نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402

معرفی نمایشگاه بین المللی شیرالات تهران 1402 

همه ساله و در فصل تابستان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان جدیدترین تکنولوژی های این صنعت را در مکان دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در معرض بازدید عموم قرار می دهد .این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها از بابت یافتن بازارهای جدید ایرانی و خارجی است.بی شک یکی از مهمترین بخش های این صنعت با حضور شرکت های متعدد و نام آشنا صنعت شیرالات ساختمانی است.در ادامه با بررسی میدانی سایت لوکس شیر از نمایشگاه بین المللی شیرالات سال 1402 نقطه نظرات خود را در رابطه با برگزاری نمایشگاه به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

شیرالات راسان

بدون شک میتوان بهترین غرفه شیرالات را از نظر طراحی و خلاقیت را به این شرکت اختصاص داد. شیرالات راسان امسال با استفاده از :

 • استفاده از هوش مصنوعی 
 • اتاق سه بعدی
 •  آشپزخانه وارونه
 • ایجاد اتاقکهای دوش
 •  صفحه نمایش دیجیتال با مشخصات کامل محصول
 •  دعوت از خوانندگان و هنرپیشگان

سنگ تمام گذاشت و ما را  یاد ضرب المثل انگلیسی ها انداخت که اگه پنجاه تومان در آمد داری چهل تومان را هزینه تبلیغات کن.طبق شنیده ها برگزاری این نمایشگاه چیزی حدود بیست میلیارد تومان برای این شرکت هزینه داشته است . این شرکت با صرف هزینه در تیزرهای تلویزیونی سعی بر حضور مستمر در ذهن مخاطبین خود دارد. جدیدترین محصولی که توسط این شرکت و یکی از شرکت های دیگر شیرالات برای اولین بار رونمایی شد شیرالات روشویی سقفی بود که در این نمایشگاه پرده برداری شد.شیرالات تاچ راسان نیز از جمله تکنولوژی های جدید در ایران است که جز سبد محصولات راسان قرار دارد .

نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 راسان
نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 راسان
نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 راسان

در 20 سالی که در صنعت شیرالات به عنوان کارشناس حضور دارم و از سوابق شرکت های شیرالات اطلاعات دارم به خاطر ندارم که در نمایشگاه بین المللی شیرالات تهران شیرالات قهرمان هزینه زیادی جهت غرفه آرایی انجام داده باشد و به نظر این شرکت بر این اصل که بزرگترین تبلیغات شرکت اسم برندش است مانور می دهد در نمایشگاه بین المللی شیرالات سال 1402 حاضر شده بود.

با محصور کردن غرفه محصولاتشون در نمایشگاه امسال دید مناسبی از محصولات را ارئه نداده بودند و با این نوع طراحی حاضر به بازدید از غرفه شیرالات شودر نشدم، شاید مسئولان این شرکت از طراحی غرفه منظور خاصی داشتند و جزء سیاست های آن ها در نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 بوده است. شرکت شودر هزینه زیادی در تلویزیون صرف تبلیغات می کند و برای نمایشگاه بودجه معقولی را هزینه می کنند.

خرید شیرالات شودر
خرید شیرالات شودر
نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 شودر

 شرکتی منظم و طبق اصول مدیریتی با مدیریت قوی هزینه و تبلیغات این شرکت طبق روال معمولی بازار هست و با پیشکسوت دروازه بانی ایران آقای عابدزاده همکاری دارند تنها ایرادی که می توان به آن ها داشت شاید عدم استفاده از فناوری های جدید باشد.

نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 کی دبلیو سی
نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 کی دبلیو سی

 بیست سال پیش وارد هر مغازه ای که می شدید برند شیبه داخلش بود کل ایران بیشتر مغازه های شیرالات نماینده شیبه بودن اوضاع کاری شرکت شیبه به اندازه ای خوب بود که چک یک سال را از مشتریانش از قبل دریافت می کرد . از نظر غرفه نمایشگاهی اگر بخواهیم این شرکت را با شیرالات قهرمان که از لحاظ قدمت برند یکی هستند مقایسه کنیم شیرالات شیبه بسیار بهتر عمل کرده بود . مهندس کریمیان از دوستان خوبم را در این غرفه ملاقات کردم.

خرید شیرالات شیبه
خرید شیرالات شیبه
خرید شیرالات شیبه

مانند لوکس شیر که اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران است کلار هم اولین تولید کننده شیرالات توکار ایران است و هنوز که هنوزه بیشتر تمرکز این شرکت روی همین مورد قرار دارد. غرفه خوب و دلبازی داشتند و چینش خوبی داشت نظمشون به چشمم آمد با آرزوی موفقیت برای شرکت کلار .  

آقایون مهندس اسکندری و هشترودی همیشه در حال مذاکره با مشتریان هستند . هر وقت این دو نفر را دیدم در حال مذاکره بودند و علاقه مند به تیم این مجموعه هستم . سهند از جمله شرکت هایی است که اختصاصی شیرالات کار نمیکنه هود و گاز را هم در داخل سبد محصولات خود دارند و کلا تو صادرات جزء شرکت های خوب ایرانی هستند. غرفه شرکت در جای خوبی قرار داشت با متراژ خوب و بچه هایی خوبتر که از دوستان من هستن .با آرزوی توفیق برای شرکت شیرآلات سهند.

نوآوری نوآوری نوآوری. به این مدیر جوان و آینده دار که تمام تلاشش را کرده بود که علی رغم بدقولی غرفه سازان (طبق صحبت های مسئولان شرکت) غرفه خوبی را فراهم کرده باشد علاقه مندم.

این شرکت چندین محصول جدید را در نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 رونمایی کرد که از جمله آن ها می توان به: 

 • علم دوش های استخری
 • شیرالات روشویی سقفی
 • شیرالات ظرفشویی تصفیه دار شلنگی همراه با میوه شور 

 می توان اشاره کرد .این که در نمایشگاه  بین المللی یک محصول  جدید عرضه و رونمایی شود جای تقدیر و تشکر دارد

شیرالات نوبل
شیرالات نوبل
شیرالات نوبل
شیرالات نوبل
شیرالات نوبل
شیرالات نوبل

این شرکت از جمله شرکت هایی است که همیشه دنبال نوآوری در محصولات بوده و اکثر محصولات شرکت جزء شیرالات هوشمند چشمی و یا تاچ ( لمسی ) هستند . در این نمایشگاه شیرالات هم از  محصول جدید خود سردوش چشمی رونمایی کردند. با آقای مهندس سلیمانی عزیز نشست خوبی برگزار کردم.

یکی از بزرگ مردان صنعت شیرالات مهندس شاکرین عزیز را در این غرفه ملاقات کردم .غرفه شیرالات کاویان امسال از نظر طراحی و مکان خوب بود و مدل ساتین توکار را در شش رنگ به عنوان محصول جدید نمایشگاهی که کیفیت خیلی خوبی داشت رونمایی کرده بودند. به نظم مجموعه کاویان از کارخانه تا دفتر فروش علاقه دارم و همه چیز در این شرکت با آرامش پیش میره .

این شرکت کمی دیر برای حضور در نمایشگاه حاضر شده بود ولی  با تمام مشکلات توانسته بود حضور خوبی داشته باشد که قابل ستایش بود . کلیه محصولات شرکت داخل غرفه بود و بازدید خوبی داشتن با آرزوی موفقیت روز افزون برای شرکت تیرداد . سایت لوکس شیر افتخار همکاری تبلیغاتی با برند تیرداد را داشته و محصولات این شرکت در سبد شیرالات ایرانی لوکس شیر حضور دارد.

حوزه کاری این شرکت شیرالات توکار است و آقای فداقی از دوستانم در صنعت شیرالات ساختمانی را در این غرفه بازدید کردم این شرکت اولین شرکتی است که شیرالات توکار با نمایشگر درجه حرارت بدون برق و باطری را وارد ایران نموده است.

برادران احمدی از کوچه و پس کوچه های سرسبیل شروع به کار کردند . مسیر درستی را در پیش گرفتند و همیشه در نمایشگاه های شیرالات حضور فعال دارند و امسال هم با برند شجاع سعی داشتند هدفشان را صادرات محصولاتشون قرار دهند. امیدوارم نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 برای این شرکت پر بازده بوده باشد.

مدیریت طوفان فلز به دنبال جذب برندهای بیشتر در بازار هست و به عقیده بنده داشتن این تعداد برند کار جالبی نیست.ایران الیان صنعت برند جدیدی بود که در نمایشگاه رونمایی کردند. غرفه خوب و شلوغی داشتند . سبک مدیریتی این برند از هر لحاظ با بقیه شرکت ها متفاوت است و تا الان که گویا نتیجه داده است.

جز آخرین غرفه هایی بود که به صورت اتفاقی بالای سالن میلاد دیدم و حضور دوست عزیزم آقای باقری دوست داشتنی . به البرزروز علاقه دارم جز شرکت هایی است که سرعت رشدش تندتر از بقیه رقبا بود و این را به حساب جسارت مدیریت جوانش می گذارم . وقتی این شرکت وارد بازار شد با شروع خیلی قوی فعالیتش را آغاز کرد و از ابتدای راه مشخص بود که موفقیت را تجربه خواهد کرد.

جناب مقیسه عزیز و همکارانشون امسال داخل سالن 5 بودن و طراحی غرفه ی جالبی را هم داشتند. این شرکت در زمینه تبلیغات خودش را فعال نشان داده و سایت ما هم افتخار تبلیغات برای این شرکت را داشته و خود شرکت هم وب سایت خوبی دارد.با آرزوی موفقیت برای شرکت دوان .

شیرالات طاها نیز امسال در نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 شرکت داشت و با دکور طوسی رنگ زیباش در نمایشگاه حضور پیدا کرد و تمرکز این شرکت بر شیرالات توکار بود. امیدوارم نتیجه خوبی از حضورشان گرفته باشند.

امسال موفق شدم با آقای دانشی عزیز ملاقات کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم . امسال محل غرفه این شرکت عالی و روبروی درب ورودی بود و بسیار طول و عرض خوبی داشت و به چشم می آمد امیدوارم توانسته باشند بهره لازم را از نمایشگاه برده باشند.

امسال موفق به دیدن یکی دیگه از دوستان عزیزم جناب آقای فتوحی شدم و با ایشان نشست خوبی داشتیم برای چند همکاری بزرگ . قول اضافه شدن این مجموعه به سبد محصولات لوکس شیر را گرفتیم که بتوانیم همکاری های بیشتری با این برند داشته باشیم.

برند آویسا و جناب آقای پاشازاده عزیز با رنگ تم بنفش همیشگی شرکت و با شعار جور دیگر باید دید در این نمایشگاه شرکت کردند امسال هم غرفه زیبایی داشتند. شیرالات تاچ را هم داخل غرفه آویسا دیدم . آویسا باید دنبال تکنولوژیای جدیدتر باشه و به جوانان بیشتر بها بدهد.

رابو با تم آبی روشن امسال را بیشتر با شیرهای روی گازی و توکار مانور دادن تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و مثل سال های گذشته حضور فعالی را داشته باشند آرزوی بهترین ها را برای شیرالات رابو دارم .

یکی از غرفه های شیک با تم رنگ مشکی غرفه شیرالات پدیده بود که نظرم را به خودش جلب کرد و  قسمتی که سردوش برند ماخ را قرار داده بودن به نظرم جذابیت خاصی داشت .نشست خیلی خوبی هم با همکار سرکار خانوم سیف اللهی برگزار شد که قرار برای مذاکره جهت همکاری دو طرفه شد.

شیرالات رادیس با تم مشکی و سفید امسال در نمایشگاه بین المللی شیرالات 1402 شرکت کرد. دکور این شرکت مقداری به نسبت سایر شرکت های شیرالات قدیمی تر بود میتوانستند فضای بیرونی را نبندند و غرفه ی دلبازتری ایجاد کنند. امیدوارم توانسته باشند مشتریان خوبی جذب کنند.

یکی از برندهای قدیمی و محبوب شیرالات مخصوصا در مناطق ترک نشین ایران برند مهندس نصرالهی عزیز هست که واقعا دارای کیفیت خیلی خوبی است.امسال غرفه آرایی خیلی زیبایی داشتند و از رنگ سفید و دکور دلبازی استفاده کرده بودند که برای این شرکت آرزوی موفقیت دارم.

یکی دیگه از شرکت هایی که علاوه بر شیرالات روی سینک ، هود و گاز هم فعالیت دارند برند درخشان است . این برند کلا با سایت های فروش اینترنتی مشکل دارد.در نمایشگاه با سرکار خانوم دیبا صحبت شد اما به عقیده بنده فکر نکنم درخشان بخواهد داخل فضای فروش اینترنتی فعال بشود. غرفه این شرکت خوب و شکیل بود.

شیرالات کیان با نماد نارنجی خودش امسال غرفه ی دلبازی را فراهم کرده بود که هر مدل شیرالات را بر روی یک پانل طراحی کرده بود.رونمایی جدید این شرکت شیرالات سینک با رنگهای گرانیتی در چهار رنگ بود که یک نوآوری محسوب میشود اما شیرالات توکاری را در مجموعه محصولاتشون ندیدم.

شیرالات کارن در سالن 6 حضور داشتند و محصولات خود را به نمایش گذاشتند این شرکت در سبد محصولات خود سنتی مانده است و نبودن شیرالات توکار و تکنولوژی های جدید آنها را عقب می اندازد.

طراحی غرفه بسیار ضعیف بود میتوانستند خیلی بهتر از فضا استفاده کنند طراح این شرکت خوب نبوده.شیرالات یگانه شیرالات توکار را در مجموعه محصولات شان داشتند.

این شرکت نیز در سالن 6 حضور داشت . طراحی غرفشون خوب بود با تم آبی و بنفش . محصولات توکار داشتند .ایرادی که داشتند مانند بسیاری از شرکت ها نبود نوآوری در محصولات بود.

با رنگ سازمانی بنفش ، طراحی غرفه خوبی داشتند. در سال های اخیر تلاش خوبی برای قرار گرفتن در برندهای خوب صنعت شیرالات داشتند. شاید یه مدیریت جوانتر و امروزی بتواند این شرکت را به مراتب بالاتر برساند.

شیرالات آرتین با شعار کیفیت راز بقای شیرالات آرتین ، جنب سالن 5 یک سالن اختصاصی کوچک گرفته بود که جالب بود با تم سبز و طوسی . طراحی داخلی غرفه این شرکت میتوانست خیلی بهتر باشد . اضافه کردن مبل راحتی در غرفه برای استراحت جالب بود . شیرالات توکار در محصولات شرکت قرار داشت و نوآوری جدیدی مشاهده نکردم.

در سالن 5 حضور داشتن با یه طراحی غرفه ضعیف که میتوانست خیلی بهتر از فضا استفاده شود با تم رنگی سفید و نارنجی. شیرالات توکار در محصولات تولیدی شرکت قرار نداشت احتیاج به بروز کردن محصولات داشتند.

علاوه بر شرکت های بالای شیرالات سکه ، کی اند دی ، جزیره ، باستان ، مهر ، فیروزه ، کیمیا ، گلپایگان ، نصر ، تپس ، شاهین ، افرا و جمیرا نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

برند شیرالات کسری ، هودین ، سوسال ، ماهان ، فردا فن کامران ، شایان ، واران ، ونزیا ، کرومات ، اج تی سی ، شایسته ، آسمان ، زرشام ، موست،ویسپرد ،دیاکو و …. جای خالی آن ها را در نمایشگاه احساس کردم.

 • فضای خارجی نمایشگاه : هوا فوق العاده گرم بود و جای پارک به سختی پیدا می شد و روز جمعه هم فوق العاده شلوغ بود .غرفه ها هم طبیعتا نسبت به روزای قبل خیلی شلوغ تر بود
 • فضای داخلی نمایشگاه : باید بگم بعضی غرفه ها واقعا پذیرایی قوی داشتند و مانند کافی شاپ منو ارائه میدادند و کمتر از چند لحظه سفارش را ارائه می کردند که این کار خستگی و گرمای هوا را برای بازدیدکننده کمتر میکرد . امیدوارم این نمایشگاه بازخورد خیلی خوبی برای شرکت های شیرالاتی داشته باشد .

در آخر این مقاله یه عذرخواهی بکنم از کلیه عزیزان مطالب بالا فقط نظر بنده حقیر بوده و قصد بی احترامی به شرکت و یا شخصی را نداشته ام.

شرکت های شیرالات که تمایل دارند با لوکس شیر در زمینه فروش و یا تبلیغات محصولاتشون همکاری کنند و یا مشاوره رایگان برای فروش بیشتر محصولات خود داشته باشند می توانند با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایند. با توجه به سابقه 20 ساله در صنعت شیرالات به عنوان کارشناس طرح چندین مدل از شیرآلات تولید نشده در ایران موجود می باشد که امتیاز این طرح ها واگذار  می گردد.

خرید شیرالات ایرانی در سایت لوکس شیر

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید خالی استبازگشت به فروشگاه
  اسکرول به بالا