نمایشگاه بیست و دوم صنعت ساختمان اصفهان


باز هم همراه شما هستیم با اخبار برگزاری نمایشگاه های صنعت شیرالات ، این بار نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در اصفهان در حال برگزاری است و شرکت های شیرالات نیز بار دیگر از این فرصت برای نمایش محصولات و فناوری های خود استفاده کرده اند. این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ مهر ماه شروع به فعالیت کرده است و تا ۲۱ مهر ماه نیز دایر است.

شرکت های شیرالاتی همچون شرکت ریسکو نیز در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان حاضر و فعال بوده اند.لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات ساختمانی با حضور معتبرترین برندهای صنعت شیرالات در ایران شما را به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با آخرین محصولات صنعت شیرالات دعوت می نماید.

نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و در شبکه های اجتماعی ما را دنبال نمایید.برای دریافت مشاوره رایگان درباره انتخاب شیرالات با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.برای آشنایی بیشتر با سایت لوکس شیر می توانید نظرات کاربران را در صفحه اصلی سایت مطالعه نمایید و یا بر روی لینک کلیک نمایید. 

برای مشاهده سایر اخبار سایت کلیک نمایید.برای پیگیری اخبار و اطلاعات سایت در خبرنامه سایت عضو شوید و کد تخفیف دریافت نمایید و در خریدهای خود از آن استفاده نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top