شیرالات نوبیلی از معروفترین برندهای ایتالیایی سایت لوکس شیر که محصولات آن در رده شیرالات لوکس و خاص سایت لوکس شیر است در این مقاله از اولین سایت تخصصی شیرالات با ما همراه باشید

شیرالات نوبیلی نیوروئد


شیرالات نوبیلی سری New Roadما با یک رویکرد بسیار مهم تولیدی که با هدف کاهش اثرات زیست محیطی تا صفر است و تولید محصولاتی که قادر به بهینه سازی منابع سیاره زمین هستند، کمک می کنیم تا مصرف کنندگان به طور روزانه مصرف آب و انرژی را کاهش دهند. این یکی از دلایلی است که اخیرا Nobili را مجاز به اخذ گواهی ۴ ستاره انرژی از WELL) water efficiency label) شده است. این جایزه به تضمین شفافیت کلی محیط زیست محصول ما می پردازد.

 • انرژی سبز نوآوری پایدار

در شیرالات نوبیلی نیوروئد سبکی معمول از یک مورد طراحی را انتخاب می کند و به هدف قاطعانه تری دست می یابد: یک شیر میکسر (مخلوط) که از سایر محصولات تولید شده تا به امروز، با محیط زیست سازگارتر است. ویژگی های صرفه جویی در آب و صرفه جویی در انرژی و یا کارتریج یکپارچه NOBILI WIDD® ۳۵ ECO نماد و یا بزرگترین اشتیاق ما یعنی نوآوری های تکنولوژیکی هستند. این نوآوری در واقع مکانیکِ ترکیبی از تمامی تکنولوژی های جدید است که نام ما را به خود اختصاص می دهد که در حال حاضر شامل سیستم ذخیره انرژی Nobili و محدود کننده فعلی صرفه جویی آب Nobili میشود. این فن آوری ها به طور کامل طراحی شده و به طور کامل از امکانات تولید Suno (نام کارخانه نوبیلی) ساخته شده اند و کارخانه اخیرا شامل اصلاحاتی از جمله نصب سیستم فتوولتائیک از معیارهای پایداری زیست محیطی برای مدت معین شده است که به طور کامل نیازهای انرژی شرکت را برآورده می کند.

تکنولوژی های شیرالات نوبیلی نیوروئد


شیرالات نوبیلی بسیار محتاطانه به حفاظت از محیط زیست حساس است پس به ما در دنیای سازگار با محیط زیست ملحق شوید.

 • سیستم ذخیره انرژی نوبیلی (Nobili Energy Saving)

شیرالات نوبیلی سری New Road میکسر ها (شیرهای مخلوط) نوبیلی دارای فن آوری های نوآورانه با هدف بهره وری آب (استفاده از کارتریج های سرامیکی و کمک به صرفه جویی در مصرف آب) و همچنین بهره وری انرژی مجهز است: به این ترتیب که وقتی اهرم در موقعیت مرکزی خود قرار می گیرد، میکسر تنها آب سرد را بیرون میدهد، که به نوبه خود باعث صرفه جویی شدید در انرژی و کاهش مصرف آب گرم می شود.

 • کنترل کننده جریان آب مصرفی (Dynamic flow regulator)

شیرالات نوبیلی سری New Roadفناوری کاهش مصرف آب با اعمال محدودیت بر روی باز شدن اهرم شیر در دو مرحله جریان آب را کنترل میکند

هنگام باز کردن شیر، این ویژگی با صرف مقاوت جزیی در باز شدن شیر؛ تا رسیدن به وضعیت نیمه باز؛ جریان آب را تا -۵۰ درصد کاهش می دهد و سبب کاهش مصرف آب میشود.

هنگام گذر از وضعیت نیمه باز و برای باز کردن کامل شیر، این ویژگی غیر فعال شده و اهرم شیر آزاد است به حد نهایی خود برسد تا خروجی جریان آب موجود را افزایش دهد.

 • محدود کننده جریان آب مصرفی (۵ لیتر بر دقیقه)

شیرالات نوبیلی سری New RoadNobili محصول با کیفیت فوق العاده ای از گروه ® Neoperl سویس را انتخاب کرده است که آبفشان Neoperl Cascade نام دارد. به طور کلی وظیفه آبفشان ها، همراه کردن جریان آب با هوا، به منظور افزایش فشار آب میباشد. علاوه بر این آبفشان فوق العاده، در بسته بندی محصول، آبفشان دومی نیز با قابلیت محدود کردن جریان آب تا ۵ لیتر بر دقیقه نیز موجود است که شیرالات نوبیلی نیوروئد را به مجموعه فوق العاده کم مصرفی تبدیل کرده است.

در ضمن از ویژگی های آبفشان  Neoperl Cascade میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شیرالات نوبیلی سری New Road

 • محافظت ویژه از رسوب آهک عمر طولانی
  کیفیت عالی جریان آب حتی در شرایط دشوار جریان میزان سر و صدای بسیار کم
  ضد آسیب برخلاف صفحه های مش مشبک معمولی ، ساختار ® CASCADE نمی تواند خرد شود
  صفحه نمایش گنبدی ضد گرفتگی یکپارچه؛ رسوبات و ذرات را فیلتر می کند

             برای خرید شیرالات نوبیلی نیوروئد کلیک کنید

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top