol 32545000
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
Hansgrohe Metropol Classic Gold WashBasin 31303090
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
Hansgrohe Metropol Classic Gold Bath 31340090
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
Hansgrohe Metropol Classic Gold Shower 31360090
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

قیمت شیرآلات هانس گروهه

بنابر سیاست های جدید سایت لوکس شیر قیمت شیرالات خارجی از سال 1403 در سایت درج نمیشود . در صورت تمایل به دریافت لیست قیمت شیرالات هانس گروهه با مجموعه لوکس شیر در تماس باشید.

0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید خالی استبازگشت به فروشگاه
  اسکرول به بالا