سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه


شاید شما در بین شیرالات بهداشتی ساختمانی، انواع و اقسام برندها را در طرح ها و رنگ های مختلف دیده باشید و با نام آنها آشنا باشید؛ اما در میان این همه برند، فقط یک برند سابقه و تجربه ای در حدود نیم قرن دارد و این برند همان شیرالات شیبه است. کارخانه شیرالات شیبه از قدیمی ترین کارخانجات تولید شیرالات بهداشتی در ایران است که هنوز هم به فعالیت خود ادامه میدهد و به جمع تولیدکنندگان محصولات مدرن نیز پیوسته است و تولیدات آن مثل قدیم منحصر به شیرالات خاطره انگیز فلکه ای قرمز و آبی نیست. صرف نظر از سابقه تولید، این برند محصولات با کیفیتی با رنج قیمتی خوب تولید میکند که همه توان خرید شیرالات با کیفیت را داشته باشند. در اینجا میخواهیم شما را با سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه آشنا کنیم.

 

 

طراحی و رنگ بندی

اولین چیزی که در طراحی این نوع محصول به چشم میخورد، طراحی مدرن و رنگ بندی حرفه ایست. طراحی مدرن سبب شده است که سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه از محصولات هم تراز خود چیزی کم نداشته باشد و رنگ بندی آن که ترکیبی از مشکی در بدنه و طلایی در مهره ها و پایه شیر است، سبب شده است زیبایی چشم نوازی داشته باشد. رنگ مشکی این محصول از نوع مات است به این معنی که چربی و کثیفی جذب شده کمتر روی آن مشخص است و مثل محصولات با رنگ براق نیاز به نظافت روزانه ندارد. از طرفی آبکاری این محصول کاملاً حرفه ایست و رنگ غالب مشکی در تمام شیر بصورت یکنواختی پراکنده شده است و به دلیل نوع آبکاری پیشرفته دیرتر دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی میشود.

 

شیرالات آشپزخانه و روشویی

سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه همانند اکثر شیرها در ۴ تکه تولید میشود و روشویی پایه بلند و یا ظرفشویی شاوری (شلنگ دار) را شامل نمیشود. در مورد شیر آشپزخانه باید گفت که از نوع علم ثابت است و بصورت دو خم طراحی شده است. ارتفاع شیر در حد استاندارد است و مشکلی در استفاده بوجود نمی آید. دستگیره ها (اهرم شیر) بصورت مثلث متساوی الاضلاع با گوشه های گرد طراحی شده است که واقعاً با طراحی کلی شیر هماهنگ است.

در مورد شیر روشویی هم باید گفت که از نوع پایه کوتاه است، ارتفاع آبریز آنقدر هم بلند نیست که در استفاده دچار مشکل نشوید و میبایست برای استفاده راحت کاملاً روی حفره نصب سوار شده باشد و در جای درست نصب شود. برای حفظ زیبایی بیشتر در پایه شیر، یک نوار طلایی به کار گرفته شده است که ترکیب مشکی رنگی را ایجاد کرده است.

شیرالات حمام و توالت

در مورد شیرالات سرویس های بهداشتی، سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه همان عملکردی را باید داشته باشد که از آن انتظار میرود. در واقع در مورد آنها نکته خاصی وجود ندارد به جز اینکه با طرح شیرالات روشویی و آشپزخانه هماهنگ است و ظاهری زیبا دارند. در مورد شیر حمام باید گفت به دلیل طراحی شدن بصورت فلت یا تخت، بهتر است علم دوش آن را هم از نوع فلت و در رنگ مشکی انتخاب کنید تا با یکدیگر هارمونی داشته باشند.

 

 

ضمانت و عملکرد

سری پانیذ مشکی شیرالات شیبه دارای بیشترین عمر در بین محصولات ایرانی است. در هر خانه ای حتی اگر در آشپزخانه و روشویی از برند دیگری باشد، شیرالات حمام و توالت حتماً از برند شیبه است، چون اعتماد مصرف کنندگان ایرانی را بدست آورده است. ضمانت و پشتیبانی ۵ ساله شرکت شیبه هم دلیل دیگری بر این ادعاست. اگر قصد دارید شیرالات شیبه را خریداری کنید، حتماً از فروشگاه لوکس شیر خرید خود را انجام دهید تا محصول با قیمت واقعی خود و بصورت اورجینال بدست شما برسد.

در شبکه های اجتماعی ما رو دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top