برند محبوب شیرالات سال ۹۹


برند محبوب نام سایتی ایرانی است که اولویت آن ها ارزش گذاری بر روی برندهای ایرانی است که این ارزش گذاری با انجام یک نظرسنجی همگانی برگزار می شود و در انتهای آن برندهای صنایع مختلف که توانسته اند بیشترین آرا رو به خود اختصاص دهند به عنوان برند برتر آن سال اعلام می گردند.

هفنمین دوره این نظر سنجی که در مرداد ۹۹ برگزار گردیده با تاخیر بر روی سایت لوکس شیر قرار می گیرد و از این بابت از مخاطبان سایت عرض پوزش داریم و امیدواریم این اخبار را بتوانیم در موقع  خود و بعد از انجام قرعه کشی به سمع و نظر شما بزرگواران برسانیم .

این نظر سنجی از سوی اتاق بازرگانی ایران و خانه صنعت و معدن و تجارت ایران و با مدیریت اجرایی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.برای آشنایی با روند برگزاری جشنواره برند محبوب و خدمات آنان می توانید سایت این مجموعه رو دنبال کنید و یا بر روی لینک کلیک نمایید.

جشن پایانی معرفی برندهای محبوب منتخب مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۹ روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه در مرکز همایشهای رایزن تهران برگزار گردید.

هفتمین دوره نظرسنجی سالانه برند محبوب مصرف کنندگان در ۴۸ گروه کالا و خدمات با حضور بیش از ۸۰۰ برند ایرانی از تاریخ ۱۲ اردیبهشت لغایت ۲۵ تیر ماه سال  ۱۳۹۹ در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار شد. مراسم تقدیر از برندهای محبوب ایرانی سال ۱۳۹۹ با حضور محدود جمعی از مدیران برندهای محبوب منتخب برگزار گردید. 

به گزارش دبیرخانه جشنواره این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

در حوزه صنعت شیرالات در پایان این جشنواره سه برند معروف شیرالات ایرانی راسان ، شودر و قهرمان به عنوان سه برند برند محبوب شیرالات سال ۹۹ در حوزه شیرالات ساختمانی انتخاب شدند که سایت لوکس شیر برای این سه مجموعه آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون را دارد و امیدوار است زمانی شرکت های ایرانی در دنیا بتوانند حائز چنین جایگاهی در تولید محصولات ساختمانی گردند.برای مشاهده برند محبوب شیرالات ایرانی سال ۹۸ کلیک نمایید.

لوکس شیر را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top