شیرالات کی دبلیو سی سری دومو


در این مقاله برای شما مخاطبان سایت لوکس شیرالات کی دبلیو سی سری دومو را تشریح خواهیم کرد و به بیان خصوصیات آن خواهیم پرداخت با سایت لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات همراه باشید

نمادی از مدرنیته

 اگر شما یک طراح، معمار، یک سازنده ساختمان، یک سرمایه گذار یا یک لوله کش هستید، احتمالا شما اکنون شیرالات کی دبلیو سی سری دومو را به عنوان نمادی از قدمت KWC شناخته اید. دومو، شیر میکسری با کیفیتی بالاست و یکی از مرسوم ترین مدل های سوئیسی از سال ۱۹۸۲ است. این محصول چند ساله از KWC به خوبی به شما نشان می دهد که جنس خوب و با کیفیت است که باقی می ماند- اما در عین حال هنوز هم جایی برای پیشرفت وجود دارد.

تکنولوژی coolfix®

این شیر به شما کمک می کند تا آگاهی خود را نسبت به نحوه استفاده از آب افزایش دهید. با تشکر از فن آوری صرفه جویی در مصرف انرژی coolfix®، زمانی که اهرم در موقعیت مرکزی خود است، آب سرد به جای آب ولرم ، جریان می یابد، که در نتیجه به کاهش مصرف آب گرم شما کمک میکند.

درزگیری محکم – Tightly sealed

پوشش آب بندی نو آورانه KWC، شیر را برای مدت زمان طولانی آب بندی می کند. این پوشش کارتریج کنترلی را از مواد باقی مانده توسط تمیز کننده ها و یا چرک های باقی مانده محافظت می کند. قطعه پشتیبان اهرم شیر (تصویر زیر) که با هسته فلزی تقویت شده و به پوشش آب بندی متصل شده است، به طور کامل از افتادن اهرم شیر جلوگیری میکند.

محافظت فراون – Plenty of protection

شما می توانید به کارتریج های کنترلی KWC اطمینان کنید.- آنها بارها طی این سالیان مورد آزمایش قرار گرفته اند. این کاتریج ها هسته و قلب شیرالات KWC است که شیر میکسر را با استفاده از دو دیسک سوراخ شده با مخازن گریس کنترل می کند. شیرالات ما با عملکردهای مختلف بسته به منطقه مورد استفاده خود تجهیز میشوند.

به همان اندازه کاربردی است

همه چیز تحت کنترل است. هنگامی که در حال دوش گرفتن و یا حمام هستید، روی چیزهایی که واقعا به لذت، آرامش و سرگرم کننده بودن آب مربوط میشود، تمرکز کنید. عملیات دوش گرفتن از طریق شیر میکسر توکار سری دومو به شما این امکان را میدهد تا بصورت نرم و راحت و به شکلی شیک در تمام زمان ها کنترل کامل دما و حجم آب را تحت نظر داشته باشید.

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top