شیرالات قهرمان

شیرالات قهرمان از برندهای خوش نام صنعت شیرآلات ایران است که در رده بندی شیرآلات ایرانی جزء سه برند اصلی برتر شیرآلات ایران است . در این بخش تمامی مطالب و عنوان های مهم درباره شیرالات ایرانی قهرمان را که برای شما مخاطبان گرامی حائز اهمیت است را گرد آوری کرده ایم تا با این برند شیرآلات ایرانی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

معرفی شیرالات قهرمان

 

در این قسمت درباره قهرمان و محصولات این شرکت صحبت خواهیم کرد و شما را با محصولات این شرکت موفق شیرالات در ایران بیشتر آشنا خواهیم کرد و تعدادی از شیرآلات خوب این شرکت را به شما معرفی خواهیم نمود با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران  همراه باشید.

کارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از پیشـتازان در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است.محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده و همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد.

از این رو شــرکت صنــعت شــیرالات قهــرمان به جهــت ایجاد اشتغال زایی پايدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است.این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکار گیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

به جهت ارتقای کیفیت محصولات، تمامی مواد اولیه با بهترین دستگاه های مورد تایید استاندارد (كوانتوم متر) مورد آنالیز قرار می گیرند. كليه كارتريج های قهرمان از كشور اسپانيا و كمپانی SEDAL و شلنگ های مورد استفاده از کشور آلمان تهیه و استفاده می شوند. لازم بذکر است این قطعات دارای بالاترین کیفیت بوده و استاندارهای اروپا و کشورهای پیشرفته را دارا می باشند.

برای خرید شیرالات قهرمان از سایت لوکس شیر کلیک نمایید

شیرالات آشپزخانه قهرمان


قهرمان شامل طیف گسترده ای از شیرآلات آشپزخانه شامل رنگ های مختلف است که در همه زمینه های مورد نیاز کاربران استفاده و کارایی دارد.از این موارد می توان به شیرآلات آشپزخانه شلنگدار ، شیرالات آشپزخانه فنری ، شیرالات دیواری  نام برد و در این مجموعه بر اساس تکنولوژی های روز دنیا جای شیرآلات آشپزخانه هوشمند که در مقالات سایت لوکس شیر به آن اشاره شده و شامل دو نوع شیرآلات آشپزخانه هوشمند لمسی و شیرالات هوشمند غیر لمسی است خالی می باشد.

از دیگر مواردی که در شیرآلات آشپزخانه قهرمان نامشان خالی است باید به شیرآلات قابلمه پر کن و شیرالات آشپزخانه تاشو اشاره کرد که می توانستند در سبد تولیدی محصولات این شرکت جای داشته باشند و بنا به سیاست مدیران این شرکت فعلا خبری از این محصولات نیست.

تعدادی از شیرالات آشپزخانه معروف قهرمان را در اینجا به شما معرفی می کنیم

مشاهده و خرید شیرآلات آشپزخانه قهرمان

شیرالات توالت قهرمان 


شیرآلات توالت قهرمان از متریال و مواد خوب ساخته شده و آبکاری این شیرالات به طور معمول در رنگ های کروم ، طلامات و طلا براق است البته با توجه به مقالاتی که در سایت لوکس شیر درج نمودیم در رابطه با آبکاری شیرآلات ، مصرف کنندگان گرامی و خوانندگان سایت لوکس شیر باید توجه داشته باشند که آبکاری های رنگ مات نسبت به سایر آبکاری ها با دوام تر می باشند.

محصولات شیرآلات قهرمان در بخش توالت شامل توالت توکار و روکار می شود که در حال حاضر مجموعه توکار شیرآلات قهرمان در سبد لوکس شیر موجود نیست و در صورت وجود موجودی این کالا اعلام می گردد. در بخشی دیگر از محصولات توالت قهرمان باید شلنگ های براکتی و ریز بافت و درشت بافت را معرفی کرد که در بخش شلنگ های توالت سایت لوکس شیر موجود می باشد و اکثرا در رنگ کروم ارائه می شود از مدل های معروف آن می توان به شلنگ توالت های آلمانی و ایتالیایی اشاره کرد.باتوجه به کیفیت و نوع آبکاری محصولات قهرمان و خدمات پس از فروش شرکت خریداران از کیفیت محصولات این شرکت عموما ابراز رضایت می کنند.

تعدادی از شیرالات توالت معروف قهرمان را در اینجا به شما معرفی می کنیم

مشاهده و خرید شیرآلات توالت قهرمان

شیرلات حمام قهرمان 


شیرآلات حمام قهرمان نیز مانند شیرآلات توالت قهرمان در دو نوع توکار و روکار ارائه می شود هر چند طیف محصولات توکار قهرمان به تناسب محصولات روکار کمتر می باشد.آبکاری شیرآلات حمام قهرمان در رنگ های کروم ،کروم مات و طلایی موجود است که باز هم مثل مطالب قبلی گفته شده رنگ ابکاری کروم مات حائز دوام بیشتری نسبت به سایر آبکاری ها می باشد. در رده شیرالات حمام قهرمان محصولات دوش نیز قرار دارد که طیف رنگی این محصولات اکثرا در رنگ کروم و طلایی مات موجود است.

محصولات حمام قهرمان مانند محصولات روز دنیا شامل سر دوش های مختلف و بارانی می باشد و تنها کمبودی که در پکیج محصولات این شرکت وجود دارد وان پر کن می باشد که در طیف محصولات این شرکت وجود ندارد.شیرآلات حمام توکار قهرمان با زیبایی و ظرافت خاصی ساخته شده و می تواند با دکوراسیون حمام شما نیز به راحتی سازگار شود.

نکته مهم در نصب محصولات توکار این است که برای این کار باید سیستم لوله کشی ساختمان شما با این محصولات سازگار باشد و یا از لوله کش ماهر در نصب این محصولات کمک بگیرید.

تعدادی از شیرآلات حمام معروف قهرمان را در اینجا به شما معرفی می کنیم

مشاهده و خرید شیرآلات حمام قهرمان

شیرالات روشویی قهرمان 


شیرآلات روشویی قهرمان در انواع شیرآلات پایه کوتاه ، شیرآلات پایه بلند و شیرالات روشویی هوشمند به بازار ارائه شده است از این رو می توان گفت همه طیف سلیقه ها را در بر می گیرد . آبکاری این شیرالات در سه رنگ کروم ، کروم مات و طلا براق و در برخی محصولات شامل رنگ های خاص دیگر مانند سفید نیز می باشد که با دکوراسیون های مختلف از نظر زیبایی تناسب پیدا کند. محصولات موجود در این رده از محصولات از نظر زیبایی و قیمت از رده اکونومی در شیرالات مدل بهادر و سهند گرفته تا رده لوکس مانند شیرالات آنتیک طلایی می باشد.

نحوه قرار گیری دسته باز و بسته کردن شیرآلات در اکثر محصولات روشویی قهرمان بالای شیرالات می باشد که در بعضی از مدل ها مانند مدل ارکیده دستگیره باز و بسته کردن آب در سمت راست شیرآلات قرار گرفته تا کارایی مدل های شرکت پاسخگوی نیازمندی های شما خریداران محصولات قهرمان قرار گیرد.

در کاتالوگ ارائه شده توسط شرکت قهرمان نمونه ای از محصولات روشویی توکار دیده نمی شود و در سبد تولیدی محصولات قهرمان همچین محصولی قرار ندارد.

شیرآلات قهرمان بنا به نیاز بازار و رعایت نکات بهداشتی شیرالات روشویی الکترونیکی که با سنسور تشخیص حرکت دست کار می کند و دارای زمان بندی برای مصرف بهینه آب است نیز ارائه کرده که این محصولات در سایت لوکس شیر نیز برای خرید موجود می باشد.

تعدادی از شیرآلات روشویی معروف قهرمان را در اینجا به شما معرفی می کنیم

مشاهده و خرید شیرآلات حمام قهرمان

شیرالات قهرمان کلاسیک


 

اگر به کاتالوگ محصولات قهرمان نگاهی بیاندازید با لیستی از شیرآلات با عنوان شیرآلات کلاسیک  قهرمان روبرو خواهید شد.شرکت قهرمان برای انکه محصولات خود را مطابق با نیازهای کشور ایران تطبیق دهد این شیرآلات را از چرخه تولیدی خود خارج نکرده تا منازل و یا مکان هایی که از سیستم لوله کشی روکار و حتی قدیمی هم استفاده می کنند و یا حتی اگر سیستم لوله کشی آن ها جدید است ولی به دنبال شیرآلات مناسب از لحاظ قیمت می گردند بتوانند نیاز خود را با محصولات قهرمان برطرف نمایند.

این شیرآلات معمولا به جای کارتریج های سدال که در سایر محصولات قهرمان نصب شده است از مغزی استفاده می کنند و خوب طبیعتا امکان نشت آب در این شیرآلات بیشتر از مدل های مرسوم است و از لحاظ صرفه جویی در آب نرخ بهره وری کمتری دارند.متاسفانه شیرآلات کلاسیک قهرمان در مجموعه محصولات سایت لوکس شیر قرار نگرفته و در صورتی که این نوع شیرآلات را برای خرید مد نظر دارید با کارشناسان سایت لوکس شیر تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

در گروه محصولات کلاسیک قهرمان شیرآلات پیسوار که معمولا برای ماشین لباسشویی و یا حیاط منازل نیز استفاده می شود قرار دارد که این گروه از محصولات قهرمان را تکمیل می نماید.

ست شیرالات قهرمان


سایت تخصصی شیرآلات لوکس شیر بنا به خرید راحت تر و آسایش شما مصرف کنندگان محصولات شیرآلات قهرمان پک ست شیرآلات قهرمان را ارائه نموده است که شامل شیرآلات روشویی قهرمان ، آشپزخانه قهرمان ، توالت قهرمان و حمام قهرمان شده است و شما می توانید این شیرآلات را به صورت یک جا بررسی و خریداری نمایید .

تعدادی از ست شیرالات معروف قهرمان را در اینجا به شما معرفی می کنیم

ست شیرالات قهرمان مدل یاقوت کروم
قیمت اصلی 12,573,000 تومان بود.قیمت فعلی 11,064,240 تومان است.
ست شیرالات قهرمان مدل آنتیک طلایی مات
قیمت اصلی 25,872,000 تومان بود.قیمت فعلی 22,767,360 تومان است.
ست شیرالات قهرمان مدل موج کروم
قیمت اصلی 16,459,000 تومان بود.قیمت فعلی 14,483,920 تومان است.
ست شیرالات قهرمان مدل بهادر طلایی
قیمت اصلی 12,047,000 تومان بود.قیمت فعلی 10,601,360 تومان است.
ست شیرالات قهرمان مدل بهادر طلایی مات
قیمت اصلی 12,580,000 تومان بود.قیمت فعلی 11,070,400 تومان است.
ست شیرالات قهرمان مدل ارس طلایی
قیمت اصلی 24,053,000 تومان بود.قیمت فعلی 21,166,640 تومان است.

سایر محصولات قهرمان


سایر محصولات شرکت قهرمان را می توان به فلاش تانک های 2 تا 9 لیتری این شرکت ، فلاش تانک های توکار و حتی محصولاتی در بحث لوازم جانبی سرویس بهداشتی مانند جای صابع مایع و یا حتی زیر آب سینک روشویی در رنگ های مختلف نام برد.

نقاط قوت محصولات قهرمان


 • دوام و کیفیت محصولات

با توجه به سابقه طولانی شرکت قهرمان در زمینه تولید شیرآلات و بهره بری از گواهی نامه بین المللی در زمینه تولید کارتریج شیرآلات ، و استفاده از آبکاری مناسب و خوب در داخل مجموعه این شرکت توسط نیروهای متخصص این شیرآلات از لحاظ کیفیت و دوام در رده مناسبی برای مصرف کنندگان قرار دارد.

 • زیبایی

شرکت قهرمان با ارائه محصولات از رده اکونومی تا رده لوکس که بیشتر شامل محصولات گروه آنتیک و با آبکاری طلابراق این شرکت می شود سعی نموده است زیبایی بصری را در محصولات خود به طور کامل در نظر گیرد.

 • گارانتی و سرویس دهی مناسب

شیرالات قهرمان محصولات خود را با 5 سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می کند که از این لحاظ خریداران این شیرآلات می توانند به راحتی محصولات این شرکت را نصب نمایند و از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

 • پوشش دهی در سراسر کشور

با توجه به شهرت این شرکت در زمینه تولید شیرالات در سراسر کشور ، محصولات آنرا می توان در اکثر نقاط یافت و تهیه کرد و علاوه بر آن با تماس با شماره های فروش این شرکت و یا سر زدن به سایت این شرکت می توان از خدمات بخش پشتیبانی آن استفاده کرد.

نقاط ضعف محصولات قهرمان


 • تنوع رنگ

شاید از معدود ایراداتی که بتوان به محصولات این شرکت گرفت تنوع رنگ کم در محصولات آن است که شاید نسبت به سایر شرکت های شیرالات حاضر در کشور از این لحاظ نقطه ضعف محصولات این شرکت به حساب آید که امیدواریم با سیاست های این شرکت این نقطه نظر نیز در آینده به نقطه قوت این شرکت تبدیل گردد.

 • نبود اطلاعات فنی مناسب در رابطه با محصولات

با توجه به بحث مشتری مداری و احتیاج به دانستن ابعاد و حتی مواد و تکنولوژی های استفاده شده در شیرآلات ، کاتالوگ ارائه شده توسط شرکت قهرمان شامل این موارد فنی نیست و نمی توان ابعاد شیرآلات را برای دکوراسیون منزل و کاربردهای دیگر به راحتی از کاتالوگ های ارائه شده توسط این شرکت متوجه شد و امیدواریم این بحث در رابطه با کاتالوگ های این شرکت برطرف شود.

جوایز و گواهی نامه های شرکت قهرمان


 علاوه بر گواهی نامه های iso 9002 و نشان استاندارد شرکت قهرمان در سال 1398 حائز برند برتر شیرآلات ساختمانی در کیفیت و تنوع گردید که نشان آنرا می توانید مشاهده نمایید.

شیرالات قهرمان برند برتر سال 1398

در سال 1399 شرکت شیرالات قهرمان حائز رتبه در بین سه برند محبوب شیرالات ایران در نظر سنجی که به همین نام تحت اجرای شرکت برند محبوب برگذار شد گردید که خبر کامل تر آن را می توانید در سایت لوکس شیر مشاهده نمایید.

جمع بندی درباره شیرآلات قهرمان


با توجه به مطالب ارائه شده در این مقاله و مقبولیت عام شرکت قهرمان در نزد افکار عمومی امیدواریم توانسته باشیم شما را در رابطه با کیفیت و نوع محصولات این شرکت و خرید آگاهانه تر یاری نماییم.

شیرآلات قهرمان برندی خوشنام در صنعت شیرآلات ایران می باشد که قطعا این نام خوب را با کیفیت و سرویس دهی در خدمات در طول سالیان متمادی توانسته کسب نماید.

در پایان امیدواریم شرکت شیرآلات قهرمان و سایر شرکت های شیرآلات ایرانی بتوانند در بخش تولید موفقیت های روز افزون داشته باشند تا جایی که کیفیت تولیدات آن ها بتواند رقبای خارجی را در بازارهای جهانی به چالش بکشاند.

برای آشنایی بیشتر با شرکت های شیرالات بهداشتی و مقالات ارائه شده در سایت لوکس شیر کلیک نمایید.

 

جوایز شیرآلات قهرمان

قیمت شیرالات قهرمان

در این قسمت آخرین لیست قیمت شیرآلات قهرمان بارگذاری شده در سایت لوکس شیر را مشاهده خواهید کرد . برای تماشای لیست کامل آرشیو قیمت قهرمان کلیک نمایید

چرا شیرالات قهرمان را انتخاب کنیم؟

چون شرکت قهرمان سال ها در زمینه تولید شیرالات ساختمانی نام آشنا است ، کیفیت شیرالات آن خوب است ، کارتریج محصولات آن خارجی است

گارانتی شیرالات قهرمان چند ساله است؟

سایت شیرالات لوکس شیر در این رابطه مقاله راهنمای خرید شیرالات را برای شما فراهم نموده است که می توانید از آن استفاده نمایید

در بین برندهای ایرانی قهرمان چه جایگاهی دارد؟

اگر بنا به سابقه فعالیت شرکت قهرمان باشد شاید بتوان آنرا در زمره قدیمی ترین شرکت ها قرار داد ولی به این مورد بسنده می کنیم که شیرآلات قهرمان در نظر سنجی برند محبوب سال 1400 انتخاب شد و این قضیه علاوه بر کیفیت محصولات این شرکت نکته مهمی برای انتخاب محصولات قهرمان است

0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید خالی استبازگشت به فروشگاه
  اسکرول به بالا