شیرالات آی لایف - ilife

معرفی شیرالات ilife دیدگاه خود را بنویسد

معرفی شیرالات ilife

از سال ۲۰۰۰ زمانی که موسس شرکت شروع به فروش محصولات سوئیت توالت از پشت کامیون خود کرد، کسب و کار ilife آغاز شد. این شرکت در سال ۲۰۰۰ در مونیخ آلمان به ثبت رسید و امروزه کارخانه ilife و انبار شرکت و دفتر اصلی آن در Lidcombe در Sydney استرالیا واقع است. از جمله ویژگی های این برند میتوان به ارائه طرح های بی نظیر، ایجاد یک روند جدید زندگی و عدم سردرگمی در طراحی و استراتژی فروش اشاره کرد.

 

ای لایف یکی از عمده فروشندگان محصولات توالت، لوازم حمام و پانل های دوش به برخی از بزرگترین توسعه دهندگان آپارتمان در استرالیا است. علاوه بر آن شیرالات ilife در جهت ارائه به بسیاری از هتل های ستاره دار و پروژه های مسکونی و تجاری در بازار های جهانی طراحی و توسعه داده میشود و ازین جهت مورد اطمینان طراحان و سازندگان بین المللی است. این رابطه قوی شرکت را قادر به طراحی و ساخت محصولات پیشرو و نوآورانه مانند مخزن توالت توکار ۴ پایه کرده است. اینها بیشتر در آپارتمان های رده بالا در سراسر استرالیا یافت می شوند. با این حال، شرکت ilife این توالت را با موفقیت و با هزینه ای بهینه ساختند که غالب مردم می توانند آن را تامین کنند. شرکت Ilife در حال تهیه لوازم برنجی صنعت حمام با ارائه محصولات با کیفیت بالا و با قیمت عمده فروشی است.

 

 

تمام خط تولید محصولات از تحقیق در مورد محصول تا طراحی آن، ماشین کاری، ریخته گری قالب، ماشین کاری CNC، مهر زنی، خم، جوشکاری، پرداخت، آزمایش و سیستم کنترل کیفیت با مدیریت ISO 9001 و سیستم مدیریت صنعتی مدرن با رعایت  استاندارد ها و مقررات بازار های مختلف انجام میپذیرد و تمام تولیدات تحت دقیق ترین فرایند کنترل شده قرار دارند و هر گونه جزئیاتی جهت اطمینان از اینکه محصولات  مطابق استاندارد های بازار است پیگیری می شود.

برند آی لایف موفق به اخذ گواهینامه های CE، Watermark،ACS ، CUPS، NSF و گواهینامه ACS شده است و حتی محصولات خود را در سطحی بالاتر از سطح استاندارد و الزامات بازار اروپا تولید می کنند. در زیر تصویری از گواهینامه Watermark دریافت شده توسط شرکت ilife را مشاهده میکنید.

WATERMARK یک گواهی ثبت شده استاندارد و محدود؛ صادره از استرالیا است. (ACN 087 326 690) 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X