شیرالات سهند

شیرالات سهند از برندهای صنعت شیرآلات ایران و خوش نام در صادرات است . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرآلات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر بزرگترین صادرکننده محصولات این صنعت با بیش از ۳۵ میلیون دلار صادرات یکی از بهترین و پیشروترین کارخانه های شناخته شده با ربع قرن سابقه در صنعت شیرآلات کشور است. شرکت سهند با بهره گیری از مزایای مذکور، از تولید کنندگان برجسته و موفق در صنعت شیرآلات است. تقاضای خرید با حجم بالا از بیشتر کشورهای خاورمیانه و کشورهای مشترک منافع دلیلی جهت اثبات این امر است که باعث شده است این شرکت بیشترین حجم صادارت شیرالات بهداشتی را داشته باشد. با معرفی شیرآلات سهند در لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران همراه باشید.

شیرالات بهداشتی سهند

معرفی شیرآلات سهند :تاریخچه


شیرآلات سهند دارای قدمتی طولانی در ساخت و تولید شیرآلات ایرانی می باشد و یکی از شرکت هایی است که میتوان آن ها رو جز ده برند ابتدایی تولید شیرآلات در ایران دانست.

فعالیت و پیشرفت این شرکت زمانی گسترده تر شد که این شرکت در نمایشگاه های بین المللی شرکت نمود و در این کشورها شروع به جذب نمایندگی کرد و می توان شاخصه مهم این شرکت که را صادرات گسترده محصولات دانست که باعث بقا و پیشرفت هر چه بیشتر این مجموعه شد .کارخانه شیرآلات سهند در کرج میباشد و مکان کارخانه این شرکت با بقیه شرکت ها متمایز است.

معرفی شیرآلات سهند :بازاریابی


تیم بازاریابی و فروش این شرکت متشکل از جوانان آینده دار بوده و نیرو های فروش این شرکت به صورت منطقه بندی هر کدام در استان مربوط به خود فعال میباشند که از این نظر میتوان گفت تمام نقاط ایران زیر پوشش تیم فروش و بازاریابی این شرکت قرار دارد .

بازاریابی این شرکت به صورت مویرگی و با استفاده با کاتالوگ و اعزام نیرو به شهرستان ها و بازاریابی و پیگیری تلفنی میباشد .این شرکت با توجه به قوانین خاص خود شروع به عقد قرارداد با عاملین فروش خود نموده و محصولات این شرکت توسط نمایندگان آنها ارایه میگردد .

شیرالات سهند در نقاط مختلف تهران و بسیاری از شهرستان ها نمایندگی فعال دارد .میتوان عنوان نمود این شرکت حدودا بالای صد نمایندگی فعال در سراسر کشور میباشد. همچنین این شرکت در خارج از ایران به خصوص کشورهای عربی همسایه دارای نمایندگی های فعال هستند.  

معرفی شیرآلات سهند :موجودی 


در مورد وضعیت موجودی جنس در انبار و تامین این شرکت نسبت به رقبای همسطح خود میتوان نمره قابل قبولی داد هر چند که همیشه در بازار ایران با کاستی و نبود یکدفعه ای بعضی اقلام روبرو  هستیم و گاهی اوقات ممکن است تعدادی از مدل ها با کمی و کاستی موقتی روبرو باشد.

شیرآلات سهند حدود سی و شش مدل ست شیرآلات کامل دارد و میتوان عنوان نمود دارای تنوع بسیار خوبی از این نظر میباشد

مدل های زیر جز برند شیرالات سهند میباشد

شیرآلات سهند مدل موج ، تیدا، پالیز ،میرال ، لیزا ، اسکار ، آراد ، بامبو ، پاتریس ، مریت ، پانی ، پورتو ، آلپر ، هومن ، دنیز ، ویکتور ، نایس ، پیرامید ، آرمان ، البرز ، پیاتو ، میلانو ، بلور ، دنا ، آرتان ، لیون ، کیوبیک ، کارن ، الوند ، آنتیک ، آنیل ، دیاموند ، نیل و پارسه.

همچنین میتوان عنوان نمود این شرکت دارای ظرفشویی های ثابت . شلنگدار . ظرفشویی دوکاره تصفیه آب . ظرفشویی فنری عنوان نمود که در ادامه درباره آن ها توضیح خواهیم داد.

برای خرید شیرالات سهند در سایت لوکس شیر کلیک نمایید

شیرالات سهند : آشپزخانه


شیرآلات آشپزخانه سهند در انواع مختلف و متناسب با نیاز بازار شکل گرفته که سبک اکثر شیرآلات رایج آشپزخانه را می توان در محصولات تولیدی این شرکت مشاهده نمود که شامل انواع

 • شیرالات آشپزخانه اهرمی  
 • شیرالات آشپزخانه دوکاره (تصفیه آب)
 • شیرالات آشپزخانه شلنگدار
 • شیرالات آشپزخانه فنری

تنوع رنگ در محصولات آشپزخانه سهند در رنگ بندی های  کروم ، طلا براق و مشکی طلایی ، سفید طلایی و زیتونی می باشد.برای مشاهده تفاوت شیرالات آشپزخانه شلنگدار و فنری کلیک نمایید.شیرالات آشپزخانه هوشمند مانند اکثر برندهای شیرالات ایرانی جایی در تولیدات شرکت سهند ندارد و از این نظر شرکت های شیرالات ایرانی نسبت به تولیدات روز دنیا در جایگاه پایین تری قرار دارند.

تعدادی از شیرآلات آشپزخانه سهند را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات سهند : توالت


شیرالات سهند علاوه بر داشتن محصولات روکار و شلنگ توالت دارای محصولات توکار نیز می باشد و از این لحاظ مجموعه محصولات کاملی دارد.محصولات توالت این شرکت رنگ بندی خوب و کاملی دارد که برای دیدن آن می توانید در اینجا کلیک نمایید.

تعدادی از شیرآلات توالت سهند را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات سهند : حمام


در معرفی شیرآلات سهند و در گروه شیرالات حمام خود این برند محصولات زیر را ارائه می دهد که این محصولات را می توان شامل موارد زیر کرد

 • شیرالات حمام روکار
 • علم یونیکا
 • یونیورست

برای انتخاب هر کدام از موارد بالا شما انتخاب های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف دارید که در رنگ های کروم ، طلایی ،   سفید طلایی ، مشکی طلایی و زیتونی در سایت لوکس شیر موجود می باشد.شیرآلات توکار حمام در سبد تولیدی محصولات سهند جایی ندارد و یکی از نقاط ضعف این شرکت به حساب می آید.

تعدادی از شیرآلات حمام سهند را در ادامه مشاهده می نمایید.

شیرالات سهند : روشویی


مانند مطالبی که در توضیح شرکت های شیرالات قبلی که دادیم و شما می توانید این مطالب را در قسمت تولیدات شیرالات مشاهده نمایید باید بگوییم باز هم نکته اول در انتخاب شیرالات روشویی بحث نوع سینک روشویی می باشد که باید به آن توجه نمود و در قسمت بعد سلیقه و رنگ بندی دلخواه شما پارامتر موثر شما برای انتخاب شیرالات می باشد.برای انتخاب بهتر شیرالات روشویی می توانید خرید شیرالات روشویی را در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

شیرآلات روشویی سهند را در گروه های زیر دسته بندی می کنیم 

 • شیرالات روشویی پایه کوتاه
 • شیرالات روشویی پایه بلند
 • شیرالات روشویی هوشمند

تعدادی از شیرآلات سهند مناسب روشویی را در ادامه مشاهده می نمایید.

ست شیرالات سهند


ست های شیرآلات را سایت لوکس شیر برای راحتی شما خریداران گرامی برای خرید محصولات سهند به صورت چهار تکه شامل شیرآلات آشپزخانه ، روشویی روکار ، حمام روکار و توالت روکار آماده نموده است .چنانچه بخواهید محصولات را به صورت تکی نیز به سبد خرید خود اضافه نمایید این امکان برای شما وجود دارد .

تعدادی از ست شیرالات سهند را در ادامه مشاهده می نمایید.

گارانتی شیرآلات سهند


شیرآلات سهند دارای هفت سال ضمانت  و خدمات پس از فروش میباشد که در استان تهران توسط نصاب شرکت و در سایر شهرستان ها توسط عاملین پس از فروش صورت میگیرد لازم به توضیح و تاکید مجدد میباشد که استفاده از مواد اسیدی و بازی مثل وایتکس . جوهر نمک و … که باعث تغییر رنگ آبکاری شیرالات میشود شامل شرایط گارانتی نمیشود پس حتما قبل از خرید شیرالات شرایط ضمانت نامه و گارانتی را مطالعه نمایید.همچنین در مقطعی این شرکت نصب شیرالات در تهران را رایگان انجام داده و امتیاز خوبی برای مشتریان خود قائل شد.  

این شرکت مفتخر به دریافت واحد نمونه استاندارد کشوری در سال ۱۳۹۱ شد.در مقیاس جهانی، یکی از برجسته ترین ویژگیهای ساماندهی کیفیت محصولات این شرکت گواهی مدیریت ISO 9001:2008 و گواهی محیط زیست ISO 14001:2004 صادره از موسسه بازرسی واستاندارد TUV از کشور آلمان است.

قیمت شیرالات سهند


از لحاظ رنج قیمتی ارزان ترین مدل این برند مدل موج بوده که با قیمتی در حدود دو میلیون صد شروع میگردد دارای وزن کمتری نسبت به سایر مدل ها بوده و گران ترین مدل این برند مدل پارسه طلایی با قیمتی حدود هشت میلیون و سیصد میباشد . شما میتوانید آرشیو لیست قیمت شیرآلات سهند را در قسمت قیمت شیرالات برند سهند در سایت لوکس شیر مشاهده و دانلود نمایید . 

از لحاظ ثبات قیمت میتوان عنوان نمود که این شرکت تقریبا با افزایش قیمت برنج و دلار یک مقداری زود اقدام به تغییر قیمت و ارایه لیست قیمت جدید میکند و ازین لحاظ زودتر نسبت به سایر رقبا تغییر قیمت میدهد .

این شرکت به عوامل فروش و نمایندگی های فعال فروش درصد تخفیفی جهت سود این عزیزان در نظر نگرفته و لیستی به نام لیست مصرف کننده ندارد . که از نقلط ضعف این شرکت به حساب می آید .

برای مشاهده قیمت شیرالات کلیک نمایید

نقاط قوت شیرآلات سهند


 • به روز بودن محصولات

از جمله مزایای که میتوان به این برند وارد کرد فعالیت در زمینه شیرالات هوشمند و یا چشمی است که این محصولات در سبد این شرکت قرار دارند. همچنین از جمله مزایای دیگر این  که این شرکت در سبد محصولات خود از شیرالات توکار هم استفاده نموده  و از نظر به روز بودن از سایر رقبای خود یک پله جلوتر است . 

 • کیفیت محصولات

از لحاظ کیفیت محصولات شرکت سهند  میتوان عنوان نمود شیرآلات این برند دارای کیفیت تولیدی خوبی بوده و دارای استاندارد صنعت شیرآلات ایران میباشد و علامت استاندارد بر روی بدنه شیرآلات حک شده است و دارای چندین گواهینامه استاندارد و کیفیت است.

 • رنگ بندی

از نظر رنگ بندی تولیدات میتوان عنوان نمود که این شرکت در زمینه تولید شیرالات در  حال حاضر در سبد این شرکت رنگ های کروم ،کروم مات، سفید طلایی ،مشکی طلایی و زیتونی  …. نیز قرار دارد که از لحاظ انتخاب رنگ دست مشتری را برای انتخاب باز میگذارد .رنگ نمادی که جهت شیرآلات سهند انتخاب شده است رنگ سفید و قرمز میباشد. 

نقاط ضعف شیرآلات سهند


 • ارائه نکردن لیست مصرف کننده در لیست قیمت

همانطور که در قسمت قیمت شیرآلات سهند مطرح نمودیم این شرکت بنا به سیاست های خود لیست قیمت مصرف کننده ارائه نمی دهد که می توان آن را جز نقط نقاط ضعف این شرکت شیرآلات به حساب آورد.

تبلیغات و ارسال محصولات


از لحاظ ارسال سریع بار به نمایندگی ها جهت توزیع و ارایه محصولات میتوان عنوان نمود سفارش نمایندگان و یا عاملین فروش طی مدت سه روز تا یک هفته ارسال میگردد .

این شرکت جهت تبلیغات برند خود از کاتالوگ جامع . همچنین شرکت در نمایشگاه های صنعت شیرالات در تهران و شهرستان ها و نمایشگاه های بین المللی و همچنین تبلیغات تلویزیونی بهره میبرد .

جمع بندی درباره شیرآلات سهند


با توجه به موارد ارائه شده در این مقاله می توان گفت شیرآلات سهند از برندهای خوب شیرآلات ایرانی مخصوصا در بحث صادرات به کشورهای همسایه ایران می باشد.

از لحاظ مدل های پرفروش این برند میتوان به مدل های پانیز . لیزا . پارسه اشاره نمود که در بازار با استقبال خوبی روبرو شده اند مخصوصا مدل پارسه جز مدل های انحصاری این شرکت بوده و در سایر برند ها کمتر دیده میشود . 

این شرکت علاوه بر شیرالات در سبد کالای خود هود و گاز نیز دارد. درجمع بندی نهایی میتوان عنوان نمود با توجه به رنج قیمت ها مدل ها و رنگ های موجود خرید شیرآلات سهند با کیفیتی قابل قبول و برای مصرف کننده اقتصادی میباشد .

برای آشنایی با شیرالات البرز روز کلیک نمایید. برای آشنایی با شیرالات شایان کلیک نمایید .برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

قیمت شیرالات سهند

جدیدترین قیمت شیرالات سهند خرداد ۱۴۰۱


قیمت شیرالات سهند خرداد 1401

قیمت شیرآلات سهند خرداد ۱۴۰۱ را در این مقاله از سایت لوکس شیر برای شما آماده نموده ایم .با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرآلات در ایران همراه باشید و در خبرنامه سایت ثبت نام نمایید.

برای مشاهده آرشیو کامل قیمت شیرالات سهند کلیک نمایید.

برای مشاهده کاتالوگ شیرالات سهند کلیک نمایید

دانلود قیمت شیرالات سهند خرداد ۱۴۰۱

 قیمت شیرالات سهند خرداد 1401

قیمت شیرالات سهند خرداد ۱۴۰۱

مدل قیمت (ریال) لینک محصولات
ست شیرالات سهند مدل میرال سفید کروم ۴۱,۰۵۰,۰۰۰ ۱
ست شیرالات سهند مدل میرال مشکی طلا ۴۲,۱۱۹,۰۰۰ ۲
ست شیرالات سهند مدل میرال طلایی ۴۳,۱۶۴,۰۰۰ ۳
ست شیرالات سهند مدل آراد سفید کروم ۴۹,۶۱۳,۰۰۰ ۴
ست شیرالات سهند مدل آراد مشکی طلا ۵۱,۷۶۷,۰۰۰ ۵
ست شیرالات سهند مدل پیرامید زیتونی ۷۶,۲۵۵,۰۰۰ ۶
ست شیرالات سهند مدل آرمان طلایی ۷۲,۱۸۵,۰۰۰ ۷
ست شیرالات سهند مدل البرز طلایی ۶۷,۱۰۰,۰۰۰ ۸
ست شیرالات سهند مدل لیون کروم ۵۹,۵۷۴,۰۰۰ ۹
ست شیرالات سهند مدل لیون سفید طلایی ۶۸,۲۶۰,۰۰۰ ۱۰
ست شیرالات سهند مدل لیون طلایی ۷۰,۳۰۲,۰۰۰ ۱۱
ست شیرالات سهند مدل مدرن دنا کروم ۷۷,۹۲۶,۰۰۰ ۱۲
ست شیرالات سهند مدل لیزا کروم ۳۹,۳۵۹,۰۰۰ ۱۳
ست شیرالات سهند مدل اسکار کروم ۴۵,۲۷۳,۰۰۰ ۱۴
ست شیرالات سهند مدل هومن کروم ۵۵,۳۸۹,۰۰۰ ۱۵
ست شیرالات سهند مدل دنیز کروم ۵۴,۴۷۹,۰۰۰ ۱۶
ست شیرالات سهند مدل ویکتور کروم ۵۴,۸۱۹,۰۰۰ ۱۷
ست شیرالات سهند مدل نایس کروم ۵۵,۸۰۷,۰۰۰ ۱۸
ست شیرالات سهند مدل پیرامید کروم ۵۴,۲۲۹,۰۰۰ ۱۹
ست شیرالات سهند مدل آرمان کروم ۵۹,۵۷۲,۰۰۰ ۲۰
ست شیرالات سهند مدل البرز کروم ۵۵,۲۳۲,۰۰۰ ۲۱
ست شیرالات سهند مدل پیاتو کروم ۷۸,۱۲۶,۰۰۰ ۲۲
ست شیرالات سهند مدل میلانو کروم ۷۷,۳۹۵,۰۰۰ ۲۳
ست شیرالات سهند مدل بلور کروم ۸۰,۲۶۳,۰۰۰ ۲۴
ست شیرالات سهند مدل الوند کروم ۵۵,۶۸۱,۰۰۰ ۲۵
ست شیرالات سهند مدل کیوبیک کروم ۱۲۲,۰۵۶,۰۰۰ ۲۶
ست شیرالات سهند مدل کارن کروم ۱۳۰,۶۰۷,۰۰۰ ۲۷
ست شیرالات سهند مدل پارسه کروم ۱۳۷,۵۲۷,۰۰۰ ۲۸
ست شیرالات سهند مدل پارسه طلایی ۱۵۴,۵۷۷,۰۰۰ ۲۹
ست شیرالات سهند مدل پالیز کروم ۳۲,۳۵۷,۰۰۰ ۳۰
شیرالات روشویی سهند مدل میرال سفید کروم ۹,۹۳۸,۰۰۰ ۳۱
شیرالات توالت سهند مدل میرال طلایی ۹,۸۹۰,۰۰۰ ۳۲
شیرالات روشویی سهند مدل آراد مشکی طلا ۱۱,۵۳۰,۰۰۰ ۳۳
شیرالات حمام سهند مدل میرال سفید کروم ۱۱,۹۵۰,۰۰۰ ۳۴
شیرالات آشپزخانه سهند مدل میرال طلایی ۱۰,۳۵۹,۰۰۰ ۳۵
شیرالات حمام سهند مدل آراد مشکی طلا ۱۶,۶۵۹,۰۰۰ ۳۶
شیرالات توالت سهند مدل میرال سفید کروم ۹,۴۴۷,۰۰۰ ۳۷
شیرالات آشپزخانه سهند مدل میرال سفید کروم ۹,۷۱۵,۰۰۰ ۳۸
شیرالات روشویی سهند مدل آراد سفید کروم ۱۱,۰۷۸,۰۰۰ ۳۹
شیرالات توالت سهند مدل آراد مشکی طلا ۱۲,۴۵۲,۰۰۰ ۴۰
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آراد مشکی طلا ۱۱,۱۲۶,۰۰۰ ۴۱
شیرالات روشویی سهند مدل پیرامید زیتونی ۱۵,۷۸۴,۰۰۰ ۴۲
شیرالات روشویی سهند مدل میرال مشکی طلا ۹,۹۷۵,۰۰۰ ۴۳
شیرالات حمام سهند مدل آراد سفید کروم ۱۵,۳۹۵,۰۰۰ ۴۴
شیرالات حمام سهند مدل پیرامید زیتونی ۲۱,۸۹۱,۰۰۰ ۴۵
شیرالات حمام سهند مدل میرال مشکی طلا ۱۲,۶۵۶,۰۰۰ ۴۶
شیرالات توالت سهند مدل میرال مشکی طلا ۹,۶۱۳,۰۰۰ ۴۷
شیرالات توالت سهند مدل آراد سفید کروم ۱۲,۱۲۴,۰۰۰ ۴۸
شیرالات توالت سهند مدل پیرامید زیتونی ۱۷,۱۳۴,۰۰۰ ۴۹
شیرالات آشپزخانه سهند مدل پیرامید زیتونی ۲۱,۴۴۶,۰۰۰ ۵۰
شیرالات روشویی سهند مدل آرمان طلایی ۱۳,۷۰۵,۰۰۰ ۵۱
علم یونیورست سهند مدل راین کروم ۱۳,۱۴۲,۰۰۰ ۵۲
علم یونیورست سهند مدل ساتین سفید کروم ۱۳,۰۵۱,۰۰۰ ۵۳
شیرالات روشویی سهند مدل البرز طلایی ۱۴,۲۴۶,۰۰۰ ۵۴
شیرالات حمام سهند مدل البرز طلایی ۲۰,۸۳۴,۰۰۰ ۵۵
شیرالات توالت سهند مدل البرز طلایی ۱۳,۶۳۲,۰۰۰ ۵۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل البرز طلایی ۱۸,۳۸۸,۰۰۰ ۵۷
علم یونیورست سهند مدل تینا کروم ۴,۳۱۴,۰۰۰ ۵۸
علم یونیورست سهند مدل سورنا کروم ۱۴,۵۴۴,۰۰۰ ۵۹
علم یونیورست سهند مدل ساتین کروم ۱۱,۷۴۵,۰۰۰ ۶۰
شیرالات آشپزخانه سهند مدل میرال مشکی طلا ۹,۸۷۵,۰۰۰ ۶۱
شیرالات روشویی سهند مدل میرال طلایی ۱۰,۲۲۴,۰۰۰ ۶۲
شیرالات حمام سهند مدل میرال طلایی ۱۲,۶۹۱,۰۰۰ ۶۳
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آراد سفید کروم ۱۱,۰۱۶,۰۰۰ ۶۴
شیرالات حمام سهند مدل آرمان طلایی ۲۲,۱۵۰,۰۰۰ ۶۵
شیرالات توالت سهند مدل آرمان طلایی ۱۷,۶۳۶,۰۰۰ ۶۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آرمان طلایی ۱۸,۶۹۴,۰۰۰ ۶۷
علم یونیورست سهند مدل آرتا کروم ۱۲,۹۱۴,۰۰۰ ۶۸
شیرالات روشویی سهند مدل لیزا کروم ۹,۲۵۸,۰۰۰ ۶۹
شیرالات حمام سهند مدل لیزا کروم ۱۲,۵۶۸,۰۰۰ ۷۰
شیرالات توالت سهند مدل لیزا کروم ۹,۲۰۵,۰۰۰ ۷۱
شیرالات آشپزخانه سهند مدل لیزا کروم ۸,۳۲۸,۰۰۰ ۷۲
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل لیزا کروم ۱۰,۰۱۸,۰۰۰ ۷۳
شیرالات روشویی سهند مدل اسکار کروم ۱۰,۰۲۷,۰۰۰ ۷۴
شیرالات حمام سهند مدل اسکار کروم ۱۴,۷۰۵,۰۰۰ ۷۵
شیرالات توالت سهند مدل اسکار کروم ۹,۷۸۳,۰۰۰ ۷۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل اسکار کروم ۱۰,۷۵۸,۰۰۰ ۷۷
شیرالات روشویی سهند مدل اسکار کروم ۱۰,۷۵۸,۰۰۰ ۷۸
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل اسکار کروم ۱۱,۴۵۶,۰۰۰ ۷۹
شیرالات روشویی سهند مدل هومن کروم ۱۲,۸۹۱,۰۰۰ ۸۰
شیرالات حمام سهند مدل هومن کروم ۱۶,۳۵۶,۰۰۰ ۸۱
شیرالات توالت سهند مدل هومن کروم ۱۲,۷۱۵,۰۰۰ ۸۲
شیرالات آشپزخانه سهند مدل هومن کروم ۱۳,۴۲۷,۰۰۰ ۸۳
شیرالات روشویی سهند مدل هومن کروم ۱۵,۷۰۰,۰۰۰ ۸۴
شیرالات روشویی سهند مدل دنیز کروم ۱۲,۹۵۵,۰۰۰ ۸۵
شیرالات حمام سهند مدل دنیز کروم ۱۶,۳۹۵,۰۰۰ ۸۶
شیرالات توالت سهند مدل دنیز کروم ۱۱,۸۳۱,۰۰۰ ۸۷
شیرالات آشپزخانه سهند مدل دنیز کروم ۱۳,۲۹۸,۰۰۰ ۸۸
شیرالات روشویی سهند مدل دنیز کروم ۱۵,۵۹۵,۰۰۰ ۸۹
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل دنیز کروم ۱۵,۵۹۵,۰۰۰ ۹۰
شیرالات روشویی سهند مدل ویکتور کروم ۱۳,۰۰۳,۰۰۰ ۹۱
شیرالات حمام سهند مدل ویکتور کروم ۱۶,۴۹۵,۰۰۰ ۹۲
شیرالات توالت سهند مدل ویکتور کروم ۱۱,۷۸۴,۰۰۰ ۹۳
شیرالات آشپزخانه سهند مدل ویکتور کروم ۱۳,۵۳۷,۰۰۰ ۹۴
شیرالات روشویی سهند دل ویکتور کروم ۱۳,۱۹۳,۰۰۰ ۹۵
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل ویکتور کروم ۱۵,۴۹۸,۰۰۰ ۹۶
شیرالات روشویی سهند مدل نایس کروم ۱۳,۶۵۶,۰۰۰ ۹۷
شیرالات حمام سهند مدل نایس کروم ۱۶,۷۴۱,۰۰۰ ۹۸
شیرالات توالت سهند مدل نایس کروم ۱۲,۱۹۷,۰۰۰ ۹۹
شیرالات آشپزخانه سهند مدل نایس کروم ۱۳,۲۱۳,۰۰۰ ۱۰۰
شیرالات روشویی سهند مدل نایس کروم ۱۳,۲۱۳,۰۰۰ ۱۰۱
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل نایس کروم ۱۴,۵۸۶,۰۰۰ ۱۰۲
شیرالات روشویی سهند مدل پیرامید کروم ۱۲,۳۲۰,۰۰۰ ۱۰۳
شیرالات حمام سهند مدل پیرامید کروم ۱۵,۵۵۴,۰۰۰ ۱۰۴
شیرالات توالت سهند مدل پیرامید کروم ۱۱,۷۰۴,۰۰۰ ۱۰۵
شیرالات آشپزخانه سهند مدل پیرامید کروم ۱۴,۶۵۱,۰۰۰ ۱۰۶
شیرالات روشویی سهند مدل آرمان کروم ۱۱,۳۰۴,۰۰۰ ۱۰۷
شیرالات حمام سهند مدل آرمان کروم ۱۸,۵۳۵,۰۰۰ ۱۰۸
شیرالات توالت سهند مدل آرمان کروم ۱۴,۴۵۰,۰۰۰ ۱۰۹
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آرمان کروم ۱۵,۲۸۳,۰۰۰ ۱۱۰
شیرالات روشویی سهند مدل البرز کروم ۱۲,۸۲۹,۰۰۰ ۱۱۱
شیرالات حمام سهند مدل البرز کروم ۱۴,۳۵۰,۰۰۰ ۱۱۲
شیرالات توالت سهند مدل البرز کروم ۱۱,۷۱۳,۰۰۰ ۱۱۳
شیرالات آشپزخانه سهند مدل البرز کروم ۱۶,۳۴۰,۰۰۰ ۱۱۴
شیرالات روشویی سهند مدل پیاتو کروم ۱۸,۴۵۴,۰۰۰ ۱۱۵
شیرالات حمام سهند مدل پیاتو کروم ۱۹,۰۹۱,۰۰۰ ۱۱۶
شیرالات توالت سهند مدل پیاتو کروم ۱۷,۳۲۸,۰۰۰ ۱۱۷
شیرالات آشپزخانه سهند مدل پیاتو کروم ۲۳,۲۵۳,۰۰۰ ۱۱۸
شیرالات روشویی سهند مدل پیاتو کروم ۲۲,۷۴۲,۰۰۰ ۱۱۹
شیرالات روشویی سهند مدل میلانو کروم ۱۸,۱۰۷,۰۰۰ ۱۲۰
شیرالات حمام سهند مدل میلانو کروم ۱۹,۵۴۹,۰۰۰ ۱۲۱
شیرالات توالت سهند مدل میلانو کروم ۱۷,۵۸۷,۰۰۰ ۱۲۲
شیرالات آشپزخانه سهند مدل میلانو کروم ۲۲,۱۵۲,۰۰۰ ۱۲۳
شیرالات روشویی سهند مدل بلور کروم ۱۸,۲۴۷,۰۰۰ ۱۲۴
شیرالات حمام سهند مدل بلور کروم ۲۲,۱۱۸,۰۰۰ ۱۲۵
شیرالات توالت سهند مدل بلور کروم ۱۷,۷۶۱,۰۰۰ ۱۲۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل بلور کروم ۲۲,۱۱۰,۰۰۰ ۱۲۷
شیرالات روشویی سهند مدل بلور کروم ۲۲,۸۹۳,۰۰۰ ۱۲۸
شیرالات روشویی سهند مدل دنا کروم ۱۷,۵۸۷,۰۰۰ ۱۲۹
شیرالات حمام سهند مدل دنا کروم ۲۱,۶۴۹,۰۰۰ ۱۳۰
شیرالات توالت سهند مدل دنا کروم ۱۷,۳۱۶,۰۰۰ ۱۳۱
شیرالات آشپزخانه سهند مدل دنا کروم ۲۱,۳۷۴,۰۰۰ ۱۳۲
شیرالات روشویی سهند مدل دنا کروم ۲۳,۳۲۳,۰۰۰ ۱۳۳
شیرالات روشویی سهند مدل لیون کروم ۱۲,۸۶۴,۰۰۰ ۱۳۴
شیرالات حمام سهند مدل لیون کروم ۱۶,۰۱۹,۰۰۰ ۱۳۵
شیرالات توالت سهند مدل لیون کروم ۱۲,۳۶۴,۰۰۰ ۱۳۶
شیرالات آشپزخانه سهند لیون کروم ۱۸,۳۲۷,۰۰۰ ۱۳۷
شیرالات روشویی سهند مدل لیون کروم ۱۷,۶۸۹,۰۰۰ ۱۳۸
شیرالات روشویی سهند مدل لیون سفید طلا ۱۴,۷۴۳,۰۰۰ ۱۳۹
شیرالات حمام سهند مدل لیون سفید طلا ۱۸,۲۷۴,۰۰۰ ۱۴۰
شیرالات توالت سهند مدل لیون سفید طلا ۱۴,۱۷۹,۰۰۰ ۱۴۱
شیرالات آشپزخانه سهند لیون سفید طلا ۲۱,۰۶۴,۰۰۰ ۱۴۲
شیرالات روشویی سهند پایه بلند مدل لیون سفید طلا ۲۰,۳۹۱,۰۰۰ ۱۴۳
شیرالات روشویی سهند مدل لیون طلایی ۱۵,۳۹۱,۰۰۰ ۱۴۴
شیرالات حمام سهند مدل لیون طلایی ۱۹,۶۱۲,۰۰۰ ۱۴۵
شیرالات توالت سهند مدل لیون طلایی ۱۴,۵۶۹,۰۰۰ ۱۴۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل لیون طلایی ۲۰,۷۳۰,۰۰۰ ۱۴۷
شیرالات روشویی سهند مدل لیون طلایی ۲۰,۹۶۰,۰۰۰ ۱۴۸
شیرالات روشویی سهند مدل کیوبیک کروم ۲۷,۸۷۸,۰۰۰ ۱۴۹
شیرالات حمام سهند مدل کیوبیک کروم ۳۱,۷۶۰,۰۰۰ ۱۵۰
شیرالات توالت سهند مدل کیوبیک کروم ۲۶,۴۸۷,۰۰۰ ۱۵۱
شیرالات آشپزخانه سهند مدل کیوبیک کروم ۳۵,۹۳۱,۰۰۰ ۱۵۲
شیر روشویی سهند مدل کیوبیک کروم ۳۱,۰۵۹,۰۰۰ ۱۵۳
شیرالات روشویی سهند مدل کارن کروم ۲۶,۸۱۹,۰۰۰ ۱۵۴
شیرالات حمام سهند مدل کارن کروم ۴۳,۲۵۸,۰۰۰ ۱۵۵
شیرالات توالت سهند مدل کارن کروم ۳۲,۲۰۵,۰۰۰ ۱۵۶
شیرالات آشپزخانه سهند مدل کارن کروم ۲۸,۳۲۵,۰۰۰ ۱۵۷
شیرالات روشویی سهند مدل الوند کروم ۱۲,۰۷۸,۰۰۰ ۱۵۸
شیرالات حمام سهند مدل الوند کروم ۱۵,۰۵۱,۰۰۰ ۱۵۹
شیرالات توالت سهند مدل الوند کروم ۱۱,۹۲۹,۰۰۰ ۱۶۰
شیرالات آشپزخانه سهند مدل الوند کروم ۱۶,۶۲۳,۰۰۰ ۱۶۱
شیرالات روشویی سهند مدل پارسه کروم ۲۹,۶۳۹,۰۰۰ ۱۶۲
شیرالات حمام سهند مدل پارسه کروم ۳۴,۹۴۳,۰۰۰ ۱۶۳
شیرالات توالت سهند مدل پارسه کروم ۲۸,۴۳۶,۰۰۰ ۱۶۴
شیرالات آشپزخانه سهند پارسه کروم ۴۴,۵۰۹,۰۰۰ ۱۶۵
شیرالات روشویی سهند مدل پارسه طلایی ۳۳,۳۸۴,۰۰۰ ۱۶۶
شیرالات حمام سهند مدل پارسه طلایی ۳۹,۲۸۶,۰۰۰ ۱۶۷
شیرالات توالت سهند مدل پارسه طلایی ۳۱,۵۲۵,۰۰۰ ۱۶۸
شیرالات آشپزخانه سهند پارسه طلایی ۵۰,۳۸۲,۰۰۰ ۱۶۹
شیرالات آشپزخانه شاوری سهند مدل ویکتور کروم ۲۶,۲۰۴,۰۰۰ ۱۷۰
شیرالات آشپزخانه فنری سهند مدل اکو کروم ۳۰,۲۶۹,۰۰۰ ۱۷۱
شیرالات آشپزخانه شاوری سهند مدل دنا کروم ۲۲,۶۹۶,۰۰۰ ۱۷۲
شیرالات آشپزخانه شاوری سهند مدل بلور کروم ۲۳,۲۸۸,۰۰۰ ۱۷۳
شیرالات آشپزخانه سهند مدل روشا کروم ۲۴,۶۸۰,۰۰۰ ۱۷۴
شیرالات روشویی سهند مدل پالیز کروم ۷,۴۹۶,۰۰۰ ۱۷۵
شیرالات حمام سهند مدل پالیز کروم ۹,۹۶۵,۰۰۰ ۱۷۶
شیرالات توالت سهند مدل پالیز کروم ۷,۷۱۳,۰۰۰ ۱۷۷
شیرالات آشپزخانه سهند مدل پالیز کروم ۷,۱۸۳,۰۰۰ ۱۷۸
شیرالات روشویی سهند مدل پالیز کروم ۸,۸۲۶,۰۰۰ ۱۷۹
شیرالات آشپزخانه دیواری سهند مدل پالیز کروم ۸,۸۲۶,۰۰۰ ۱۸۰
علم یونیورست سهند مدل کاوان کروم ۲۱,۴۸۹,۰۰۰ ۱۸۱
علم یونیورست سهند مدل کاوان طلایی ۲۸,۴۱۴,۰۰۰ ۱۸۲
شیرالات روشویی سهند مدل میرال کروم ۸,۸۹۶,۰۰۰ ۱۸۳
شیرالات حمام سهند مدل میرال کروم ۱۰,۸۹۴,۰۰۰ ۱۸۴
شیرالات توالت سهند مدل میرال کروم ۸,۵۰۷,۰۰۰ ۱۸۵
شیرالات آشپزخانه سهند مدل میرال کروم ۸,۰۹۳,۰۰۰ ۱۸۶
شیرالات روشویی سهند مدل آراد کروم ۹,۵۹۷,۰۰۰ ۱۸۷
شیرالات حمام سهند مدل آراد کروم ۱۴,۰۰۳,۰۰۰ ۱۸۸
شیرالات توالت سهند مدل آراد کروم ۱۰,۶۹۲,۰۰۰ ۱۸۹
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آراد کروم ۱۱,۰۸۳,۰۰۰ ۱۹۰
شیرالات روشویی سهند مدل آرتان کروم ۱۳,۱۴۰,۰۰۰ ۱۹۱
شیرالات حمام سهند مدل آرتان کروم ۱۵,۲۳۶,۰۰۰ ۱۹۲
شیرالات توالت سهند مدل آرتان کروم ۱۰,۹۴۹,۰۰۰ ۱۹۳
شیرالات آشپزخانه سهند مدل آرتان کروم ۱۸,۷۸۷,۰۰۰ ۱۹۴
شیرالات روشویی سهند مدل تیدا کروم ۷,۸۰۰,۰۰۰ ۱۹۵
شیرالات حمام سهند مدل تیدا کروم ۱۰,۱۴۵,۰۰۰ ۱۹۶
شیرالات توالت سهند مدل تیدا کروم ۸,۱۲۵,۰۰۰ ۱۹۷
شیرالات آشپزخانه سهند مدل تیدا کروم ۷,۴۵۶,۰۰۰ ۱۹۸
علم یونیورست سهند مدل استارک طلایی ۱۸,۴۳۹,۰۰۰ ۱۹۹
شیرالات توالت توکار سهند مدل متریس ۱۵,۲۳۴,۰۰۰ ۲۰۰
شیرالات روشویی توکار سهند مدل متریس ۱۳,۷۱۰,۰۰۰ ۲۰۱
شیرالات توالت توکار سهند مدل اسمارت ۱۵,۶۴۱,۰۰۰ ۲۰۲
شیرالات روشویی توکار سهند مدل اسمارت ۱۴,۱۲۱,۰۰۰ ۲۰۳
علم یونیورست سهند مدل فونیکس مشکی طلا ۱۸,۴۳۹,۰۰۰ ۲۰۴

 

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

Scroll to Top