لوکس شیر » شیرالات » معرفی شیرالات ilife

معرفی شیرالات ilife


از سال ۲۰۰۰ زمانی که موسس شرکت شروع به فروش محصولات سوئیت توالت از پشت کامیون خود کرد، کسب و کار ilife آغاز شد. این شرکت در سال ۲۰۰۰ در مونیخ آلمان به ثبت رسید و امروزه کارخانه ilife و انبار شرکت و دفتر اصلی آن در Lidcombe در Sydney استرالیا واقع است. از جمله ویژگی های این برند میتوان به ارائه طرح های بی نظیر، ایجاد یک روند جدید زندگی و عدم سردرگمی در طراحی و استراتژی فروش اشاره کرد.

 

ای لایف یکی از عمده فروشندگان محصولات توالت، لوازم حمام و پانل های دوش به برخی از بزرگترین توسعه دهندگان آپارتمان در استرالیا است. علاوه بر آن شیرالات ilife در جهت ارائه به بسیاری از هتل های ستاره دار و پروژه های مسکونی و تجاری در بازار های جهانی طراحی و توسعه داده میشود و ازین جهت مورد اطمینان طراحان و سازندگان بین المللی است. این رابطه قوی شرکت را قادر به طراحی و ساخت محصولات پیشرو و نوآورانه مانند مخزن توالت توکار ۴ پایه کرده است. اینها بیشتر در آپارتمان های رده بالا در سراسر استرالیا یافت می شوند. با این حال، شرکت ilife این توالت را با موفقیت و با هزینه ای بهینه ساختند که غالب مردم می توانند آن را تامین کنند. شرکت Ilife در حال تهیه لوازم برنجی صنعت حمام با ارائه محصولات با کیفیت بالا و با قیمت عمده فروشی است.

 

 

تمام خط تولید محصولات از تحقیق در مورد محصول تا طراحی آن، ماشین کاری، ریخته گری قالب، ماشین کاری CNC، مهر زنی، خم، جوشکاری، پرداخت، آزمایش و سیستم کنترل کیفیت با مدیریت ISO 9001 و سیستم مدیریت صنعتی مدرن با رعایت  استاندارد ها و مقررات بازار های مختلف انجام میپذیرد و تمام تولیدات تحت دقیق ترین فرایند کنترل شده قرار دارند و هر گونه جزئیاتی جهت اطمینان از اینکه محصولات  مطابق استاندارد های بازار است پیگیری می شود.

برند آی لایف موفق به اخذ گواهینامه های CE، Watermark،ACS ، CUPS، NSF و گواهینامه ACS شده است و حتی محصولات خود را در سطحی بالاتر از سطح استاندارد و الزامات بازار اروپا تولید می کنند. در زیر تصویری از گواهینامه Watermark دریافت شده توسط شرکت ilife را مشاهده میکنید.

WATERMARK یک گواهی ثبت شده استاندارد و محدود؛ صادره از استرالیا است. (ACN 087 326 690) 

برای خرید شیرالات ای لایف کلیک کنید

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا