تکنولوژی شیرالات نوبیلی


حداکثر بهره وری، این قاعده ای است که همواره زمینه ساز طراحی و تولید یک مدل جدید در شیرالات نوبیلی بوده است . علاوه بر زیبایی محصولات نوبیلی تلفیقی از راحتی و لذت را داراست. با این مطلب از سایت تخصصی شیرالات لوکس شیر همراه باشید.

تحقیق و نوآوری

نوبیلی بیش از شصت سال است که از بهترین فناوری بهره می برد ، آنها متقاعد شده اند که امکانات تولید باید در نوآوری تکنولوژیکی محصولات منعکس شود. تلفیق کارایی و کیفیت در شیرالات نوبیلی بالاترین استانداردهای قابلیت اطمینان را تضمین می کند.

برای مطالعه درباره کارخانجات شیرالات نوبیلی کلیک نمایید

کارتریج نوبیلی وید در شیرالات نوبیلی (NOBILI WIDD®)


کارتریج غوطه وری کامل نوبیلی وید به شما این امکان را می دهد تا به اهداف درجه یک زیست محیطی دست پیدا کنید و هر روز در مصرف آب و انرژی خود صرفه جویی کنید. مشخصات طراحی آن و سطح بالای مصالح مورد استفاده ، قابلیت اطمینان بی نظیری را فراهم می کند: نوبیلی آنقدر از کیفیت آن اطمینان دارد که محصولاتش را ۲۰ سال ضمانت می کند.

 • قابلیت اطمینان کلی

شیرالات نوبیلی

محصولات نوبیلی حداکثر نوآوری تکنولوژیکی را در خدمت کیفیت زندگی و احترام به محیط زیست ارائه می دهد. این دستگاه با استفاده از مواد درجه یک پردازش شده توسط فرآیندهای پیشرفته این افتخار را به نوبیلی می دهد که کارتریج  ۲۸ و ۳۵ میلیمتری  نوبیلی وید خود را برای مدت ۲۰ سال تضمین کنند.

 • زیبایی بیرونی و تکنولوژی درونی نوبیلی

شیرالات نوبیلی

کارتریج غوطه وری نوبیلی وید به لطف فلسفه طراحی نوآورانه و استفاده از مواد پیشرفته ، به سطح قابل اطمینانی دست می یابد که تا به حال غیرقابل تصور بود (قدرت پیچشی ۱۸ Nxm ، مقاومت در برابر فشار بیش از ۷۰ Bar). جواهری است که در مرکز تکنولوژی نوبیلی طراحی و ساخته شده است.

 • WIDE®: دیسک خشک غوطه ور در آب

آب به بالای مخلوط کننده می رسد که در اطراف پروفیل کارتریج جریان دارد و سایش مکانیکی را به شدت کاهش می دهد هیچ رسوب آهکی داخل آن وجود ندارد و هیچ گریسی نیز شسته نمی شود. روانکاری صفحات سرامیکی بدون تغییر است ، و باعث نرمی بی نظیر حرکات اهرم می شود.

 • روشن شدن با آب سرد

شیرالات نوبیلی

هنگامی که اهرم در موقعیت مرکزی قرار دارد ، کارتریج نوبیلی وید اجازه می دهد تا جریان به سمت آب سرد (به جای آب ولرم) باز شود ، از فعال شدن دیگ بخار جلوگیری می کند ، که این امر منجر به مصرف کمتر آب گرم ، صرفه جویی اقتصادی بیشتر ، احترام زیاد به محیط زیست می شود.

 • چیزی برای پنهان کردن نیست

شیرالات نوبیلی

مهندسان ، محققان و تکنسین های شرکت هر روز فناوری نوبیلی را طراحی و آزمایش می کنند. آنها به مانند یک ارکستر محصول نهایی را موسیقی ای با هماهنگی کامل تصور می کنند هیچ چیز را به شانس نمی سپارند، حتی کوچکترین و پنهان ترین جزئیات را که برایشان مهم است را صرف نظر از کارکرد آن دست کم نمی گیرند.

 • مخلوط کن برنجی و محدود کننده جریان

شیرالات نوبیلی

میله مخلوط کننده کارتریج نوبیلی به جای پلاستیک از برنج ساخته شده است که استحکام و قابلیت اطمینان بیشتری را در طول زمان تضمین می کند. در قسمت فوقانی با ترمز باز کردن دستگیره کنترل در وسط ضربه ، مصرف آب را محدود می کند ، در حالی که به دلیل مهر و موم کامل بین میله و اهرم از ارتعاشات نیز جلوگیری می کند.

 • محدود کننده دما

شیرالات نوبیلی

کارتریج دارای یک کاهنده است که حداکثر دمای تحویل شده توسط میکسر را محدود می کند ، مصرف آب گرم را کاهش می دهد و در عین حال از خطرات احتمالی احتراق جلوگیری می کند. شما می توانید دمای آن را به سادگی با چرخاندن آن به چپ یا راست تنظیم کنید.

 • صفحات سرامیکی

شیرالات نوبیلی

اجزای اصلی کارتریج ، صفحات سرامیکی خالص ، باعث نرمی بی نظیر حرکات اهرم می شود. سیستم اصطکاک دیسک ها هنگام چرخاندن اهرم میکسر به حالت بسته از سایش آنها جلوگیری می کند.

 • کاهنده جریان

شیرالات نوبیلی

می توان یک کاهنده جریان را در قسمت پایینی کارتریج ۲۸ میلی متری نوبیلی وید نصب کرد. این به شما این امکان را می دهد که بدون توجه به فشار آب و هوا دهنده ای که روی میکسر نصب شده است ، حداکثر میزان جریان میکسر را تعیین کنید (مدل های مختلف با ویژگی های مختلف در دسترس هستند).

تکنولوژی شیرالات نوبیلی

 • ULTEM™ ۲۲۰۰

پوسته کارتریج نوبیلی وید در بخش قالب سازی ترموپلاستیک مرکز فناوری نوبیلی ایجاد شده است که از Ultem ™ ۲۲۰۰ ساخته شده است ، یک پلیمر پلاستیکی که ۲۰٪  آن از الیاف شیشه است که استحکام بیشتری دارد. این ماده عمدتا در محصولات جراحی یا محصولات با تکنولوژی بالا استفاده می شود. برای مطالعه توضیحات بیشتر در این باره کلیک کنید.

کارتریج نوبیلی وید ۲۰۲۰ در شیرالات نوبیلی ( NOBILI WIDD® ۲۰۲۰)


کارتریج غوطه وری کامل نوبیلی وید ۲۰۲۰ با حرکت محوری با حذف بلوک کارتریج جانبی و ایجاد یک خط فوق العاده تمیز و ساده ، ساختار مخلوط کننده های سنتی را متحول می کند. با بازکردن جریان آب سرد ، انتشار دی اکسید کربن ناشی از راه اندازی غیرعمدی دیگ بخار حذف می شود.

 • تکنولوژی کامل نوبیلی

تکنولوژی شیرالات نوبیلی

برتری آزمایشگاههای تحقیق و توسعه ما کارتریج ۳۴ میلی متری نوبیلی وید غوطه وری کامل را با حرکت محوری تولید کرده است که می تواند با حذف بلوک کارتریج جانبی و ایجاد پروفایل بسیار شفاف و ساده ، ساختار مخلوط کن های سنتی را متحول کند.

 • جواهر تکنولوژی

فناوری شیرالات نوبیلی

پیشرفته ترین ویژگی های فنی شامل  مواد پلاستیکی در درجه مواد غذایی(Ultem) ، واشرها در سیلیکون کیفیت درجه مواد غذایی (Ultem) ، دیسک های سرامیکی و قطعات داخلی حرکت خشک بدون هیچ گونه رسوب آهکی ، میله حرکت برنجی که متعامد به سنجاق است ، باز کردن با آب سرد ، چکش آب در ۵۰ بار.

 • مینیمالیسم خالص

شیرالات نوبیلی

کارتریج محوری نوبیلی وید ۲۰۲۰ یک تغییر دوره ای در طراحی شیرآلات و اتصالات طراح را تعریف می کند ، که اجازه تنظیم جریان و دما و خروج آب در یک محور را می دهد و به مخلوط کن ها که با خطوط اساسی و سبک مینیمالیسم مشخص می شوند ، زندگی می بخشد.

 • روشن شدن با آب سرد

بالاترین بیان تحقیقات فناوری در کل بخش نمی تواند پایدار نباشد. بازکردن منبع آب سرد به طور مستقیم از روشن شدن غیرعمدی دیگ بخار و انتشار دی اکسید کربن در جو جلوگیری می کند. برای کارکردن آب گرم به یک حرکت داوطلبانه و آگاهانه نیاز است.

 • جزئیات ULTEM™ ۲۲۰۰

این قسمت کارتریج دقیقا مانند کارتریج توضیح داده شده در قسمت قبل می باشد که در محصولات شیرالات نوبیلی لحاظ شده است

کارتریج نوبیلی ترموتک در شیرالات نوبیلی (NOBILI TERMOTECH®)


کارتریج ترموستاتیک نوبیلی ترموتک استانداردهای کیفی جدیدی را تعریف می کند ، سرعت مخلوط کردن آب را افزایش می دهد و زمان پاسخ به تغییرات ناگهانی دما را کاهش می دهد. این طراحی فوق العاده تنها با استفاده از تکنوپلیمرهای با کارایی بالا ساخته شده است و مقاومت عالی در برابر درجه حرارت بالا را تضمین می کند.

 • دما تحت کنترل

فناوری شیرالات نوبیلی

کارتریج ترموستاتیک Nobili Thermotech® استانداردهای کیفی جدیدی را تعریف می کند ، سرعت مخلوط کردن آب را افزایش می دهد و زمان پاسخ به تغییرات ناگهانی دما را کاهش می دهد. این طراحی فوق العاده تنها با استفاده از تکنوپلیمرهای با کارایی بالا ساخته شده است و مقاومت عالی در برابر درجه حرارت بالا را تضمین می کند.

 • داخل فن آوری گرمایی

جزء اصلی کارتریج ترموستاتیک نوبیلی ترموتک یک عنصر ساخته شده از مس و فولاد است که موم خاصی را در بر می گیرد و نسبت به تغییرات دما حساس است. انبساط یا فشرده سازی آن جریان آب سرد و گرم را تنظیم می کند ، بنابراین دمای آب را تعیین می کند و توسط میکسر تحویل داده می شود.

 • کاملا قابل اطمینان

تکنولوژی شیرالات نوبیلی

هر جزء برای هماهنگی کامل با مکانیک کلی برای عملکرد فنی بهینه طراحی شده است. سیستم نصب نوآورانه عملیات تعمیر و نگهداری را سرعت می بخشد.برای شستن فیلترها فقط یک قسمت باید برداشته شود و عملکرد فوق العاده آن را در طول سالها به راحتی حفظ میکند.

 • جزئیات ULTEM™ ۲۲۰۰

این قسمت کارتریج دقیقا مانند کارتریج توضیح داده شده در قسمت اول می باشد که در محصولات شیرالات نوبیلی لحاظ شده است.

ساخت نوبیلی

هر کارتریجی که محصول نوبیلی را تجهیز می کند ، توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک در مرکز تکنولوژی نوبیلی تولید و مونتاژ می شود. بازرسی هر دیسک سرامیکی توسط مهندسین شخصاً انجام می شود. این امر تجزیه و تحلیل دیسک را بهبود می بخشد و از تراشه شدن آن توسط گیره مکانیکی جلوگیری می کند.

استایل

شیرالات نوبیلی

تمرکز بر کیفیت و محتوا از نظر نوآوری تکنولوژیکی و کارآیی به این معنا نیست که به ارزشهای خلاقانه توجه کمتری می شود. مدلهای نوبیلی ترکیبی از نوآوری در سبک ، تحقیقات ارگونومی و تکامل تکنولوژیکی است.

نمونه سازی

شیرالات نوبیلی

نوبیلی پس از مرحله خلاقیت ، به طراحی فنی و نمونه سازی مدل می پردازد ، ابتدا از طریق چاپ سه بعدی و سپس مرحله بسیار مهم توسعه نمونه اولیه برنجی که اجازه می دهد تا تاثیر مدل در بازار سنجیده شود و دقت رابطه ی بین شکل اولیه و محصول پایانی ارزیابی شود.

تحلیل و بررسی

شیرالات نوبیلی

قابلیت اطمینان ، ایمنی و دقت ساخت و ساز با کنترل دقیق کیفیت و طبیعتاً با استفاده از تکنیک های نوآورانه در مرحله تولید تضمین می شود. کل چرخه تولید ، از جمله تجهیزات پردازش ، در کارخانه های نوبیلی انجام می شود ، جایی که کیفیت فرآیندها و مواد به طور مداوم بررسی می شود.

آزمایش کردن

شیرالات نوبیلی

به منظور رعایت مقررات سختگیرانه ملی و بین المللی حمایت از مصرف کننده ، هر محصول دارای گواهی ضمانت است. برای انجام مسئولیت پذیرانه این تعهد ، لازم است کنترلهای کیفی سیستماتیک انجام شود ، که در واقع آخرین مرحله از فرآیند تولید در شرکت را نشان می دهد.

ثبت اختراع

نوبیلی

ایده ها و شهودهای خلاقانه معماران و طراحان در محصولات نوبیلی همیشه با نوآوری های تکنولوژی نوبیلی همراه بوده است. اولین اختراع نوبیلی در سال ۱۹۸۰ در بازار معرفی و از آن زمان ، بیش از ۱۰۰ حق ثبت اختراع را بدست آورده اند ، که به طور قابل توجهی به تکامل تکنولوژیکی مجموعه شیرالات این شرکت کمک کرد.

گواهینامه های بین المللی نوبیلی

شیرالات نوبیلی

هر میکسر نوبیلی که تولید می شود باید با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت داشته باشد و حداکثر اطمینان ، ایمنی و احترام به محیط زیست را تضمین کند.

آزمایشگاه

مرکز تکنولوژی نوبیلی مجهز به آزمایشگاه تجزیه و تحلیل بسیار کارآمد است. به طور مداوم کیفیت فرآیندها و مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصولات آزمایش می شود و بیش از ۲۰۰۰ ساعت در سال صرف آزمایشات می شود.

امیدواریم این مقاله کامل از سری مجموعه مقالات تکنولوژی های شیرالات توانسته باشد شما خوانندگان محترم را در درک بهتر کارایی شرکت های خارجی صنعت شیرالات یاری نماید.برای مطالعه و آشنایی بیشتر با تکنولوژی های شیرالات و محصولات شرکت های شیرالات کلیک نمایید.

در شبکه های اجتماعی لوکس شیر را دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top