اتمام نمایشگاه صنعت ساختمان ۱۴۰۱

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که در تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد به اتمام رسید.در این نمایشگاه شرکت های شیرآلات در ۶ سالن حضور داشتند که در این بین شرکت شیرآلات راسان به تنهایی در سالن مجزا حضور داشت و در نهایت توانست تقدیرنامه برترین غرفه تولید کننده شیرالات ساختمان را دریافت نماید.

کیفیت بیست و دومین  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان


نمایشگاه بین المللی شیرالات امسال پرشور و حرارت برگزار شد و شرکت های شیرالات حضور فعالی در این نمایشگاه داشتند از برندهای شیرالاتی که در نمایشگاه در بازدید میدانی لوکس شیر می توان از آن ها نام برد شیرآلات فیروزه ، گلپایگان، وان ، طوفان فلز ، دنیکس ، ایران دوش ، کاویان ، جاوید استار ،سهند ، فراز ، هودین ،برلیان ، باستان ،جی پی دی که یک برند ترکیه ای می باشد ، تیرگان ، رادیس ، بهفر ، بهسازان ، البرزروز ، آریانا ، کیان ، اروند ، پارسیان ، آرال ،آویسا ، هومان ، ریسکو و برندهای معروفی همچون شودر ، کی دبلیو سی و شیبه حضور داشتند .

اطلاعات کامل شرکت های شیرالات حاضر در ۲۲ نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

ارائه محصولات


شرکت های حاضر در نمایشگاه سعی کرده بودند با ارائه دکوراسیون شیک و ارائه محصولات خود در این دکوراسیون سعی در معرفی بهتر محصولات خود به بازدیدکنندگان داشته باشند و در صورت موجود بودن کاتالوگ محصولات خود را نیز در اختیار شما قرار می دادند.

جمع بندی نمایشگاه صنعت ساختمان ۱۴۰۱


نمایشگاه صنعت ساختمان ۱۴۰۱ فرصتی خوب و ایده آل در اختیار تولیدکنندگان و مصرف کنندگان صنعت ساختمان قرار داد تا بتوانند روند تکاملی محصولات و تکنولوژی های ارائه شده در این صنعت را مشاهده کنند . صنعت ساختمان در ایران دارای پتانسل بالایی است و از این جهت نمایشگاه صنعت ساختمان جزء نمایشگاه های مهم به حساب می آید و طیف وسیعی از محصولات در این نمایشگاه ها قابلیت ارئه دارند. در انتها چندین عکس از بازدید میدانی لوکس شیر از این نمایشگاه را به شما ارائه خواهیم کرد.

لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات ساختمان

نمایشگاه بین المللی شیرالات شودر

نمایشگاه بین المللی شیرالات شودر

نمایشگاه بین المللی شیرالات کی دبلیو سی

نمایشگاه بین المللی شیرالات البرزروز

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top