برند محبوب شیرالات ایرانی سال ۱۴۰۰


برند محبوب نام سایتی ایرانی است که اولویت آن ها ارزش گذاری بر روی برندهای ایرانی است که این ارزش گذاری با انجام یک نظرسنجی همگانی برگزار می شود و در انتهای آن برندهای صنایع مختلف که توانسته اند بیشترین آرا رو به خود اختصاص دهند به عنوان برند برتر آن سال اعلام می گردند.

هشتمین دوره این نظر سنجی که در مرداد ۱۴۰۰  نتایج آن اعلام شد از تاریخ  ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ برگزار گردید و در آن شرکت های ایرانی حائز بیشترین آرا معرفی شدند .این نظر سنجی از سوی اتاق بازرگانی ایران و خانه صنعت و معدن و تجارت ایران و با مدیریت اجرایی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.برای آشنایی با روند برگزاری جشنواره برند محبوب و خدمات آنان می توانید سایت این مجموعه رو دنبال کنید و یا بر روی لینک کلیک نمایید.

در این مراسم که در ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰، در مرکز همایشهای بین المللی رایزن برگزار شد، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند. در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد ۱,۰۱۸,۹۴۳ رأی مردمی در بیش از ۱۰۰ گروه کالا/خدمات از طرف مصرف کنندگان دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، در هر گروه کالایی برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند.

جشنواره برند محبوب 1400
جشنواره برند محبوب ۱۴۰۰

در حوزه صنعت شیرالات در پایان این جشنواره سه برند معروف شیرالات ایرانی راسان ، شودر و قهرمان به عنوان سه برند برند محبوب شیرالات سال ۱۴۰۰ و مانند سال ۹۹ که اخبار آن را می توانید در اینجا مشاهده نمایید در حوزه شیرالات ساختمانی انتخاب شدند که سایت لوکس شیر برای این سه مجموعه آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون را دارد و امیدوار است زمانی شرکت های ایرانی در دنیا بتوانند حائز چنین جایگاهی در تولید محصولات ساختمانی گردند.

علاوه بر مطالب گفته شده و معرفی شرکت های برتر توسط وب سایت برند محبوب لوکس شیر بر اساس کارشناسی محصولات ایرانی که در سایت خود انجام می دهد سعی می کند در هر ماه بهترین شیرالات ایرانی را به شما معرفی نماید برای مشاهده لیست بهترین شیرالات ایرانی از نگاه سایت لوکس شیر کلیک نمایید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top