شیرالات گروهه


در این مقاله از سایت لوکس شیر درباره شرکت شیرآلات گروهه یکی از شرکت های خوب در رابطه با شیرالات را برای شما خوانندگان محترم مورد بررسی قرار خواهیم داد و محصولات خوب این شرکت را برای شما معرفی خواهیم کرد ، امیدواریم مقالات اختصاصی لوکس شیر درباره شیرالات و معرفی شیرالات و تکنولوژی های صنعت شیرالات بتواند در زمینه انتخاب شیرالات خارجی در حاضر در بازار ایران شما را یاری نماید و بتوانید خریدی آگاهانه تر را انجام دهید برای آشنایی بیشتر با شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه شیرالات گروهه


گروهه دارای سنت غنی در ایجاد محصولات پیشرو در بازار است.گروهه با کسب مهارت و تجربه شرکت های نوآور ، شایستگی های اصلی خود را گسترش داده است. هر خرید جدید ، دانش جدیدی را در سبد سهام ایجاد کرده است. بهترین مثال کارل نستلر است: این شرکت در سال ۱۸۷۳ تأسیس شد و در سالهای اولیه شهرت خود را به عنوان شیرآلات به دست آورده بود و فناوری جدید ترموستات را با بهینه سازی های پیشرفته توسعه داد. این شرکت از سال ۱۹۵۶ بخشی از گروهه بوده است و تا به امروز ترموستات ها هنوز بخش مهمی از سبد محصولات گروهه هستند. آنها بر ژنوم شرکت گروهه تأثیر می گذارند. هر از گاهی ، شرکت های پیشگام بیشتری به گروه گروهه وارد می شوند تا تجارت را تقویت کنند و بخشی از تلاش ما برای ارائه آخرین و بهترین فناوری به مصرف کنندگان باشد.

 

معرفی شیرالات گروهه


گروهه یک برند جهانی پیشرو در زمینه تجهیز حمام و لوازم آشپزخانه و ارائه محصولات نوآورانه آب اختصاص داده شده است.برای چندین دهه ، گروهه به ارزشهای تجاری فناوری ، کیفیت ، طراحی و پایداری متعهد بوده است که همگی نشان دهنده تعهد گروهه به ایجاد تجربیات استثنایی است.

محصولات گروهه با مهندسی ، نوآوری و طراحی خود که به طور محکم در آلمان متصل شده اند ، نشان کیفیت “ساخت آلمان” را دارند و در نهایت اعتماد مشتریان را نسبت به نام تجاری تقویت می کنند.کلیه کارخانه های شبکه تولیدی گروهه از مهندسی تولید با دقت بالا استفاده می کنند تا از رعایت استانداردهای گروهه به طور مداوم اطمینان حاصل شود. به این ترتیب گروهه اطمینان می دهد که محصولات آن از نظر طرز کار و عملکرد مطلوب ترین است.

تنها در ده سال گذشته ، موفقیت گروهه با بیش از ۲۴۰ جایزه طراحی و نوآوری و همچنین رتبه سه در میان “پایدارترین شرکت های بزرگ آلمان در سال ۲۰۱۵” تأیید شده است. بسیاری از پروژه های برجسته در سراسر جهان مجهز به محصولات گروهه هستند که نشان دهنده ترجیح معماران ، طراحان و توسعه دهندگان برای این نام تجاری است.

در سال ۲۰۱۴ ، گروهه بخشی از لیکسیل (LIXIL) شد ، پیشگامان محصولات مسکن که چالش های روزمره و واقعی را حل می کند و خانه های بهتر را برای همه و همه جا به واقعیت تبدیل می کند. گروهه این کار را از طریق طراحی معنی دار ، روحیه کارآفرینی و رشد مشاغل مسئول انجام می دهد. رویکرد لیکسیل از طریق مارک های پیشرو در صنعت شیرالات از جمله گروهه ،  آمریکن استاندارد (American Standard) ،ایناکس (DXV ، (INAX و تاستم(TOSTEM) زنده می شود.

شیرالات گروهه را از لوکس شیر خریداری نمایید

ارزش های تجاری گروهه


کیفیت ، فناوری ، طراحی و پایداری. چهار ارزش تجاری که نشان دهنده تعهد گروهه به ایجاد تجربیات استثنایی است. آنها استانداردهای خود را بسیار بالا قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر بار که شیرالات گروهه را باز می کنید یا از دوش گروهه استفاده می کنید ، تفاوت احساس شود.

ماموریت گروهه از بیان مدیر عامل شرکت

 

شیرالات گروهه

آب یک منبع ساده نیست ،آب اساس زندگی و منبع شادی است. هر قطره گرانبها باید با احتیاط اداره شود.با این حال ، با افزایش جمعیت جهان ، شهرنشینی ، مصرف آب و تغییر محیط همچنان چالش هایی  ایجاد می شود.

گروهه به عنوان رهبر صنعت آماده است تا با این چالش ها روبرو شود. ما مشتاق کیفیت ، فناوری ، طراحی و پایداری هستیم. راه حل های هوشمند ما لذت بردن از آب را افزایش داده و مرزهای نوآوری را جابجا می کند. ماموریت ما برای شکل دادن به آینده آب و کشف ابتکارات پایدار است.(توماس فور)

اقدامات زیست محیطی گروهه

دما دائما در حال افزایش است ، سطح آب دریا بالا می رود و یخچال ها ذوب می شوند. نیازی به گفتن نیست که این تحولات تأثیر عمده ای بر زندگی ما دارد. از آنجا که انتشار CO2 یکی از دلایل اصلی تغییر آب و هوا است ، گروهه خود را متعهد کرده است که که یکی از اولین تولید کنندگان بهداشتی پیشرو در تولید CO2 خنثی باشد.

گروهه تمام نیروگاه های تولیدی خود و همچنین مراکز تدارکات در آلمان را در ژوئیه ۲۰۱۹ به برق سبز تبدیل کرد. ما از طریق دو پروژه جبرانی نیروگاه برق آبی در هند و یک پروژه تعمیر و نگهداری گمانه در مالاوی که بر اساس معیارهای بسیار سختگیرانه ای مانند استاندارد طلا ، تحت حمایت WWF ایجاد شده است. در اینجا ، علاوه بر این ، فعالیتها همچنین به توسعه پایدار ، اکولوژیکی و اجتماعی در محیط پروژه کمک می کنند.

این نقطه عطف نتیجه منطقی تلاش های پایداری است که گروهه تاکنون برای حفظ منابع دنبال کرده است. در خطوط تولید خود ، این برند روی تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا راه حل های هوشمند و پایداری را تولید کند که به صرفه جویی در آب ، انرژی و اتلاف بدون آسیب رساندن به راحتی و عملکرد کمک کند. این نگرش در مورد کل کارخانه های تولید نیز صدق می کند – گروهه در دو نیروگاه آلمانی خود ، در Hemer و Lahr ، در نیروگاه های حرارتی و برق بلوک سرمایه گذاری کرده است. گروهه همچنین برای کارخانه ای در Klaeng در تایلند یک گواهی نقره از سوی شورای ساختمان پایدار آلمان (DGNB) دریافت کرد. پس از گسترش ساختمان کارخانه در سال ۲۰۱۷ ، اکنون پایدارترین کارخانه تولیدی در نوع خود در آسیای جنوب شرقی است.

شیرالات گروهه و صرفه جویی در مصرف آب


گروهه فناوریهای صرفه جویی در مصرف آب را توسعه داده است که از آب کمتری استفاده می کند اما لذت تجربه را کاهش نمی دهد.

  • گروهه  ECOJOY

شیرالات گروهه

سر دوش ، شیر دوش دستی یا شیرالات گروهه را انتخاب کنید و نه تنها مصرف آب خود را کاهش دهید ، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهید کرد. استفاده از آب کمتر به این معنی است که انرژی کمتری برای گرم کردن آب مورد نیاز است ، بنابراین مزایای آن دو برابر است.

محدود کننده جریان شیر آب مصرف آب را از ۲.۵ گالن در دقیقه به ۱.۲ گالن کاهش می دهد اما هوادهی همان حجمی را که توسط یک شیر آب معمولی ارائه می شود ، ارائه می دهد.و کاهش ۴۰ درصدی در مصرف آب را ایجاد می کند

  • شیرآلات مجهز به گروهه INFRARED

شیرالات گروهه

استفاده از شیرالات بدون لمس می تواند مصرف آب را تا ۷۰٪ کاهش دهد و به طور قابل توجهی به اعتبار سبز کمک کند.

  • کاهش خسارات با گروهه  SENSE & SENSE GUARD

شیرالات گروهه

گروهه  Sense & Sense Guard خانه شما را در برابر آسیب و نشتی آب محافظت می کند. این محصولات نوآورانه به یک برنامه پیشرفته در تلفن شما متصل می شوند تا به شما هشدار داده و این قدرت را بدهند که قبل از آسیب رساندن به خانه ، نشتی ها را متوقف کنید.

گروهه  Sense یک سیستم تشخیص آب است که مناطقی را که ممکن است آب در آنها آسیب ببیند بررسی می کند ، دما و رطوبت را بررسی می کند و در صورت خرابی هشدارهای فوری ارسال می کند.گروهه  Sense Guard میزان مصرف آب را ردیابی می کند ، نشت میکرو را زود تشخیص می دهد و در صورت ترکیدگی لوله ، گروهه Sense Guard حتی منبع آب را فورا قطع می کند.

  • شیرآلات تصفیه آب و کربناتور آشپزخانه گروهه

شیرالات گروهه

شیرآلات آشپزخانه گروهه آبی (Blue) که آب لوله کشی معمولی را به آب تصفیه شده ، سرد ، مقطر یا گازدار تبدیل می کند.با وجود گروهه آبی در خانه ، خانواده ها دیگر نیازی به خرید آب در یک بطری پلاستیکی ندارند.

  • شیرآلات کم مصرف گروهه 

شیرالات گروهه

شیرالات تک اهرمی گروهه  EcoJoy feature دارای محدود کننده جریان با هوادهی هستند و در مصرف آب بدون به کاهش فشار آب صرفه جویی می کنند. یک جریان رضایت بخش و حجیم که هرگز از ۱.۵ گالن در دقیقه تجاوز نمی کند ، به همان اندازه ارزان و با محیط زیست مهربان است.

  • صرفه جویی در آب توالت فرنگی با فلاش دوطرفه

شیرالات گروهه

طراحی شده برای استفاده در توالت های دیواری ، صفحات دو طرفه مخفی به کاربر اجازه می دهد تا هنگام شستن توالت از چه میزان آب استفاده کند. با استفاده از حجم کمتر آب برای شستن توالت می توانید مصرف سالانه آب خود را به میزان چشمگیری کاهش دهید و در حفاظت از این منبع طبیعی ارزشمند مشارکت کنید.

  • سر دوش های کم مصرف

سردوش شیرالات گروهه

سر دوش را با فناوری گروهه EcoJoy انتخاب کنید و می توانید مصرف آب خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید در حالی که هنوز از یک تجربه لذت بخش و احیا کننده بهره مند هستید. این نه تنها برای محیط زیست و نسل های آینده مفید است ، بلکه هزینه خانه شما را نیز کاهش می دهد.

  • شیرالات مادون قرمز

شیرالات گروهه

سنسور مادون قرمز حرکت دست را تشخیص می دهد بنابراین آب فقط در مواقع مورد نیاز جریان می یابد ارائه لوکس و صرفه جویی در آب و انرژی به این معنی که برای حمام یا در فضاهای عمومی شلوغ مناسب است.

کیفیت گروهه


همه چیز در گروهه دارای مهر و موم با کیفیت استثنایی است. همه اجزای محصولات گروهه ، با سهولت کارکرد و ظاهر کامل باید در برابر تست های استقامتی متعدد و سخت در صنعت مقاومت کند.

در آزمایشگاههای گروهه در جنگل سیاه ، محصولات ما با سرعت زیادی کنار گذاشته می شوند. در اینجا ، ظروف برنجی ، دوش و ترموستات و همه اجزای همراه آنها باید اثرات شبیه سازی شده ۲۰ سال استفاده روزانه را مخصوصاً با آب سخت تحمل کنند. این که ما در این فرایند از استانداردهای کیفیت خود و استانداردهای بین المللی بهتر عمل می کنیم سود دهی می کند و این نشان می دهد کیفیت گروهه بسیار فراتر از چرخه زندگی معمولی است و در صورت قطع تولید محصول خاصی ، قطعات جایگزین حداقل برای ده سال در دسترس می مانند.

برای آشنایی با شیرالات هانس گروهه کلیک نمایید

جمع بندی درباره شیرالات گروهه


موفقیت مستمر گروهه از اهداف پایداری پیشی گرفت عملکرد پایداری گروهه بالاتر از هدف است.پایداری بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی گروهه است که بر رشد کارآمد تمرکز می کند و از رویکرد پایداری ۳۶۰ درجه پیروی می کند که شامل کارکنان ، تامین کنندگان ، مشتریان ، فرآیندها ، محصولات و سهم ما در جامعه است.

مأموریت ، ارزش ها ، استراتژی و سازمان گروهه ، به عنوان یک برند جهانی پیشرو در زمینه تجهیز حمام و لوازم آشپزخانه این شرکت تولید کننده لوازم بهداشتی ساختمان را در رده بندی بالایی از لحاظ تولید محصولات همگام با تکنولوژی و دوست دار محیط زیست قرار می دهد .با امید آنکه روزی محصولات کشور عزیزمان بتوانند در رقابت با این محصولات پیشرو در صنعت ساختمان در رده بندی بالاتری قرار بگیرند.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نماییدآ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن