بهترین برند شیرالات ایرانی ۱۴۰۱

نهمین جشنواره برند محبوب

طبق عادت سایت لوکس شیر که در دو سال قبل اخبار مربوط به محبوب ترین شیرآلات ایرانی را در اختیار شما خوانندگان وب سایت لوکس شیر قرار می دهد در این مقاله نیز بهترین برندهای شیرالات ایرانی سال ۱۴۰۱ به انتخاب سایت برند محبوب را  برای شما تهیه و تدوین نموده ایم.

 در این مراسم که در ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۱، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند. در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد ۸۳۲,۰۰۱ رأی مردمی در بیش از ۱۰۰ گروه کالا/خدمات از طرف مصرف کنندگان دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، در هر گروه کالایی برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند که در ادامه شرکت های شیرالات برتر را مشاهده خواهیم نمود.

در حوزه صنعت شیرالات در پایان این جشنواره سه برند معروف شیرالات ایرانی راسان ، شودر و قهرمان به عنوان سه برند برند محبوب شیرالات سال ۱۴۰۱ و مانند سال ۱۴۰۰ که اخبار آن را می توانید در اینجا مشاهده نمایید در حوزه شیرالات ساختمانی انتخاب شدند که سایت لوکس شیر برای این سه مجموعه آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون را دارد .برای مشاهده آمار کامل برندهای ایرانی منتخب در حوزه های مختلف کلیک نمایید.

علاوه بر مطالب گفته شده و معرفی شرکت های برتر توسط وب سایت برند محبوب لوکس شیر بر اساس کارشناسی محصولات ایرانی که در سایت خود انجام می دهد سعی می کند در هر سه ماه وضعیت بازار شیرالات ایرانی را برای شما خوانندگان محترم بررسی نماید. برای وضعیت بازار شیرالات از نگاه سایت لوکس شیر کلیک نمایید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

 

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین برند شیرالات ایرانی ۱۴۰۱»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top