راهنمای خرید سینک روشویی

راهنمای خرید سینک روشویی را در این مقاله برای شما خوانندگان سایت لوکس شیر آماده کرده ایم امیدواریم برای شما مفید باشد .با توجه به کارکردشان معمولاً در حالت ایستاده تولید میشوند و قابلیت نصب روی انواع سینک ها را دارند اما آن چیزی که آنها را از هم متمایز میکند ارتفاع اشان است که بر حسب نوع سینک شیرالات روشویی به کار رفته میتواند از نوع  پایه ‌بلند و پایه کوتاه باشد. بنابراین آن چیزی که در زمان خرید باید مد نظر داشته باشید، آشنایی با نوع سینک به کار رفته و خروجی فاضلاب آن است. پس با ما همراه باشید تا شما را با انواع سینک روشویی و کارکرد آنها بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید شیر روشویی متناسب با آنرا خریداری کنید.

سینک روشویی روکار (روکابینتی) یا روشویی کاسه ای راهنمای خرید سینک روشویی

سینک های کاسه ای از نوع روکار هستند و روی کانتر سرویس بهداشتی شما قرار میگیرند. این سینک ها شامل حفره ای برای نصب شیر روشویی روی خود هستند و بنابراین شما میتوانید از انواع مختلف شیرهای توکاسه استفاده کنید. البته بر حسب اینکه کاسه روشویی شما عمیق است یا کم عمق؛ میتوانید از روشویی های پایه بلند یا پایه کوتاه استفاده کنید.

روشویی لبه دار (لبه برجسته)

این سینک روشویی هم از نوع روکار است و روی کانتر (کابینت) نصب میشود. نصب آسان و کم هزینه این سرویس روشویی، سبب محبوب شدن آن شده است. استفاده از این سرویس منجر به آن میشود که شما نتوانید از شیر های توکاسه استفاده کنید و مجبور باشید شیر را مستقیماً روی کانتر نصب کنید که البته این امر زیبایی سرویس شما را دوچندان میکند ولی باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که به دلیل ارتفاع و فاصله این سرویس از سطح کانتر، شما به یک شیر پایه بلند نیاز خواهید داشت. لازم به ذکر است که مجموعه لوکس شیر، به عرضه انواع روشویی های پایه بلند در انواع سبک های کلاسیک، مدرن و نئو کلاسیک کرده که خرید آنها میتواند مشکل شما را با روشویی های لبه برجسته به کلی برطرف کند.

سینک روشویی توکار (متصل به کانتر)

این نوع روشویی درون کابینت قرار میگیرد و بر حسب نحوه استفاده انواع مختلفی دارد. اگر به فضای کابینت چندان احتیاجی ندارید، میتوانید از مدل بدون لبه که دورن کابینت کاملا فیکس میشود استفاده کنید. استفاده از این مدل ظاهری یک دست و یکپارچه به سرویس روشویی شما میدهد و از آنجا که اجزای شیر به طور مستقیم درون کابینت قرار میگیرند، کمترین ریزش آب را به کف سرویس بهداشتی دارد.

اما اگر به وجود کابینت در سرویس خود اهمیت می دهید و میخواهید در عین استفاده از یک سرویس مدرن، فضایی برای نگهداری ملزومات خود در اختیار داشته باشید از سینک های برآمده استفاده کنید. این سرویس به شما کمک میکند از فضای کمی که در جلوی کابینت در اختیار دارید، بهترین استفاده را بکنید و همچنان فضای کافی در کابینت خود داشته باشید. در ضمن در خرید شیر روشویی به عمق سینک روشویی مناسب براساس ضخامت سطح رویی و پیشخوان کانتر توجه داشته باشید تا بتوانید یکی از انواع شیرآلات پایه کوتاه یا پایه بلند را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

سینک روشویی دیواری

این مدل همانطور که از نامش پیداست برای نصب نیازی به کانتر ندارند و روی دیوار نصب می شوند و با سطح زمین تماس ندارند. سینک های دیواری با ظاهر ساده خود سبب می شوند کفپوش سرویس بهداشتی بهتر دیده شود و فضا هم بزرگتر جلوه کند. استفاده از سینک های دیواری زمانی مفید است که لوله گذاری ها بصورت توکار انجام شود در غیر این صورت بهتر است از سینک های پایه دار استفاده کنید که پایه آنها سبب مخفی کردن لوله های روکار از دید می شوند و زیبایی ظاهری فضا را حفظ می کنند.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top