شیرالات کی دبلیو سی- سری آوا دیدگاه خود را بنویسد

شیرالات کی دبلیو سی- سری آوا | حس شگفت انگیز سبک دلخواه شما  و نیاز شما به کیفیت قابل اعتماد سوئیس و  تکنولوژی پیشرفته این کشور را برآورده می کند.با استفاده از این شیر، پیامی روشن در آشپزخانه یا حمام خود ارسال می کنید: هر کس در اینجا زندگی می کند، دقیقا همان چیزی را می داند که می خواهد. اهرم مسطح شیر شامل علامت تجاری KWC AVA است.با وجود ظرافت باریکش، به راحتی در دست شما قرار می گیرد و با KWC AVA اطمینان حاصل کنید که در هر موقعیتی یک شکل خوب را برای شما ترسیم میکند.

 

جزئیاتی که تفاوت ها را میسازد:

تکنولوژی coolfix®

این شیر به شما کمک می کند تا آگاهی خود را نسبت به نحوه استفاده از آب افزایش دهید.

با تشکر از فن آوری صرفه جویی در انرژی coolfix®، زمانی که اهرم در موقعیت مرکزی خود است، آب سرد به جای آب ولرم ، جریان می یابد، که در نتیجه به ناچار کاهش مصرف آب گرم شما کمک میکند.

 

فضایی برای ایده ها

شیرالات کی دبلیو سی- سری آوا

فضای حمام و دوش خود را با طیف وسیعی از گزینه ها برای یک شیر آب که متناسب با سبک و ترجیحات شما باشد،مناسب کنید. از شیر دوش گرفته تا شیر حمام و ترموستاتیک راه حلی برای انواع شیرهای روکار و توکار هستند، در واقع شما تصمیم می گیرید که حمام شما برای شما چه کاری انجام دهد.

 

ویژگی touch control (فقط در ترموستات)

سیستم کنترل لمسی آب با دو لایه عایق تضمین می کند که دست کاربران هنگام لمس شیر KWC نمی سوزد. در واقع عایق آب گرم بدون اینکه اجازه دهد بدنه شیر بیش از حد داغ شود، آنرا را از گرم شدن محافظت میکند.

ویژگی hot control (فقط در ترموستات)

با استفاده از شیر با تکنولوژی hot control، در صورتی که دمای آب به بیش از  ۳۸ درجه سانتیگراد افزایش یابد، تنها در صورتیکه دکمه ایمنی روی کنترل کننده دما عمدا فشرده شود، آب را تامین میکند. در غیر این صورت اگر آب سرد مورد نیاز را نتواند تامین کند، جریان آب گرم بلافاصله متوقف می شود.

ویژگی smart control (فقط در ترموستات)

ویژگی smart control مراقب میزان مصرف آب است. مقاومت محسوس در چرخش دسته، مقدار آب خروجی را محدود می کند. برای غیرفعال کردن حالت eco (کم مصرف)، کافیست پیچ آنرا به عقب باز گردانید.

سیستم کنترل اسپری وان که تقریبا به طور کامل در بدنه استوانه ای شیر پنهان شده است می تواند ۴۵ درجه چرخش داده شود، بنابراین شما می توانید جهت و زاویه  اسپری آب را در یک مرحله کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X