شیرالات کی دبلیو سی- سری ریتا دیدگاه خود را بنویسد

شیرالات کی دبلیو سی- سری ریتا | یک سبک قابل لمس را به آشپزخانه شما اضافه می کند. دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و عملکرهاست که از این طیف گسترده می توان به منظور برآوردن نیازهای فردی و متناسب با استفاده روزانه خود از آب اضافه کنید. برای مثال اگر رسوبات آهک بر روی جلوی سوپاپ شیر شما ایجاد شود، مکانیزم چرخشی و پاک کننده آن به کمک شما خواهد رسید: به سادگی بچرخانید، تمیز کنید و کارتان را انجام دهید.

 

فقط فشار دکمه دایورتر روی سردوش کافیست تا از حالت اسپری Neoperl (حالت معمولی) به حالت اسپری needle (اسپری سوزنی) تغییر حالت دارد.

 

ویژگی In and out

این اسپری هوا دهنده خارج شونده دارای هوش و استایل است. اگر شما آن را بیرون بکشید، طول آن می تواند تا ۷۰ سانتی متر افزایش یابد اما در عوض یکپارچه و بی سر صدا به داخل شیر باز می گردید.

شیرالات کی دبلیو سی- سری آشپزخانه آوا

 

ویژگی jet clean

قاب مخصوص Jet clean مانع از ایجاد آهک در اسپری آشپزخانه شما می شود و برخی از کارهای تمیزکاری را برای شما انجام میدهد. هنگامی که آب جریان دارد، حفره های مخروطی شکل روی قاب آن گسترش می یابد و هر گونه رسوبات آهکی را تخریب می کند. هنگامی که جریان آب قطع می شود، سوراخ ها به اندازه طبیعی خود می رسند.

 

ویژگی turn and clean  

اگر رسوبات آهک بر روی جلوی سوپاپ شیر شما ایجاد شود، مکانیزم چرخشی و پاک کننده به کمک شما خواهد رسید: به سادگی بچرخانید، تمیز کنید و کارتان را انجام دهید.

خرید شیرالات کی دبلیو سی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X