پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان


پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان را در این مقاله با توجه به سابقه سایت لوکس شیر در بحث اطلاع رسانی و پوشش خبری تمام نمایشگاه های صنعت شیرالات در سراسر کشور ، به سمع و نظر شما خوانندگان محترم خواهیم رساند.

بنا به اخبار دریافتی نمایشگاه شیرالات و صنعت ساختمان ۵ لغایت ۸ دی ماه سال ۱۳۹۷ در گیلان برگزار خواهد شد.از اطلاعات برگزاری این نمایشگاه در صورت وصول اخبار دریافتی شما علاقه مندان را مطلع خواهیم کرد.

برای بازدید و کسب اطلاع از آخرین دستاوردها و فناوری های شرکت های شیرالات از این نمایشگاه بازدید نمایید.مهمترین اخبار صنعت شیرالات را می توانید در قسمت اخبار داغ مطالعه نمایید و نظرات و انتقادات خود را با ما مطرح کنید.

برای پیگیری اخبار و اطلاعات دنیای شیرالات لوکس شیر را دنبال نمایید.برای مشاوره رایگان درباره شیرالات و انتخاب بهترین برندها می توانید با کارشناسان سایت لوکس شیر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

لوکس شیر از تمامی شرکت های شیرالات دعوت به عمل می آورد تا در بحث اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات خود را در اختیار ما قراردهند و از حضور خود در نمایشگاه های مهم کشور اطلاعاتی را در اختیار دنبال کنندگان خود قرار دهند تا علاقمندان بتوانند هرچه بهتر از اخبار شرکت ها مطلع شوند.

پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان

لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات ساختمانی با معرفی بهترین برندهای شیرالات ایرانی و شیرالات خارجی برای مشاهده سایر خبرها کلیک نمایید.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top