لوکس شیر » مقالات » معرفی محصولات و تکنولوژی ها » سری اولترا Ultra- شیرالات کانتی پلاس

شیرالات کانتی پلاس اولترا Ultra


شیرالات سویسی کانتی پلاس از شیرالات کم مصرف سایت لوکس شیر می باشد که با توجه به وارداتی بودن آن در رده شیرالات لوکس قرار می گیرد.شیرالات کانتی پلاس با دو نوع منبع تغذیه باطری و برق شهری کار می کند .  شیرالات کانتی پلاس سری اولترا با توجه به هوشمند بودن در روند کاهش مصرف آب نقش موثری دارد

شیرالات هوشمند حرفه ای سری اولترا؛ انتخاب اول در هر طرحی

هنگامی که بحث رسیدن به بالاترین استانداردهای بهداشتی، رعایت الزامات صرفه جویی در مصرف آب و صرفه جویی در انرژی و اطمینان از ایمنی در برابر خرابکاری به میان می آید، سری Ultra کانتی پلاس بهترین انتخاب ممکن است. سری اولترا در بسیاری از طرح ها و برنامه ها با توجه به اندازه، عملکرد، منبع تغذیه، و غیره برای هر محیط، از جمله دستشویی و سالن های عمومی در موسسات تجاری، مطابق با نیازهای شماست.

سری Ultra مفهوم Trend-setting را در غالب کیفیت، پایداری و قابلیت اطمینان در یک نسبت عملکرد بسیار خوب با قیمت مطلوب ترکیب می کند.

 

روند طراحی شیرالات

سری Ultra حداکثر سطح راحتی و ایمنی را از طریق فناوری هوشمند، همان فن آوری مطلوب مهندسی، ارائه می دهد . این فناوری استانداردهای جدید را از نظر مصرف آب و انرژی تنظیم می کند. عملکرد این فناوری بهداشتی نوآورانه باعث می شود که این شیر یک راه حل کامل برای هر محیط یا برنامه باشد.

روندی که در طراحی سری Ultra کانتی پلاس به کار رفته برگرفته از موارد زیر است:

پایداری

صرفه جویی در مصرف آب نهایی و بهره وری انرژی بر اساس تکنولوژی پیشرفته.سال ها بهره برداری بدون دردسر به علت استفاده از مواد با کیفیت بالا و اجزای سازنده.

بهداشت

حفاظت در برابر انتقال باکتری به علت عملیات هوشمند شیر و بدون دخالت دست. پیشگیری از تولید ژرم پستان از طریق استفاده از مواد باکتریایی و شستشوی بهداشتی.

یک سرویس ابزار

تنها نیاز به یک آچار آلن بعنوان کلیدی برای باز کردن قطعات مختلف شیر دارد. پس از آن، سرویس دهی قطعات را با این ابزار رایگان می توان در عرض چند ثانیه از طریق این قطعه جانبی و کشیدن و رها کردن انجام داد

 

طراحی ماژولار


یک شیر انحصاری و کاربردی برای هر محیط، به دلیل مفهوم طراحی مدولار هوشمند. یعنی میتوانید به آن قطعات جدیدی همچون پنل خورشیدی اضافه کنید.

اتصال VARIO


رابط های VARIO connect گزینه های اتصال متغیر برای منبع تغذیه (باتری، منبع تغذیه تک و چندگانه)، گزینه انتقال داده و کنترل را فراهم می کنند.

امکانات شیرالات کانتی پلاس اولترا

• ویژگی Twist Stop: برای خاموش کردن شیر از داخل شیر آب (در واقع خرابی)
• تنظیم درجه حرارت آب و تنظیم گارد محفاظتی جلوگیری از سوزش
• دارای نماشگر LED جهت نمایش وضعیت
• دارای قابلیت تعیین عملکرد و برنامه نویسی خاص هنگام لمس شیر

 

منابع کارآمد

عملکرد هوشمند شیر و بدون دخالت دست استفاده از آب را تا ۷۰٪ کاهش می دهد، زیرا آب تنها زمان نیاز باز میشود. این به شدت میزان مصرف انرژی برای گرم کردن آب را نیز کاهش می دهد. ماژول خورشیدی اختیاری یا توربین یکپارچه انرژی کافی برای افزایش عمر باتری تا ۸ سال صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را کامل می کند. مواد با کیفیت بالا و اجزای بدون سرب، سال ها طول عمر بدون مشکل را تأمین می کنند.

صرفه جویی در مصرف آب

نرخ جریان کم آب- ۶ لیتر  یا کمتر به میزان ۲ لیتر در دقیقه به لطف استفاده از آبفشان های کاهنده مصرف. زمان تاخیر جریان آب می تواند کاهش یابد و درنتیجه مصرف آب حتی کمتر شود.

صرفه جویی در انرژی

افزایش طول عمر باتری با سلول های قلیایی معمولی تا ۴ سال و استفاده کامل از ظرفیت باتری از طریق مدیریت قدرت نوین. کاهش مصرف انرژی برای گرم کردن آب بدلیل کاهش مصرف آب تا ۷۰٪ کاهش می یابد.

انرژی خورشیدی

حداکثر ۸ سال عمر باتری با ماژول خورشیدی اختیاری است که انرژی را از منابع نور طبیعی و مصنوعی تولید می کند. ایده آل برای استفاده در مناطق عمومی.

انرژی توربین

حداکثر طول عمر باتری تا ۸ سال با ماژول توربین اختیاری: یک مینی توربین نیروی برق را از جریان آب تولید می کند. ایده آل برای مناطق بسیار پر مصرف.

برای مشاهده قیمت شیرالات کانتی پلاس کلیک نمایید

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا