تکنولوژی اکو اسمارت شیرالات هانس گروهه


شیرالات هانس گروهه و تکنولوژی اکو اسمارت را در این مقاله برای شما آماده کرده ایم با ما همراه باشید.شرکت هانس گروهه تولید کننده شیر آلات بهداشتی از گذشته تا کنون به علت داشتن محصولات ساخت آلمان عملکردی موفقیت آمیز داشته است. در حال حاضر %۸۰ محصولات هانس گروهه که در شش واحد صنعتی کشور آلمان تولید می گردد به ۱۳۰ کشور در قاره های مختلف جهان صادر می شود.

همچنین بیش از ۸۰% از بازار فروش محصولات هانس گروهه در خارج از کشور آلمان می باشد.
اکنون این سئوال مطرح می گردد که چرا یک شرکت آلمانی با داشتن چنین پایه و اساس گسترده بین المللی همچنان محصولات خود را در کشور آلمان تولید می نماید؟ در حالی که به نظر میراد داشتن شعبات تولیدی در سراسر جهان بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.
علت امر این است که شرکت هانس گروهه همواره تضمین کیفیت محصولات خود را بر اساس مدیریت کیفیت موثر پایه گذاری نموده است. لازم به ذکر است متخصیین این شرکت در طی ۱۱۰ سال گذشته تا کنون فقط از موادی با کیفیت بالا به منظور تضمین تولید مستمر, انجام تحقیقات کاربردی و تفکر نوآورانه مشتمل در مسیر آینده گرایی به کار برده اند.

بدیهی است شرکت هانس گروهه همه موارد عنوان شده را در غالب اصل اساسی تعهد به حفظ سلامت ,ایمنی و رفاه مشتریان و کارکنان خود به کار گرفته است. کیفیت و طراحی محصولات مارک هانس گروهه به گونه ای است که به سرعت در نظر بیننده آشکار میگردد , اگرچه ارزشهای درونی کالا از جمله مواردی است که شاید در نگاه اول پدیدار نباشد, اما با یک مقایسه اجمالی بین محصولات ارزان قیمتی که مانند سیل روانه بازار محصولات بهداشتی می گردند, در مواجهه با محصولات هانس گروهه با عملکرد بهبود یافته در زمینه فن آوری نوآورانه برتری این کالا به سرعت به اثبات می رسد.

شیرالات هانس گروهه و تکنولوژی اکو  اسمارت ECO-SMART

در گروه هانس گروهه اشتیاق به آب با آگاهی از مسئولیت در حال رشد ما در مقابل این منبع با ارزش در ارتباط است. ما بطور پیوسته در حال تلاش برای توسعه بیشتر محصولات ذخیره کننده آب و انرژی مثل تکنولوژی اکو- اسمارت هستیم. این یکی از دلایلی است که ما جزو اولین شرکت هایی هستیم که نشان نوظهور water efficinecy را از اتحادیه های  اروپایی تولید کننده شیرالات دریافت کردیم. مدل های talis و focus و metris و همچنین مدلهای crometta 85  و croma 100 همگی جازه رتبه نخست بالاترین امتیاز را در بخش خانگی از آن خود کرده اند. ما توسعه محصولاتی رو که اثر مثبت روی تندرستی و محیط زیست می گذارند، ادامه خواهیم داد

هانس گروهه یکی از اولین تولید کنندگان شیرالات بهداشتی در جهان بود که یک صفحه بالانس کننده زیست محیطی برای دوش های دستی فراهم کرد. این صفحه ردپای زیست محیطی دوش های دستی را اندازه گیری میکنند و شفافیت کاملی بر اثر زیست محیطی آنها ارائه میکند.

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top