شیرالات نوبیلی آکواویوا


شیرالات نوبیلی مدل آکواویوا را در این مقاله برای شما آماده و تدوین کرده ایم با ما همراه باشید.

  • تعادل و ترتیب، تکنولوژی مطلوب در شیرالات نوبیلی آکواویوا

ابعاد هندسی و تکنولوژی پیشرفته. سری جدید آکواویوا، شصت سال نوآوری را جشن می گیرد و بیشترین شیک بودن مدرن را با خطوطی شسته و رفته و متعادل می کند. از همه ی نظرها و در هر جزئیات. از بهترین تکنولوژی موجود استفاده می کند. از کارتریج Nobili Wid “28  با قطر ۲۸ میلی متری اش، پیشرفته ترین تکنولوژی در بخش مربوطه بهره میبرد و بسیار کوچک است.

از کیفیت تولید کارخانه Suno استفاده می کند جایی که کل مجموعه در آن بعنوان یک جزء در یک زمان، در کارگاه های مربوط به آینده و سازگار با محیط زیست متولد میشود، پس به محیط زیست احترام می گذارد و راه حل هایی را برای کاهش مصرف، کاهش هزینه های مدیریت و صرفه جویی در سیاره زمین به ارمغان می آورد. مجموعه آکواویوا تولدت مبارک.

سبک خالص و هماهنگی فرم: سری آکواویوا در چهار نسخه روشویی (شیر میکسر معمولی، شیر روشویی سنتی و روشویی دیواری با آبریز استادارد یا آبریز ۲۰۰ میلیمتری)، روشویی بیده، حمام، توالت و مدل های مناسب برای دوش گرفتن و دو مدل شیر سینک است. کارتریج Nobili Wid “28  با قطر ۲۸ میلی متری اش شامل یک مقطع بسیار کاهش یافته با خطوط باور نکردنی و یک خروجی آبریز بلند است که با بدنه میکسر (شیر مخلوط) آمیخته میشود.

شیرالات نوبیلی سری آکواویوا دارای جواهرات تکنولوژیکی خاص خود است، تنها ترین و منحصر به فرد ترین در نوع خود در جهان است: کارتریج دیسک خشک  Nobili Widd “28 فوق العاده است، به طور کامل در کارخانه های خود ما طراحی و تولید شده است، تنها کارتریج با قطر تنها ۲۸ میلی متر است که قادر به ترکیب بسیاری از جزئیات فن آوری در خود شده است. فن آوری هایی که قابلیت اطمینان بی نظیر و استفاده از محیط زیست را تضمین می کنند.

  •  سیستم کنترل حرکت از جنس برنج

در کارتریج های نوبیلی دسته یا همان اهرم کارتریج که در تماس دائم با اهرم شیر و در نتیجه فرد در حال استفاده قرار دارد، برخلاف سایر کارتریج ها که از جنس پلاستیک می باشند ، از جنس برنج ساخته می شود. این یعنی کارتریج تحت فشار های طولانی مدت، دوام و مقاومت بسیار بالاتری دارد و همچنین باعث بهبود حساسیت  کارتریج در کنترل فشار آب در حین حرکت اهرم از سرد به گرم و برعکس می گردد.

  • سیستم ضد ارتعاش اهرم (دسته)

این ویژگی همانطور که از نامش پیداست باعث کاهش مکث و لرزش اهرم  و نرم و روان بودن آن حین باز و بسته کردن می شود بطوریکه عملکرد اهرم شیر پس از چند ماه استفاده، هنوز مثل روز اول است و هیچگونه سختی، حین باز و بسته کردن دسته، احساس نخواهید کرد.

  • تنظیم کننده جریان  داینامیک- کاهنده مصرف آب

کارتریج های نوبیلی جریان آب را بصورت خودکار تنظیم میکنند و این امر از هدرفت آب در استفاده اول جلوگیری میکند و در استفاده دوم فشار آب به مراتب بیشتر میشود.

  • محدود کننده دمای اکو- فِرش

این محدود کننده سازگار با محیط زیست؛ حرارت آب را کنترل میکند  و شما بر حسب نیاز میتوانید بوسیله آن، حرارت آب را به میزان دلخواه محدود کنید.

  • پلاستیک سازگار در صنایع غذایی- اکو پلاستیک

استفاده از بهترین مواد خام نظیر پلاسیک های غیر مضر برای سلامت بدن ، نتیجه تعهد نوبیلی در جهت جلب رضایت مشتریان و حفظ آرامش خاطر آنهاست.

  • واشر سرامیکی روان از نوع دیسک سیستم

سایش بسیار کم و روان صفحه های سرامیکی کارتریج، باعث دوام بسیار بالای عمر کارتریج می گردد ، این تکنولوژی منحصر به فرد از سایش و اصطکاک بین صفحه ها وقتی که شیر در حالت بسته است ، جلوگیری می کند ، بنابراین باعث ماندگاری بالا و روان بودن کارتریج حین استفاده می شود.

  • کنترل کننده حداکثر جریان

بوسیله قطعه تنظیم کننده فشار، میتوانید حداکثر فشار آب قابل استفاده را تعیین کنید تا هم از صحت عملکرد شیر و فشار مطلوب اطمینان حاصل کنید و هم دچار افت فشار نشوید.

در پایان باید گفت که کارخانه شیرالات نوبیلی جزو یکی از کارخانه ها می باشد که تمامی مراحل تولید شیرآلات توکار اعم از تولید کارتریج ، آبکاری ، پرداخت ، ریخته گری ، فرز کاری و … در خود کارخانه و در ایتالیا انجام می شود. بالغ بر ۵۰۰ دستگاه فول اتوماتیک در مراحل مختلف تولید استفاده می شود و جزو افتخارات کارخانه است که هیچ نیروی انسانی در مراحل تولید دخیل نمی باشد.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top