۱۸ آبان روز ملی کیفیت


۱۸ آبان را به عنوان روز ملی کیفیت در تقویم ایران نام گذاری کرده اند.در این روز از دست اندرکاران و صنعت گران و آنانی که سعی در بالابردن کیفیت محصولات ایرانی یه عنوان یک محصول قابل رقابت با محصولات خارجی تلاش کرده اند تقدیر و تشکر می شود و نشان های یادبودب به این شرکت ها تعلق می گیرد.

امروز نیز به همین عنوان شرکت شیرالات شودر از نمادهای اخذ شده به همین عنوان که در طول سالیان اخیر در این حوزه کسب کرده بود در اینستاگرام خود رونمایی کرد و روز ملی کیفیت را با این عکس تبریک گفت .

 

 شیرالات ایرانی استاندارد

 

لوکش شیر نیز به نوبه خود این روز را به تمامی دست اندرکاران عرصه صنعت که باعث ایجاد زندگی با کیفیت تر برای خانواده های ایرانی شده است تبریک عرض میکند و امیدواریم تا سالهای متمادی شرکت ها در بهبود و استیلای این کیفیت تلاش و اهتمام بورزند.

شرکت شیرالات شودر  هم چنین از گواهی استاندارد اروپا برای محصولات خود خبر داد که باز هم از تلاش مدیران این شرکت برای ارائه هرچه با کیفیت تر محصولات ایرانی برای مصرف کنندگان داخلی خبر میدهد و لوکس شیر نیز تا جایی که بتواند در معرفی برندهای با کیفیت ایرانی تلاش خود را با ارائه اخبار و اطلاعات شرکت ها خواهد کرد.این شرکت همچنین عنوان واحد نمونه استاندارد را نیز در کارنامه خود دارد که در سایت لوکس شیر می توانید خبر مربوط به آن را مشاهده نمایید.

 

 شیرالات ایرانی استاندارد

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top