لوکس شیر » مقالات » اخبار صنعت شیرالات » بهترین برند شیرالات ایرانی ۱۴۰۲

بهترین برند شیرالات ایرانی ۱۴۰۲

جشنواره بهترین شیرالات سال 1402

در این مقاله در رابطه با بهترین شیرالات ایرانی سال ۱۴۰۲ از نگاه سایت برند محبوب خواهیم پرداخت با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران همراه باشید.

هر ساله در تاریخ اردیبهشت تا تیر ماه جشنواره برند محبوب برگزار می شود هدف این جشنواره ارزش نهادن به مصرف کنندگان با معرفی بهترین برندها در حوزه های مختلف می باشد. دهمین دوره این جشنواره از تاریخ ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ تیر ۱۴۰۲ برگزار گردید.

به گزارش دبیرخانه جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان، مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مقامات کشوری و مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید. در این مراسم که در ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۲، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد، برندهای محبوب ایرانی از نگاه مردم معرفی شدند. در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد ۳۸۸,۷۵۰ رأی مردمی در بیش از ۱۰۰ گروه کالا/خدمات از طرف مصرف کنندگان دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، در هر گروه کالایی برندهای محبوب ایرانی از نگاه مردم معرفی شدند.

در حوزه صنعت شیرالات در پایان این جشنواره سه برند معروف شیرالات ایرانی راسان ، شودر و قهرمان به ترتیب مقام اول تا سوم سه برند محبوب شیرالات ایرانی سال ۱۴۰۲ و مانند سال ۱۴۰۱ که اخبار آن را می توانید در اینجا مشاهده نمایید در حوزه شیرالات ساختمانی انتخاب شدند که سایت لوکس شیر برای این سه مجموعه آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون را دارد .برای مشاهده آمار کامل برندهای ایرانی منتخب در حوزه های مختلف کلیک نمایید.

علاوه بر مطالب گفته شده و معرفی شرکت های برتر توسط وب سایت برند محبوب لوکس شیر بر اساس کارشناسی محصولات ایرانی که در سایت خود انجام می دهد سعی می کند در هر سه ماه وضعیت بازار شیرالات ایرانی را برای شما خوانندگان محترم بررسی نماید. برای وضعیت بازار شیرالات از نگاه سایت لوکس شیر کلیک نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید شیرالات ایرانی و شیرالات خارجی با شماره های مطرح شده در سایت لوکس شیر تماس حاصل فرمایید یا بر روی لینک کلیک نمایید

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا