نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

چهاردهمین دوره نمایشگاه صنعت آب مهرماه ۱۳۹۷ دیدگاه خود را بنویسد

چهاردهمین دوره نمایشگاه صنعت آب فرصت بسیار ویژه ای است تا شرکتهای صنعت آب و فاضلاب در ایران، آخرین دستاوردهای خود را در بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری حوزه آب و تاسیسات آب و فاضلاب در قیاس با شرکت های خارجی و داخلی همکار بسنجند. و همچنین با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و جهت گیری رشد این صنعت، استراتژی ها و اقدامات آتی خود را برای دوره های بعدی مشخص نمایند.

 

لذا وبسایت لوکس شیر بعنوان یک فعال اقتصادی در حوزه شیرالات و تاسیسات آب به اطلاع می رساند که چهاردهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه، شرکت فردا فن کامران بعنوان تنها نماینده صنعت شیرالات و تجهیزات کاهنده مصرف و از حوزه نشر نیز دو نشریه بازار ساختمان و نشریه مهندسی آب حضور خواهند داشت.

 

لوکس شیر بعنوان تنها فروشگاه تخصصی شیرالات ساختمان همواره می کوشد در جهت هرچه بهتر معرفی کردن صنعت شیرالات ساختمان و حوزه صنعت آب، به روزترین اخبار را به مخاطبان ارائه دهد. به امید این که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X