شیرالات کانتی پلاس

شیرآلات کانتی پلاس از برندهای خوب سوئیسی و  خارجی است که در سایت لوکس شیر حضور دارد . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرالات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات کانتی پلاس

در این مقاله از سایت لوکس شیر شیرآلات خارجی کانتی پلاس را بیشتر به شما معرفی خواهیم نمود .ویژگی اصلی این برند برخورداری از کیفیت و تکنولوژی در محصولات است با مطالعه کردن کاتالوگ محصولات این شرکت این مورد به خوبی معلوم می شود در ادامه توضیحات بیشتری درباره این شیرالات ارائه خواهیم داد

تاریخچه شرکت کانتی پلاس


شیرآلات آلمانی کانتی پلاس،بیش از ۴۰ سال است که کانتی پلاس (CONTI Sanitärarmaturen GmbH ) تامین کننده تجهیزات حمام انعطاف پذیر و جامع در مناطق عمومی و تجاری است.

اقدامات نوآورانه و استاندارد بالای مواد اولیه پایه و اساس درجه بالایی از کیفیت را تشکیل می دهند. با توجه به مجموعه محصولات گسترده ای از محصول های حمام کانتی پلاس (CONTI+) و تجربه طولانی مدت سفارشی سازی ، کانتی پلاس  به عنوان یک شریک حرفه ای در بین تولید کنندگان و معماران مشهور است. راه حل های فردی تا کوچکترین جزئیات برای امکانات و کاربردهای مختلف تنظیم می شود. شیرالات حمام را می توان مانند محلول های مخفی یا پنهان در رنگ ها ، فرم ها و مواد مختلف طراحی کرد. این مجموعه شامل امکانات دوش ، راه حل های سلامتی و باتری های ترموستات است. ویژگی همه محصولات طراحی  زیبا و عمر طولانی است.

 • نقاط عطف شرکت کانتی پلاس

۱۹۷۴ به عنوان “CONTI Armaturen GmbH” در وتنبرگ تأسیس شد

۱۹۹۶ تصرف توسط فیشر و کاستنر ، تغییر نام به CONTI-efka Sanitärarmaturen GmbH

۱۹۹۸ ادغام کانتی و فیشر و کاستنر در  CONTI-efka Sanitary Fittings GmbH & Co. KG

۱۹۹۹ تصاحب توسط صنایع آلبرتز در Langebroek (هلند) ، اختصاص داده شده به گروه Broen در دانمارک

۲۰۰۱ انتقال تجارت آزمایشگاهی ، اضطراری و دوش چشمی به efka GAM و تقسیم CONTI به گروه VSH در Hilversum

۲۰۰۴ ثبت کانتی به عنوان GmbH و تابع صنایع آلبرتز آلمان

۲۰۰۸ کانتی به گروه Simplex در صنایع آلبرتس آلمان ارسال شد

۲۰۱۴ خرید توسط گروه فورتانا سوئیس

۲۰۱۵ ادغام با طراحی محصولات با تکنولوژی بالا AG  مونیخ 

۲۰۱۶ نام تجاری کانتی پلاس از نام تجاری کانتی ساخته شده است

 • اهداف اصلی شرکت

شایستگی در فن آوری و طراحی ، این حداکثر خلاصه راه حل های بهداشتی کانتی پلاس (CONTI+) است. محصولات پیشگام که از نظر شکل ، مواد و توسعه تکنولوژیکی زمینه های جدیدی را ایجاد می کنند.

محصولات صرفه جویی در مصرف آب دوستدار محیط زیست که نه تنها راحتی کاربران را افزایش می دهد ، بلکه برای محیط زیست نیز مفید است. سالها تجربه سیستماتیک و مستمر برای مدیریت صرفه جویی آب در بخش بهداشتی این شرکت را به توانایی تولید چنین محصولاتی رسانده است.

ما استانداردهای بسیار بالایی را برای خود تعیین کرده ایم. طراحی جذاب ، قابلیت اطمینان عملکردی و نصب آسان از الزامات ضروری شرکت کانتی پلاس است. جای تعجب نیست که محصول های بهداشتی کانتی پلاس (CONTI+) در بخش اتصالات و راه حل های بهداشتی الکترونیکی پیشرو هستند. استعداد نوآوری ، استانداردهای کیفیت فوق العاده بالا و غریزه قابل اعتماد بودن برای نیازهای بازار باعث می شود تا محصولات کانتی پلاس (CONTI+) با مزایای عالی مشتری تنظیم شوند.

برخی از محصولات کانتی پلاس


محصولات کانتی پلاس با استحکام ، عملکرد ، دوام و قابلیت اطمینان مشخص می شوند. برای هر معمار ، برنامه ریز ، اپراتور و صاحبان چنین تاسیساتی شرایط تعیین کننده ای برای هزینه های کوچک “مادام العمر” یعنی هزینه کل در طول عمر محصولات! در بسیاری از موارد ، مبنای تصمیم گیری بسیار موثر برای نصب بدون دغدغه. محصولات این شرکت را می تولن در 

 • محل های شستشو
 1. شیرالات دستشویی در نسخه های مختلف قوی (پایه دیوار ، پایه)
 2. لوازم جانبی خودرو 
 3. لوازم جانبی اضافی مانند ضایعات حوله و ظروف زباله
 4. سینک های تکی و چندمنظوره 
 • دوش
 1. انواع سردوش و سیستم های دوش با کیفیت حمام
 • سرویس های بهداشتی
 1. شیرالات هوشمند برای سرویس های بهداشتی
 2. دستگاه های صابون گیر و خشک کن دست
 3. لوازم جانبی توالت برای نگهدارنده رول ، قلاب روپوش ، برس توالت

حال به توضیحاتی جزئی تر درباره برخی محصولات کانتی پلاس خواهیم پرداخت

 • شیرالات دوش ، الکترونیکی

دوش های الکترونیکی برای دوش گرفتن دلپذیر با رعایت نکات بهداشتی 

برنامه های دوش عمومی ، نیمه عمومی و تجاری تقاضای زیادی برای ایمنی عملکرد ، بهداشت و نگهداری دارند. محدوده شیرالات حمام کانتی پلاس (CONTI+) در طول سالها به طور مداوم توسعه یافته است و در طراحی ماژولار خود در این ماموریت تخصص دارد.

طیف گسترده ای از عناصر مدرن و الکترونیکی دوش ، نسخه های مخفی و پنهان هر نیازی را پوشش می دهد. نه تنها یک سیستم دوش قابل اعتماد با محدودیت زمان اجرا برای کاربر مهم است بلکه شاید بتوان گفت حتی مهمتر از ایمنی بهداشت آب آشامیدنی است. شیرالات حمام کانتی پلاس (CONTI+) عملکردهایی مانند شستشوی بهداشتی و ضد عفونی حرارتی را ارائه می دهند و بنابراین نیازهای آب آشامیدنی را برآورده می کنند.

شیرآلات حمام کانتی پلاس (CONTI+) را می توان به راحتی در سیستم مدیریت آب CNX ادغام کرد و در مرحله توسعه بیشتر مدیریت ، کنترل و نظارت کرد.متاسفانه سیستم های دوش کانتی پلاس در سایت لوکس شیر موجود نیست و در آینده این محصولات به سبد محصولات کانتی پلاس سایت لوکس شیر اضافه می شود.

 • شیرالات دوش ، مکانیکی

دوش مکانیکی برای استفاده ایمن در زندگی روزمره سخت

طیف گسترده ای از عناصر مدرن ، دوش مکانیکی ، نسخه های نصب شده روی سطح هر نیازی را پوشش می دهد. مواد با کیفیت بالا و طراحی ساده دوش های کانتی پلاس (CONTI+) از یک طرف استحکام و نظافت و  از سوی دیگر بهداشت آسان تضمین می کند.علاوه بر عملکرد ساده و ایمنی عملکردی ، دوش های کانتی پلاس (CONTI+) با تعداد زیادی گزینه ارتقاء و بهسازی و همچنین نگهداری کار آمد ارائه می شوند.

 • سر دوش

طراوت بخش همه کاره و به صورت جداگانه قابل ترکیب است

بالاترین کیفیت سر دوش برای استفاده در مناطق عمومی ، نیمه عمومی و تجاری. چه در ترکیب با عناصر دوش کانتی پلاس (CONTI+) و چه در ترکیب دوش توکار، طراحی جذاب ، انواع الگوهای اسپری و ساختار محکم CONHEAD مصرف کنندگان را متقاعد می کند. آنها محصولات ایده آل برای استخرهای شنا عمومی ، آبگرم ، زندانها و ادارات دولتی و موسسات فدرال هستند ، جایی که محصولات به دلیل خرابکاری ، حفاظت از خودکشی و الزامات نظافت نیاز به پاسخگویی به شدیدترین درخواست ها را دارند.

 • شیرالات الکترونیکی

شیرالات الکترونیکی دستشویی – بهداشتی ، اقتصادی و راحت

با شیرالات حسگر پیچیده و اثبات شده برای دستشویی ، جریان آب بدون تماس با فناوری مادون قرمز پیچیده ایجاد می شود. بدون لمس شیرالات ، سنسور مادون قرمز به طور قابل اطمینان جت آب را فعال می کند و بنابراین عملکرد بهداشتی مناسب را از یک سو و استفاده اقتصادی از آب گرانبها را از سوی دیگر تضمین می کند. آب فقط تا زمانی که به طور موثر مورد نیاز باشد جریان می یابد.

شیرآلات کانتی پلاس (CONTI+) با کیفیت بالا همچنین مجهز به عملکرد فلاش بهداشتی هستند و بنابراین می توانند از رسوب آب در لوله ها و شیرها جلوگیری کنند. بسته به نیازهای فردی می توان زمان شستشوی بهداشتی را تعیین کرد.

تعدادی از شیرالات روشویی الکترونیکی کانتی پلاس را در زیر مشاهده می نمایید

 • شیرالات مکانیکی

همیشه آماده بهره برداری 

شیرآلات کانتی پلاس CONWASH ، مکمل ایده آل برای طیف وسیعی از شیرالات الکترونیکی – قوی ، آسان برای کارکردن و متناسب با نیازهای سرویس های بهداشتی عمومی .دیگر شیرالات معروف مکانیکی CONMED نام دارد که الزامات ویژه ، بهداشتی و کاربرپسند در زمینه شیرالات مکانیکی در مناطق پزشکی ، اطمینان دائمی از آمادگی عملیاتی همراه با راه اندازی ساده آرنج از طریق یک اهرم بلند را فراهم میسازد.

 • شیرالات آشپزخانه

چیزی فراتر از شیرالات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه کانتی پلاس فقط یک شیرالات برای سینک آشپزخانه نیست ، بلکه فناوری و طراحی را نیز به حداکثر رسانده است. فرم زیبایی ، مواد گرانبها و فناوری که الهام بخش است. عملکرد و طراحی با دقت مطابقت دارند و در عین حال بسیار شخصی هستند 

خلاصه مطلب شیرآلات کانتی پلاس


این شرکت راه حل های ایده آل را برای تجهیزات دستشویی ها و توالت های نیمه عمومی و تجاری مانند لابی هتل ها ، رستوران ها ، ساختمان های اداری ، سالن های ورزشی و غیره و همچنین توالت و دوش ارائه می دهد.

زیبایی در دستشویی ها و توالت های نیمه عمومی یک برچسب مهم برای هر برند است. کانتی پلاس همیشه از نظر طراحی و زیبایی فرم استانداردهای بالایی را تعیین کرده است و بنابراین برای دستشویی ها و توالت ها ایده آل است. بسیاری از محصولات توسط موسسات شناخته شده به رسمیت شناخته شده اند. از جمله دلایلی که معماران کانتی پلاس را بارها در برنامه ساخت خود قرار داده اند.

علاوه بر این ، راه حل های این شرکت با عملکرد بدون لمس متمایز می شوند. حسگرهای هوشمند کاربر را تشخیص داده و جریان آب شیرالات را به صورت خودکار و ایمن کنترل می کنند. استفاده بصری و توضیحاتی که هر مهمان  حتی اگر برای اولین بار با محصولات این شرکت روبرو شود نشان می دهد. عملکرد بدون لمس چندین مزیت را ارائه می دهد: محل های شستشو و توالت ها بسیار تمیزتر هستند و همیشه ظاهری شیک و حرفه ای دارند.

استفاده از محصولات این شرکت نه تنها بهداشتی و راحت است ، بلکه بسیار مقرون به صرفه است. آب فقط در مواقع مورد نیاز جریان می یابد. عملکرد بدون لمس تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند. بنابراین ، هزینه های عملیاتی آب و انرژی می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد. ماژول خورشیدی اختیاری یا از طریق توربین ، عمر باتری تا ۸ سال محقق می شود. کمک مهمی به محیط زیست و همچنین هزینه های عملیاتی کمتر.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم با این شرکت و محصولات با کیفیت آن تا حدودی شما را آشنا کرده باشیم . امیدواریم بتوانیم سبد محصولات سایت لوکس شیر از این شرکت خوب را در آینده کامل تر نماییم . برای آشنایی با شیرالات و شرکت های تولید کننده آن کلیک نمایید

برای آشنایی با شیرالات قهرمان کلیک نمایید.برای پیگیری اخبار شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر عضو شوید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

شیرآلات نمونه کانتی پلاس

قیمت شیرالات کانتی پلاس

لیست قیمت مصرف کننده جدید در سایت لوکس شیر قرار نگرفته است

پیمایش به بالا