سیستم دوش حمام


در این مقاله از سایت لوکس شیر راهنمای برخی از بهترین مجموعه سیستم های دوش حمام در دسته های مختلف با کارایی های متفاوت را به شما معرفی خواهیم نمود تا با ابعاد مختلف شیرالات حمام بیشتر آشنا شوید با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران همراه باشید.

۱- پنل حمام مدل Blue Ocean 52 ”Aluminium SPA392M

پنل شیرالات حمام

پنل حمام Blue Ocean 52-Inch SPA392M به راحتی بر روی براکت های دیواری نصب می شود که دارای یک صفحه کامل است که ابعاد آن ۵۲ اینچ در ۱۰ اینچ در ۳.۵ اینچ است و برای دیوارهای دوش تخت بهترین گزینه است. این پانل حمام دارای  هشت نازل ماساژ بدن است که کاربران می توانند دقیقاً با فشار مناسب به نقطه مناسب به آرامش برسند و از ماساژ قوی لذت بی نهایت ببرند . این واحد از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده و دارای دو کنترل کننده خاص است ، یکی برای تعویض بین عملکردها و دیگری برای دمای آب.

دارندگان می توانند درجه حرارت دلخواهی را تنظیم کنند که در صفحه نمایشگری که با باتری های AA تأمین می شود نمایش داده می شود. مجموعه شیرالات حمام شامل سر دوش بارانی ، سر دوش دستی ، نازل ماساژ بدن و یک شیرالات حمام مجاری وان است که این گزینه را برای دوش و حمام ترکیبی ایده آل می کند. مجموعه شیرالات پانل حمام با هد دوش دستی و ۲.۵ گرم در دقیقه  و با هد دوش باران جریان تقریباً ۱.۵ گرم در دقیقه را فراهم می کند و دارای لوازم نصب استاندارد است.

۲.  سیستم دوش حمام دوگانه لوکس مدل SRSH-F5043

سیستم های دوش حمام

سیستم دوش حمام چندگانه مدل SRSH-F5043 شامل یک میله دوش دستی ۱.۵ گرم در دقیقه ، سر دوش باران ۲.۵ گرم در دقیقه و دو کنترل مخصوص دما و جریان آب است. این مجموعه همچنین دارای یک بازوی دوش فلزی جامد ، شلنگ دوش استیل ضد زنگ ، و یک نگهدارنده عصای دوش است تا مجموعه دوش را منظم و کارآمد نگه دارد.

میکسر تک شیر بر روی این مجموعه شیرالات حمام دارای یک سیستم متعادل کننده فشار برای کنترل جریان است تا تغییرات ناگهانی در جریان آب گرم یا سرد شما را در زیر شیرالات حمام دچار شوک سرمازدگی یا سوختن با آب گرم نکند. این مجموعه شیرالات حمام در رنگ های کروم استاندارد یا با قیمت بالاتر در رنگ برنجی ، نیکل یا مشکی مات ارائه می شود تا جلوه ای منحصر به فرد به حمام ببخشد.

۳. سیستم دوش حمام مدل Sumerain نیکل

سیستم های دوش حمام

سیستم دوش حمام  Sumerain با قیمت مناسب یک مجموعه شیرالات حمام میکسر تک شیر است که شامل همه مواردی است که برای نصب آسان نیاز است. این مجموعه شامل سر دوش ، بازوی دوش ، دسته و شیر الات است. مواد ساخته شده از نیکل و مشکی مات بر روی شیرالات حمام برای مقاومت در برابر خوردگی و لکه گیری در نظر گرفته شده است ، و Sumerain به خود می بالد که شیرالات این مجموعه می تواند تا ۶۰۰۰۰۰ استفاده دوام داشته باشد.

درک ساده اهرم کنترل جریان و دما ساده است و تمرکز این سیستم بر روی دوش را به جای جنگیدن با تنظیمات کنترل چندگانه آسان تر می کند. برای خانه های دارای آب سخت ، دوش های Sumerain’s Touch Clean دارای سوراخ های نرم اسپری هستند که به شما کمک می کند تا کلسیم و  آهک سریع و آسان پاک شود. این شیرالات حمام با سرعت جریان ۱.۴ گرم در دقیقه و مقاومت در برابر اثر انگشت ، یک انتخاب عالی برای هر بودجه ای است.

۴. سیستم دوش حمام مدل STARBATH

سیستم های دوش حمام

سیستم دوش حمام STARBATH  با دستگیره وان پر کن دبی ۲.۵ گرم در دقیقه تولید می کند و مجهز به نگهدارنده عصای دوش است که می تواند ۳۶۰ درجه سر دوش را بچرخاند. سطح نیکل مات در برابر اثر انگشت ، خوردگی ، خراش و لکه گیری مقاومت می کند و اطمینان حاصل می کند که دوش برای سالها مدامت در کار عالی است. سخت افزار برنجی مورد استفاده برای نصب یک گزینه ایده آل برای مراقبت طولانی مدت از سیستم شیرالات حمام است.

این مجموعه شیر دوش میکسر تک ضربه ای دارای یک سر دوش باران مربعی ، عصای دستی و شیرالات حمام برای کنترل بهینه نحوه استحمام است. اهرم تک جریان و دما را کنترل می کند ، در حالی که کنترل دوم به شما امکان می دهد بین سر دوش باران یا سر دوش دستی و شیر حمام جابجا شوید. با این حال ، هر سه حالت مختلف نمی توانند همزمان کار کنند.

۵. سر دوش حمام تک آبفشان محصول دلتا

سیستم دوش حمام

افرادی که نمی خواهند کل سیستم دوش خود را تعویض کنند ، می تواند در کمتر از ۲۰ دقیقه و بدون نیاز به ابزار خاصی ، یک سر دوش بارانی جدید مانند سر دوش بارانی تک آبفشان دلتا نصب کنند. سر دوش مربعی می تواند یک مجموعه دوش موجود با اتصالات لوله استاندارد ۱/۲ اینچی را در خود جای دهد ، اما قرار نیست روی سقف نصب شود. سازنده یک بازوی دوش ۱۶ اینچی را توصیه می کند تا سر دوش ۸ اینچی فضای لازم برای جریان آب را داشته باشد.

سوراخ های اسپری Touch Clean روی این سر دوش بارانی دلتا پاک کردن کلسیم و آهک را آسان می کند ،این سر دوش گزینه مناسبی برای مکان های دارای آب سخت است. تنظیمات تک پاشش به گونه ای طراحی شده است که یک ریزش آرام و آرام آب را ۱.۵ گرم در دقیقه آزاد کند که از یک باران نرم تابستانی تقلید می کند و باعث آرامش در هنگام حمام گرفتن می شود.

۶.پنل حمام مدل ELLO&ALLO

 

دوش حمام

سر دوش های سربار و حتی سر دوش های دستی می توانند به آرامش شما بعد از یک روز طولانی کمک کنند و سیستم برج دوش فولادی ELLO & ALLO با چهار نازل قابل تنظیم ماساژ بدن  یکی از این موارد برای رسیدن به آرامش است. باور اینکه چگونه پس از اولین استفاده بدون این که به هیدروتراپی رفتید آرامش دارید ، دشوار خواهد بود. مجموعه شیر پانلی دوش از جنس استنلس استیل و پوشش نیکل مات یا از استیل ضد زنگ با روکش مشکی برای جلوه ای مدرن و براق است.

ابعاد سیستم برج ELLO & ALLO پنجاه و نه اینچ در هجده اینچ در هشت و نیم اینچ است و دارای نمایشگر دمای داخلی و نور LED است که از سر دوش بارانی به پایین می تابد. مجموعه شیر پانلی دوش در شش حالت شامل بارندگی ، آبشار ، آبپاش دستی ، شیر وان ، و دو تنظیم افقی ماساژ قابل استفاده است. اگر فشار آب به دوش بتواند حداقل ۴.۰ گرم در دقیقه را در خود تامین نماید ، این مجموعه می تواند همزمان بیش از یک حالت را برای یک تجربه ایده آل دوش اجرا کند.

۷.سیستم دوش حمام مدل GABRYLLY

سیستم دوش حمام

میکسر تک ضربه ای سیستم شیر دوش دیواری GABRYLLY دارای یک سر دوش بارانی و یک سر دوش دستی است که کاربران با یک اهرم می توانند دما و جریان را کنترل کنند. سر دوش دستی برای فشار مطلوب ، از جمله دوش باران ، ماساژ اسپری کامل و تنظیمات ماساژ سریع ، تنظیم می شود.

مجموعه شیرهای GABRYLLY دارای رنگ مشکی مات براق است که تجمع کثیفی و آلودگی را نشان نمی دهد. با این حال ، در رنگ های طلا براق ، نیکل براق ، برنز و کروم اساسی نیز موجود است تا سیستم دوش حمام را با اکثر انواع دکوراسیون های حمام مطابقت دهد. میزان جریان ۱.۸ گرم در دقیقه سر دوش دستی و ۲.۵ گرم در دقیقه سر دوش بارشی تضمین می کند که در حمام از کمبود فشار آب رنج نخواهید برد.

۸.سیستم دوش حمام مدل HIMK

 

سیستم دوش حمام

برای افرادی که می خواهند سیستم دوش حمام موجود را در وان و دوش ترکیبی خود تغییر دهند ، سیستم دوش دیواری HIMK جایگزینی مناسب برای سر دوش باران ، میله دوش دستی و حتی شیر حمام است به طوری که حمام می تواند یک ظاهر یکنواخت داشته باشد. سیستم شیر دوش میکسر تک ضربه ای در رنگ مشکی مات وجود دارد ، اما می توان آن را در پوشش کروم براق یا کروم استاندارد نیز یافت.

اگر درد عضلانی یا خستگی بخشی از روز شما است ، سه تنظیم فشار روی میله دوش دستی ، شامل بارندگی ، ماساژ دایره ای و ماساژ تحت فشار کامل ، برای آرامش ایده آل هستند. با دبی ۱.۸ گرم در دقیقه برای میله دوش دستی ، ۲.۵ گرم در ساعت برای بارش باران و ۵ گرم در دقیقه برای شیر آب وان ، استفاده کنندگان می توانند بدون نگرانی در مورد فشار آب ، حداکثر بهره را از این سیستم ببرند.

برای آشنایی بیشتر با شیرالات حمام مقاله درج شده در سایت لوکس شیر را مطالعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top