معرفی شیرآلات گروهه

در این مقاله از سایت لوکس شیر درباره شرکت شیرآلات گروهه یکی از شرکت های خوب در رابطه با این صنعت را برای شما خوانندگان محترم مورد بررسی قرار خواهیم داد و محصولات خوب این شرکت را برای شما معرفی خواهیم کرد ، امیدواریم مقالات اختصاصی لوکس شیر درباره شیرالات و معرفی شیرالات و تکنولوژی های این صنعت بتواند در زمینه انتخاب شیرالات خارجی در حاضر در بازار ایران شما را یاری نماید و بتوانید خریدی آگاهانه تر را انجام دهید برای آشنایی بیشتر با شیرالات در خبرنامه سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه شیرالات گروهه


این شرکت دارای سنت غنی در ایجاد محصولات پیشرو در بازار است.گروهه با کسب مهارت و تجربه شرکت های نوآور ، شایستگی های اصلی خود را گسترش داده است. هر خرید جدید ، دانش جدیدی را در سبد سهام ایجاد کرده است. بهترین مثال کارل نستلر است: این شرکت در سال 1873 تأسیس شد و در سالهای اولیه شهرت خود را به عنوان شیرآلات به دست آورده بود و فناوری جدید ترموستات را با بهینه سازی های پیشرفته توسعه داد. این شرکت از سال 1956 بخشی از گروهه بوده است و تا به امروز ترموستات ها هنوز بخش مهمی از سبد محصولات این شرکت هستند. آنها بر ژنوم شرکت گروهه تأثیر می گذارند. هر از گاهی ، شرکت های پیشگام بیشتری به گروه گروهه وارد می شوند تا تجارت را تقویت کنند و بخشی از تلاش ما برای ارائه آخرین و بهترین فناوری به مصرف کنندگان باشد.

شیرالات گروهه
1817 – ایشلبرگ قدیمی ترین تولید کننده شیر آلات بهداشتی آلمانی ، در ایزرلون تأسیس شده است. در سال 1991 با گروهه ادغام شد.

شیرالات گروهه
1873 – CARL NESTLER Carl Nestler Armaturenfabrik ، اولین شرکت تولید کننده ترموستات برای حمام خصوصی ، تأسیس شد. از سال 1956 بخشی از گروهه و بعداً به GROHE Lahr Thermostats تغییر نام داد.

گروهه
1910 – DAL Deutsche Armaturenfabrik Leipzig (DAL) ، مخترع شیر فلاش (1914) ، تاسیس شد. در سال 1994 بخشی از گروهه می شود.

گروهه

1911-برکنهوف و پاسداگ ، تولید کننده لوازم حمام در Hemer 1911 تأسیس شده است. فردریش گروه کار تولیدی پدرش را ترک می کند و برکنهوف و پاسداگ را در سال 1936 خریداری می کند.

گروهه

1914 -اولین دریچه فلاش ریچارد روست – سرپرست فنی DAL – توسعه شیر فلاش را آغاز می کند. اختراع دریچه شستشو اتماتیک در سال 1914 راه اندازی شد.

شیرالات گروهه

1936 – سال تأسیس گروهه فردریش گروهه در سال 1936 برکنهاف و پاسچداگ را خریداری کرد. بعداً در سال 1948 برکنهاف و پاسچداگ به فردریش گروهه تغییر نام داد.

گروهه
1948 – فریدریش گروهه در سال 1948 ، نام شرکت به نام صاحب آن ، فردریش گروهه آرماتنفابریک تغییر نام داد.

شیرالات گروهه

1956 – اسکالاترم گروهه نوآوری در حمام خانگی را راه اندازی می کند

گروهه

1968 -معرفی شیرالات تک دسته محبوب.

گروهه

1991 – ایشلبرگ بخشی از گروهه شد

شیرالات گروهه

2011 -SPA مجموعه محصولات درجه یک GROHE SPA® راه اندازی شد. از دستشویی گرفته تا وان و دوش ، مجموعه GROHE Spa® طیف وسیعی از اتصالات با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

گروهه

1997 – مرکز طراحی گروهه مرکز طراحی جدید را در Edelburg ، Hemer افتتاح می کند.

شیرالات گروهه

2002 – گروهه لمس سرد گروهه فناوری لمس سرد را در Grohtherm جدید معرفی می کند.

گروهه

2004 – گروهه ONDUS دیجیتال GROHE Ondus® سطح دیجیتالی جدیدی از تجمل را در حمام ایجاد می کند. با یک ضربه انگشت ، رابط دیجیتالی دمای کامل آب را ارائه می دهد.

14

2007 – مرکز شرکت گروهه در دوسلدورف گروهه مرکز شرکتی خود را در دوسلدورف افتتاح می کند ، عملکردهای اصلی گروهه از همر به دوسلدورف منتقل می شوند: مرکز طراحی ، منابع انسانی ، بازاریابی ، ارتباطات و امور مالی.

شیرالات گروهه

2009 – شیرآلات گروهه آبی پیشگام راه اندازی شد. بدون نیاز به حمل بطری های سنگین ؛ آب سرد ، تصفیه شده و گازدار مستقیماً از شیر الات خارج می شود.
گروهه
2014 – LIXIL Corporation and Bank (50٪ JV) ژاپن 87.5٪ سود خالص خود را در گروهه به دست آورد.

شیرالات گروهه

2016 – نوآوری ساخته شده توسط گروهه محصولات مبتکرانه در بازار عرضه می شود: توالت فرنگی GROHEs Sensia Arena.

گروهه

2017 – به رسمیت شناخته شد گروهه جایزه معتبر CSR پایداری دولت فدرال آلمان را دریافت می کند و مجله Fortune نام گروهه را در میان 50 نفر برتر که “جهان را تغییر می دهند” قرار می دهد.

شیرالات گروهه

2017 – راه اندازی سیستم آب هوشمند GROHE Sense Guard یک کنترل کننده آب هوشمند است که خطر سرمازدگی و نشتی های ریز را تشخیص می دهد و در صورت ترکیدگی لوله منبع آب را قطع می کند. از طریق برنامه GROHE Ondus آخرین وضعیت را از خانه دریافت می کنید.

گروهه

2017 – حمام هماهنگ گروهه در راه تبدیل شدن به یک ارائه دهنده کامل حمام وارد بازار سرامیک می شود.

معرفی شیرالات گروهه


این شرکت یک برند جهانی پیشرو در زمینه تجهیز حمام و لوازم آشپزخانه و ارائه محصولات نوآورانه آب اختصاص داده شده است.برای چندین دهه ، گروهه به ارزشهای تجاری فناوری ، کیفیت ، طراحی و پایداری متعهد بوده است که همگی نشان دهنده تعهد این شرکت به ایجاد تجربیات استثنایی است.

محصولات این شرکت با مهندسی ، نوآوری و طراحی خود که به طور محکم در آلمان متصل شده اند ، نشان کیفیت “ساخت آلمان” را دارند و در نهایت اعتماد مشتریان را نسبت به نام تجاری تقویت می کنند.کلیه کارخانه های شبکه تولیدی این شرکت از مهندسی تولید با دقت بالا استفاده می کنند تا از رعایت استانداردهای گروهه به طور مداوم اطمینان حاصل شود. به این ترتیب این شرکت اطمینان می دهد که محصولات آن از نظر طرز کار و عملکرد مطلوب ترین است.

تنها در ده سال گذشته ، موفقیت گروهه با بیش از 240 جایزه طراحی و نوآوری و همچنین رتبه سه در میان “پایدارترین شرکت های بزرگ آلمان در سال 2015” تأیید شده است. بسیاری از پروژه های برجسته در سراسر جهان مجهز به محصولات این شرکت هستند که نشان دهنده ترجیح معماران ، طراحان و توسعه دهندگان برای این نام تجاری است.

در سال 2014 ، این شرکت بخشی از لیکسیل (LIXIL) شد ، پیشگامان محصولات مسکن که چالش های روزمره و واقعی را حل می کند و خانه های بهتر را برای همه و همه جا به واقعیت تبدیل می کند. گروهه این کار را از طریق طراحی معنی دار ، روحیه کارآفرینی و رشد مشاغل مسئول انجام می دهد. رویکرد لیکسیل از طریق مارک های پیشرو در صنعت شیرالات از جمله گروهه ،  آمریکن استاندارد (American Standard) ،ایناکس (DXV ، (INAX و تاستم(TOSTEM) زنده می شود.

شیرالات گروهه را از لوکس شیر خریداری نمایید

ارزش های تجاری گروهه


کیفیت ، فناوری ، طراحی و پایداری. چهار ارزش تجاری که نشان دهنده تعهد این شرکت به ایجاد تجربیات استثنایی است. آنها استانداردهای خود را بسیار بالا قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر بار که شیرالات گروهه را باز می کنید یا از دوش استفاده می کنید ، تفاوت احساس شود.

ماموریت گروهه از بیان مدیر عامل شرکت

 


شیرالات گروهه

آب یک منبع ساده نیست ،آب اساس زندگی و منبع شادی است. هر قطره گرانبها باید با احتیاط اداره شود.با این حال ، با افزایش جمعیت جهان ، شهرنشینی ، مصرف آب و تغییر محیط همچنان چالش هایی  ایجاد می شود.

این شرکت به عنوان رهبر صنعت آماده است تا با این چالش ها روبرو شود. ما مشتاق کیفیت ، فناوری ، طراحی و پایداری هستیم. راه حل های هوشمند ما لذت بردن از آب را افزایش داده و مرزهای نوآوری را جابجا می کند. ماموریت ما برای شکل دادن به آینده آب و کشف ابتکارات پایدار است.(توماس فور)

اقدامات زیست محیطی گروهه

دما دائما در حال افزایش است ، سطح آب دریا بالا می رود و یخچال ها ذوب می شوند. نیازی به گفتن نیست که این تحولات تأثیر عمده ای بر زندگی ما دارد. از آنجا که انتشار CO2 یکی از دلایل اصلی تغییر آب و هوا است ، گروهه خود را متعهد کرده است که که یکی از اولین تولید کنندگان بهداشتی پیشرو در تولید CO2 خنثی باشد.

این شرکت تمام نیروگاه های تولیدی خود و همچنین مراکز تدارکات در آلمان را در ژوئیه 2019 به برق سبز تبدیل کرد. ما از طریق دو پروژه جبرانی نیروگاه برق آبی در هند و یک پروژه تعمیر و نگهداری گمانه در مالاوی که بر اساس معیارهای بسیار سختگیرانه ای مانند استاندارد طلا ، تحت حمایت WWF ایجاد شده است. در اینجا ، علاوه بر این ، فعالیتها همچنین به توسعه پایدار ، اکولوژیکی و اجتماعی در محیط پروژه کمک می کنند.

این نقطه عطف نتیجه منطقی تلاش های پایداری است که گروهه تاکنون برای حفظ منابع دنبال کرده است. در خطوط تولید خود ، این برند روی تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا راه حل های هوشمند و پایداری را تولید کند که به صرفه جویی در آب ، انرژی و اتلاف بدون آسیب رساندن به راحتی و عملکرد کمک کند. این نگرش در مورد کل کارخانه های تولید نیز صدق می کند – شرکت در دو نیروگاه آلمانی خود ، در Hemer و Lahr ، در نیروگاه های حرارتی و برق بلوک سرمایه گذاری کرده است. گروهه همچنین برای کارخانه ای در Klaeng در تایلند یک گواهی نقره از سوی شورای ساختمان پایدار آلمان (DGNB) دریافت کرد. پس از گسترش ساختمان کارخانه در سال 2017 ، اکنون پایدارترین کارخانه تولیدی در نوع خود در آسیای جنوب شرقی است.

شیرالات گروهه و صرفه جویی در مصرف آب


شرکت فناوریهای صرفه جویی در مصرف آب را توسعه داده است که از آب کمتری استفاده می کند اما لذت تجربه را کاهش نمی دهد.

 • گروهه  ECOJOY

شیرالات گروهه

سر دوش ، شیر دوش دستی یا شیرالات گروهه را انتخاب کنید و نه تنها مصرف آب خود را کاهش دهید ، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهید کرد. استفاده از آب کمتر به این معنی است که انرژی کمتری برای گرم کردن آب مورد نیاز است ، بنابراین مزایای آن دو برابر است.

محدود کننده جریان شیر آب مصرف آب را از 2.5 گالن در دقیقه به 1.2 گالن کاهش می دهد اما هوادهی همان حجمی را که توسط یک شیر آب معمولی ارائه می شود ، ارائه می دهد.و کاهش 40 درصدی در مصرف آب را ایجاد می کند

 • شیرآلات مجهز به گروهه INFRARED

شیرالات گروهه

استفاده از شیرالات بدون لمس می تواند مصرف آب را تا 70٪ کاهش دهد و به طور قابل توجهی به اعتبار سبز کمک کند.

 • کاهش خسارات با گروهه  SENSE & SENSE GUARD

شیرالات گروهه

گروهه  Sense & Sense Guard خانه شما را در برابر آسیب و نشتی آب محافظت می کند. این محصولات نوآورانه به یک برنامه پیشرفته در تلفن شما متصل می شوند تا به شما هشدار داده و این قدرت را بدهند که قبل از آسیب رساندن به خانه ، نشتی ها را متوقف کنید.

تکنولوژی Sense یک سیستم تشخیص آب است که مناطقی را که ممکن است آب در آنها آسیب ببیند بررسی می کند ، دما و رطوبت را بررسی می کند و در صورت خرابی هشدارهای فوری ارسال می کند.گروهه  Sense Guard میزان مصرف آب را ردیابی می کند ، نشت میکرو را زود تشخیص می دهد و در صورت ترکیدگی لوله ، گروهه Sense Guard حتی منبع آب را فورا قطع می کند.

 • شیرآلات تصفیه آب و کربناتور آشپزخانه گروهه

شیرالات گروهه

شیرآلات آشپزخانه گروهه آبی (Blue) که آب لوله کشی معمولی را به آب تصفیه شده ، سرد ، مقطر یا گازدار تبدیل می کند.با وجود محصولات آبی در خانه ، خانواده ها دیگر نیازی به خرید آب در یک بطری پلاستیکی ندارند.

 • شیرآلات کم مصرف گروهه 

شیرالات گروهه

شیرالات تک اهرمی گروهه  EcoJoy feature دارای محدود کننده جریان با هوادهی هستند و در مصرف آب بدون به کاهش فشار آب صرفه جویی می کنند. یک جریان رضایت بخش و حجیم که هرگز از 1.5 گالن در دقیقه تجاوز نمی کند ، به همان اندازه ارزان و با محیط زیست مهربان است.

 • صرفه جویی در آب توالت فرنگی با فلاش دوطرفه

شیرالات گروهه

طراحی شده برای استفاده در توالت های دیواری ، صفحات دو طرفه مخفی به کاربر اجازه می دهد تا هنگام شستن توالت از چه میزان آب استفاده کند. با استفاده از حجم کمتر آب برای شستن توالت می توانید مصرف سالانه آب خود را به میزان چشمگیری کاهش دهید و در حفاظت از این منبع طبیعی ارزشمند مشارکت کنید.

 • سر دوش های کم مصرف

سردوش شیرالات گروهه

سر دوش را با فناوری EcoJoy انتخاب کنید و می توانید مصرف آب خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید در حالی که هنوز از یک تجربه لذت بخش و احیا کننده بهره مند هستید. این نه تنها برای محیط زیست و نسل های آینده مفید است ، بلکه هزینه خانه شما را نیز کاهش می دهد.

 • شیرالات مادون قرمز

شیرالات گروهه

سنسور مادون قرمز حرکت دست را تشخیص می دهد بنابراین آب فقط در مواقع مورد نیاز جریان می یابد ارائه لوکس و صرفه جویی در آب و انرژی به این معنی که برای حمام یا در فضاهای عمومی شلوغ مناسب است.

کیفیت گروهه


همه چیز در این شرکت دارای مهر و موم با کیفیت استثنایی است. همه اجزای محصولات گروهه ، با سهولت کارکرد و ظاهر کامل باید در برابر تست های استقامتی متعدد و سخت در صنعت مقاومت کند.

در آزمایشگاههای شرکت در جنگل سیاه ، محصولات ما با سرعت زیادی کنار گذاشته می شوند. در اینجا ، ظروف برنجی ، دوش و ترموستات و همه اجزای همراه آنها باید اثرات شبیه سازی شده 20 سال استفاده روزانه را مخصوصاً با آب سخت تحمل کنند. این که ما در این فرایند از استانداردهای کیفیت خود و استانداردهای بین المللی بهتر عمل می کنیم سود دهی می کند و این نشان می دهد کیفیت گروهه بسیار فراتر از چرخه زندگی معمولی است و در صورت قطع تولید محصول خاصی ، قطعات جایگزین حداقل برای ده سال در دسترس می مانند.

برای آشنایی با شیرالات هانس گروهه کلیک نمایید

جمع بندی درباره شیرالات گروهه


موفقیت مستمر گروهه از اهداف پایداری پیشی گرفت عملکرد پایداری گروهه بالاتر از هدف است.پایداری بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی گروهه است که بر رشد کارآمد تمرکز می کند و از رویکرد پایداری 360 درجه پیروی می کند که شامل کارکنان ، تامین کنندگان ، مشتریان ، فرآیندها ، محصولات و سهم ما در جامعه است.

مأموریت ، ارزش ها ، استراتژی و سازمان گروهه ، به عنوان یک برند جهانی پیشرو در زمینه تجهیز حمام و لوازم آشپزخانه این شرکت تولید کننده لوازم بهداشتی ساختمان را در رده بندی بالایی از لحاظ تولید محصولات همگام با تکنولوژی و دوست دار محیط زیست قرار می دهد .با امید آنکه روزی محصولات کشور عزیزمان بتوانند در رقابت با این محصولات پیشرو در صنعت ساختمان در رده بندی بالاتری قرار بگیرند.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید خالی استبازگشت به فروشگاه
  پیمایش به بالا