تکنولوژی ComfortZone هانس گروهه


تکنولوژی ComfortZone هانس گروهه شیرهای میکسر (مخلوط) هانس گروهه با برچسب “ComfortZone” سهولت استفاده فوق العاده ای را در اطراف حوضچه شستشو یا همان سینک ارائه می دهند. این مدل ها دارای سایز بزرگی هستند، قابلیت های آنها و طراحی آنها برجسته است. نوآوران و طراحان هانس گروهه کار بسیار خوبی با این شیرهای میسکر انجام داده اند. پس به مشتریان خود، سطح جدیدی از بزرگنمایی را نشان دهید و فضای بیشتری در اختیار آنها قرار دهید!

فضای بیشتری به خود بسپارید

فضای حمام، بیشتر از جایی بوده است که ما فقط در آن مراقب بهداشت خودمان باشیم و تبدیل به یک منطقه زندگی خانگی شده است. مدل های Talis , Metris, Focus به شما آزادی برای طراحی این فضا به همان صورت که میخواید، میدهد. ما از آب به شیوه های مختلفی استفاده میکنیم و آیین ها و سلایق متفاوتی داریم. سری های میسکر ما با ارتفاع متفاوت و فرم و شکل مخصوص به خودشان پاسخگوی این نیازها هستند.

نیازهای خود را بیابید 

ارتفاع یک شیر روشویی، قابلیت انعطاف را در استفاده از آب مشخص میکند. آیا فضای بیشتری برای حرکت دستنتان هنگام شستن نیاز دارید و یا فضای بیشتری میخواهید تا آبی که هنگام شستو  از آن استفاده کرده اید، تخلیه شود. یک چیز مشخص است و آن، این است که این شیرهای میسکر، بلندترند و شما راحتی و انعطاف بیشتری را در زندگی روزمره اتان احساس خواهید کرد.

ما یک اسم برای ناحیه منحصرا قابل استفاده بین شیر روشویی و میکسر داریم که آنرا ComfortZone می نامیم. این یعنی که راحتی بیشتری دارید وقتی که صبح دارید دندانهایتان را میشورید و همچنین انعطاف پذیری بیشتری دارید وقتی میخواهید به سرعت موهایتان را بشویید و این احساس دوست داشتنی است وقتی که راحتی بیشتری در استفاده از آب دارید.

وقتی که راجع به ارتفاع و طراحی دلخواهتان تصمیم گرفتید، بعد از آن میتوانید راجع به تنوع زیادی که میکسرها و شیرهای روشویی دارند، تصمیم بگیرید. آیا یک شیر دیواری و یا قابل نصب روی سرامیک میخواید؟

راه حل شخصی و مخصوص به خودتان را با  Talis , Metris, Focus بیابید و یا محدوده ComfortZone شخصی خود را پیدا کنید و بدین وسیله فضای لازم برای نیازهای خودتان را بسازید.

 

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top