شیرالات نوبیلی سری new Road دیدگاه خود را بنویسد

شیرالات نوبیلی سری new Road

شیرالات نوبیلی در بالاترین سطح: 

ما با یک رویکرد بسیار مهم تولیدی که با هدف کاهش اثرات زیست محیطی تا صفر است و تولید محصولاتی که قادر به بهینه سازی منابع سیاره زمین هستند، کمک می کنیم تا مصرف کنندگان به طور روزانه مصرف آب و انرژی را کاهش دهند. این یکی از دلایلی است که اخیرا Nobili را مجاز به اخذ گواهی ۴ ستاره انرژی از WELL) water efficiency label) شده است. این جایزه به تضمین شفافیت کلی محیط زیست محصول ما می پردازد.

 

شیرالات نوبیلی سری new Road

 

انرژی سبز. نوآوری پایدار

سری new Road سبکی معمول از یک مورد طراحی را انتخاب می کند و به هدف قاطعانه تری دست می یابد: یک شیر میکسر (مخلوط) که از سایر محصولات تولید شده تا به امروز، با محیط زیست سازگارتر است. ویژگی های صرفه جویی در آب و صرفه جویی در انرژی و یا کارتریج یکپارچه NobiliWidc: J® ۳۵ Ecco  نماد و یا بزرگترین اشتیاق ما هستند: نوآوری های تکنولوژیکی. مکانیکِ ترکیبی از تمامی تکنولوژی های جدید که نام ما را به خود اختصاص می دهد. از جمله سیستم ذخیره انرژی Nobili و محدود کننده فعلی صرفه جویی آب  Nobili در حال حاضر. این فن آوری ها به طور کامل طراحی شده و به طور کامل از امکانات تولید Suno (کارخانه نوبیلی) ساخته شده اند و کارخانه اخیرا شامل اصلاحاتی از جمله نصب سیستم فتوولتائیک از معیارهای پایداری زیست محیطی برای مدت معین است که به طور کامل نیازهای انرژی شرکت را برآورده می کند.

 

 

شیرالات نوبیلی بسیار محتاطانه به حفاظت از محیط زیست حساس است: پس به ما در دنیای سازگار با محیط زیست ملحق شوید. میکسر ها (شیرهای مخلوط) ما دارای فن آوری های نوآورانه با هدف بهره وری آب (سیستم ترمز بر روی جریان کارتریج و کمک به صرفه جویی در مصرف آب) و همچنین بهره وری انرژی مجهز است: هنگامی که اهرم در موقعیت مرکزی قرار می گیرد، میکسر تنها آب سرد را بیرون میدهد، که به نوبه خود باعث صرفه جویی شدید در انرژی و کاهش مصرف آب گرم می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X