نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز


با توجه به اخبار و اطلاعات درج شده در سایت های مختلف ۲۴ امین نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز در حال آماده شدن است تا از شرکت های ساختمانی و شرکت های شیرالاتی  و آخرین محصولات آن ها رونمایی کند.

نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای مردم و شرکت هاست تا با یکدیگر به تعامل بیشتری بپردازند و راه های خرید و ارائه دستاوردها را به بهترین شرکت در اختیار مشتریان قرار می دهد.شهر تبریز نیز با توجه به وسعت و صنعتی بودن فرصت مناسبی را در اختیار شرکت های فعال در بخش ساختمان قرار داده است.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ خرداد ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل نمایشگاه های دائمی برگزار خواهد شد.اطلاعات تکمیلی را در این بابت در خبرهای بعدی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای پیگیری اخبار صنعت شیرالات کلیک نمایید

نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز

 

لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات ساختمانی با معتبرترین برندهای شیرالات ایرانی و شیرالات خارجی در ایران.برای دریافت مشاوره رایگان درباره خرید شیرالات با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و به رایگان با کارشناسان لوکس شیر مشورت نمایید.انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.با پیوستن به کانال لوکس شیر آخرین اخبار صنعت شیرالات را دنبال نمایید

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top