بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان


در دو سال گذشته نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تحت تاثیر پاندمی ویروس کرونا و محدودیت های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای تجمع در مکان های سرپوشیده قرار داشت و سال گذشته نیز این نمایشگاه در تاریخ مقرر خود برگزار نشد که می توانید اخبار مربوط به آنرا در سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات مشاهده نمایید.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

طبق وظیفه سایت لوکس شیر برای اطلاع از آخرین وضعیت بازار شیرالات به استحضار میرساند بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ در مکان نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. 

برندهای مهم و معتبر صنعت شیرآلات حاضر در بازار ایران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا مهم ترین محصولات خود را برای نمایش در معرض عموم قرار دهند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

فرصت برابر برای شرکت های شیرالات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برای شرکت های نوپا و جدید صنعت شیرآلات که مدت کمتری در بازار شیرالات ایران فعال بوده اند و نسبت به رقبای نامی خود از محبوبیت کمتری برخوردارند فرصتی مغتنم به شمار می رود تا این شرکت ها با ارائه محصولات خود بتوانند بازاریابی قابل قبولی برای تولیدات خود انجام دهند.

برای پیگیری آخرین اخبار صنعت شیرآلات و مشاهده تاریخ برگزاری نمایشگاه های صنعت شیرآلات لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرآلات ساختمانی در ایران را دنبال نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top