آشپزخانه هوشمند

شیرالات در آشپزخانه مدرن و پیشرفته دیدگاه خود را بنویسد

   شیرالات در آشپزخانه مدرن و پیشرفته_قسمت اول

 

 

پیشروی از روند صنعت می تواند به کسب و کارهای حرفه ای کمک کند تا کسب و کارشان را افزایش دهند. لوله کش ها، سازندگان و بازسازی کننده ها در صنعت تجارت حرفه ای می توانند با معرفی آن ها به آخرین تکنولوژی شیر برای آشپزخانه و حمام اعتبار درک خود را در چشم مشتری افزایش دهند. آیا شما در حال کار بر روی یک مجتمع واحدهای مسکونی هستید یا نیاز به یک آشپزخانه تجاری پیشرفته دارید، پیاده سازی پیشرفته به شما کمک می کند تا از خواسته های مشتریان فراتر روید. روند آشپزی و آشپزخانه شیرهای آشپزخانه را در سال ۲۰۱۷ کشف کنید و ببینید چگونه این پیشرفت ها به رشد تجارت تجارت حرفه ای شما کمک می کند.

 

۱:فیلترهای آشپزخانه که آب درخواست شده را بر اساس تقاضا ارائه می دهند.

تصور کنید مشتریان خود را  که می گویند که می توانند یک لیوان آب را تهیه کنند که برای هر بار نوشیدن  خوشمزه تر است. سه برند شیرالات که از تکنولوژی تصفیه آب در عملکرد آنها ساخته شده است. کوهلر آشپزخانه Carafe را ارائه می دهد که دارای سیستم تصفیه آب داخلی است. شیر آب Grohe Blue دارای یک سیستم خنک کننده، کربناته و فیلتراسیون آب است که به کاربران اجازه می دهد تا هر بار که بخواهید یک لیوان آب آشامیدنی تند، سرد را بخورند. Pfister دو مدل مخلوط با تکنولوژی Xtract ™ ارائه می دهد که ایمنی آب را با حذف کلر، سرب، آفت کش ها، جیوه و انتخاب دارو از آب افزایش می دهد.

 

۲:یک سر دوش که با لمس ساده تغییر می کند.

شما می توانید به مشتریان خود کمک کنید تا با پیشرفت هایی که به زودی در بازار از استاندارد به دست می آید، پیشرفت کنند. به جای تنظیم دستیسر دوش خود، کاربران می توانند الگوی اسپری دوش را فقط با لمس کردن سر دوش یا از طریق دکمه راه دور بی سیم تغییر دهند. این امر باعث میشود که مشتریان دوش های قابل تنظیم را به دوش ثابت خود ترجیح دهند و برای کسانی که دارای ارتفاع یا تحرک محدود هستند، بسیار مفید باشد. اضافه کردن این قابلیت به حمام های مشتریان شما، آنها را با تجربه دوش های جدید مواجه می کند، و آنها را در حال تعریف و تمجید از شما

 

 

۳:شیرهای آشپزخانه که بدون لمس دستی شروع به کار می کنند

Grohe به عنوان دربهای اتوماتیک که می تواند با ضربه زدن به پایی باز شود، به یک شیر آشپزخانه فعال با ضربه پا تبدیل شده است که به راحتی با ضربه زدن به یک سنسور که در پایه شمارنده سنسور شیر قرار دارد، روشن و خاموش می شود. این مخلوط پاسخی به لحظات شلوغ در آشپزخانه است که مردم دست شان شلوغ است. از آنجا که فعال شدن دست آزاد است، می توانید این تکنولوژی را به عنوان راهی برای بهبود کلی و پاکیزگی آشپزخانه های مشتریان خود ارائه دهید.

 

 

 

منبع مقاله:

 

https://www.ferguson.com/content/trade-talk/business-tips/top-6-faucet-technology-trends-2017

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X